Şimdi Ara

Ülker Hazır Makarna [ Test ve Notlarım ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peynirlisi güzel değildi yani zorla yedim domateslileri merak ediyorum
     Ülker Hazır Makarna [ Test ve Notlarım ] Ülker Hazır Makarna [ Test ve Notlarım ] Ülker Hazır Makarna [ Test ve Notlarım ] Ülker Hazır Makarna [ Test ve Notlarım ]

peynirlisi 10 üzerinden 4 veririm oda markası ülker diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreKaanYksl -- 24 Ekim 2013; 18:33:23 >

• sosu bozulmasın diye kim bilir içine ne katıyolar
  • dün acı domateslisini bulup aldım
    4 tane aldım bi de umarım iyidir
  • 3-4 farklı markete baktım fakat bulamadım. Bu arada fazla haşlamışsınız gibi görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

3-4 farklı markete baktım fakat bulamadım. Bu arada fazla haşlamışsınız gibi görüyorum.

market değilde bizim bakkaldan aldım bakkala bakabilirsin gelmeye başlamış bu arada bence az bile haşlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreKaanYksl

quote:

3-4 farklı markete baktım fakat bulamadım. Bu arada fazla haşlamışsınız gibi görüyorum.

market değilde bizim bakkaldan aldım bakkala bakabilirsin gelmeye başlamış bu arada bence az bile haşlanmış

Bazıları biraz yumuşak gibi duruyor, bazıları diri. Tam çözemedim bende. Bulup alırsam belli olur artık. Ben biraz daha dişe dokunur seviyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Bazıları biraz yumuşak gibi duruyor, bazıları diri. Tam çözemedim bende. Bulup alırsam belli olur artık. Ben biraz daha dişe dokunur seviyorum.

bulup alırsanız 1 paket alın paranız boşa gitmesin
  • EmreKaanYksl kullanıcısına yanıt
    Mesaj alındı.
    1'er çeşit alıp denerim zaten. İçinde ıvır zıvır çok. Kendim adam gibisini yapar yerim daha iyi.
  • quote:

Mesaj alındı.
    1'er çeşit alıp denerim zaten. İçinde ıvır zıvır çok. Kendim adam gibisini yapar yerim daha iyi.

aynen bütün zararlı şeyler içinde makara alırım 1 tl ye yanına bida peynirli sos oh mis varsın 3 dk yerine 15 dk da olsun ölmeyiz ya
  • quote:

quote:

Mesaj alındı.

aynen bütün zararlı şeyler içinde makara alırım 1 tl ye yanına bida peynirli sos oh mis varsın 3 dk yerine 15 dk da olsun ölmeyiz ya

Filiz marka yumurtalı yassı makarnanın üzerine tanımam. Sadece terayağ ile bile güzel oluyor. Neyse konu bu ürüne ait fazla ilerletmeyelim. Olmadı ilerde makarna için konular açarız.

• acı domatesliyi yaptım bugün
    sosu çok fazla domates tadı veriyor açıkcası. acı fakat baharat eksikliği var yada dediğim gibi ağır domates tadı bastırıyor herşeyi

tekrar alıp değerim ama indomie noodlelar daha güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

acı domatesliyi yaptım bugün
    sosu çok fazla domates tadı veriyor açıkcası. acı fakat baharat eksikliği var yada dediğim gibi ağır domates tadı bastırıyor herşeyi

tekrar alıp değerim ama indomie noodlelar daha güzel

bende acılıyı denedim bugün çok dandik ya hiç güzel olmuyor zaten yarısını çöpe döktüm
  • Bende bugün peynirli ve domatesliden aldım. Peynirliyi yaptım yiyemedim hoşuma gitmedi ki ben öyle çok yemek seçen biri değilim. Domatesliyi de bir ara denerim ama Indomie buna 5 basar.
  • quote:

quote:

quote:

Mesaj alındı.

Filiz marka yumurtalı yassı makarnanın üzerine tanımam. Sadece terayağ ile bile güzel oluyor. Neyse konu bu ürüne ait fazla ilerletmeyelim. Olmadı ilerde makarna için konular açarız.

Hocam makarna için özel bir sos tarifiniz varsa sizden yeni konu beklıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• the right hand of evil kullanıcısına yanıt
    Kafamda yok ama yoklukta yaratabilirim bir şeyler.
  • quote:

Kafamda yok ama yoklukta yaratabilirim bir şeyler.

hocam siz yöneticisiniz ama sizin içinizde resmen yemek aşkı var acaba mesleğiniz nedir ?
  • Piyasadaki tüm makarnalar hazır? Yapmanız gereken makarnayı alıp haşlamak. Bu hazır makarna değil bildiğim makarna yanındada sos var sanırsam. Evde güzel bir domates sosu yapılabilir.
  • Çok merak ettim. kaç paraydı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

Çok merak ettim. kaç paraydı bu

Alp Kırşan'ın oynadığı reklamdaki makarnayı diyorsan 1 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

Çok merak ettim. kaç paraydı bu

Alp Kırşan'ın oynadığı reklamdaki makarnayı diyorsan 1 lira.

Ramen yemekten bıktım çokta pahalı gelmeye başladı eğer bu resimdekiler 1 liraysa bunlara başlarım o zaman sence tadı güzel mi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.