Şimdi Ara

Ülker Çokokrem Golden 4 Adet Kavanoz Kargo Dahil 16,80 TL (YKB için 5,96 TL) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
871
Cevap
5
Favori
39.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marine-gear

2 gündür fatura olayını yazıyorum ama kimse dikkat etmedi heralde sadece yukarıda bir arkadaşın dikkatini çekmiş bunlar bize fatura diye fotokopi yollamışlar bence bunlar ya ürünleri bedava aldılar ya da sahte fatura kesiyorlar vergi ödememek için zaten daha önce aldığım çeklerde vs hiçbir şekilde fatura vermemiştiler.

örnek olarak markafoni çekleri satıyordular çeki parayla alıyorduk buna fatura vermiyordular daha sonra da bu çekle alınan ürünün faturasına çek tutarını indirim olarak yazıyordular bu saye de vergi ödemiyordular.grupfoni bence vergi kaçırıyor.

ASLI gibidir basıp yollamışlar. Orjinalleri onlarda yani İstedikleri gibi iptal edebilirler. Söyleminizde haklısınız.

Bana 4 adet fatura yolladılar. Gelmeyen ürünün faturaları elimde. Yani aslı gibidir yapılmış fotokopileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

2 gündür fatura olayını yazıyorum ama kimse dikkat etmedi heralde sadece yukarıda bir arkadaşın dikkatini çekmiş bunlar bize fatura diye fotokopi yollamışlar bence bunlar ya ürünleri bedava aldılar ya da sahte fatura kesiyorlar vergi ödememek için zaten daha önce aldığım çeklerde vs hiçbir şekilde fatura vermemiştiler.

örnek olarak markafoni çekleri satıyordular çeki parayla alıyorduk buna fatura vermiyordular daha sonra da bu çekle alınan ürünün faturasına çek tutarını indirim olarak yazıyordular bu saye de vergi ödemiyordular.grupfoni bence vergi kaçırıyor.

ASLI gibidir basıp yollamışlar. Orjinalleri onlarda yani İstedikleri gibi iptal edebilirler. Söyleminizde haklısınız.

Bana 4 adet fatura yolladılar. Gelmeyen ürünün faturaları elimde. Yani aslı gibidir yapılmış fotokopileri.

Eğer herhangi bir şeyden şüpheleniyorsanız durumu maliye'ye bildirin,eğer 1 kutuda çıkan 4 fatura'nın hepsi de sizin adınıza düzenlenmişse ve kartınızdan fazla bir çekim yapılmamışsa bu zaten şüpheli bir durum.
    Ayrıca faturanın aslının müşteriye gönderilmesi gerekir,aslı gibidir düzenlemeleri de ilginç bir mevzu.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

quote:

quote:

Eğer herhangi bir şeyden şüpheleniyorsanız durumu maliye'ye bildirin,eğer 1 kutuda çıkan 4 fatura'nın hepsi de sizin adınıza düzenlenmişse ve kartınızdan fazla bir çekim yapılmamışsa bu zaten şüpheli bir durum.
    Ayrıca faturanın aslının müşteriye gönderilmesi gerekir,aslı gibidir düzenlemeleri de ilginç bir mevzu.

Pazartesi arayıp görüşeceğim. Aynen öyle kartımdan çekilen tutarların faturaları düzenlenmiş. Tek koli içinde 4 adet çokokrem ile tarafıma yollanmıştır. Fatura tarihlerine dikkat ettiyseniz aldığımız günün ertesi günü öğlen saatlerinde düzenlenmiş. Ve hepsi nasl olduysa aynı saatte (4 mart saat 15:21:45:00) düzenlenmiş. Var bu işte bir iş ya hadi hayırlısı. Haftaiçi ilgileniriz duruma göre

• gelen fatura hiç inandırıcı değil, önce orjinali için arayıp göndermeli için 3 iş günü süre vereceğim, göndermezler ise maliyeye bildireceğim. fatura diye gönderilen şey o kadar kofti ki, elle hazırlasam daha güzelini yaparım. bu arada bugün geldi benimki balıkesir sındırgı ilçesi...
  • Ben 1 adet (4 kavanoz)sipariş vermiştim. 2 adet (8 kavanoz) geldi.
    6 liraya 8 kavanoz almış olduk.
    Fatura aslı gibidir kaşeli ve 4 adet için kesilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apranox

Ben 1 adet (4 kavanoz)sipariş vermiştim. 2 adet (8 kavanoz) geldi.

Adet kısmında 4 mü yazıyor? Tek fatura mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 24 Mart 2013; 1:23:13 >
  • arkadaşlar lütfen bu fatura mevzusunu ciddiye alalım mümkünse herkse ülker'e duruma anlatan bir mail atsın bu adamlar bence göz göre göre vergi kaçırıyorlar ya da bedava aldıkları ürünleri bize parayla gönderdiler ki yine aynı hesap yine her türlü vergi kaçırmış oluyorlar.
  • quote:

arkadaşlar lütfen bu fatura mevzusunu ciddiye alalım mümkünse herkse ülker'e duruma anlatan bir mail atsın bu adamlar bence göz göre göre vergi kaçırıyorlar ya da bedava aldıkları ürünleri bize parayla gönderdiler ki yine aynı hesap yine her türlü vergi kaçırmış oluyorlar.

+1 6 tl bile olsa grupfoniye bırakmamak lazım bu davranışlarından dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pvp_headshot -- 24 Mart 2013; 10:48:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apranox

Ben 1 adet (4 kavanoz)sipariş vermiştim. 2 adet (8 kavanoz) geldi.

Adet kısmında 4 mü yazıyor? Tek fatura mı?

Tek fatura ve 4 adet
  • ürün geldi, sağlam çıktı. Fakat fatura aslı gibidir yazılı bir fotokopi kağıdıydı. İlgili bir mesaj attım grupfoniye. Bakalım ne diyecekler.
  • Konuyu en basindan beri takip ediyorum, yazmayayim yazmayayim dedim dayanamadim. Bende ilk gun alanlardanim ucret iadesi kartima yapilmasina ragmen 4 kavanoz geldi.

Delinin biri tas atmis kuyuya. 6 tl ye 4 kavanoz cikolata aliyorsunuz adamlar oyle yada boyle yolluyor bi sekilde, hala sorun cikartanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliyimm.

Konuyu en basindan beri takip ediyorum, yazmayayim yazmayayim dedim dayanamadim. Bende ilk gun alanlardanim ucret iadesi kartima yapilmasina ragmen 4 kavanoz geldi.

Delinin biri tas atmis kuyuya. 6 tl ye 4 kavanoz cikolata aliyorsunuz adamlar oyle yada boyle yolluyor bi sekilde, hala sorun cikartanlar var.

fatura kesmeyip vergi kaçırmaları normal birşey diyorsunuz!
  • quote:

quote:

Konuyu en basindan beri takip ediyorum, yazmayayim yazmayayim dedim dayanamadim. Bende ilk gun alanlardanim ucret iadesi kartima yapilmasina ragmen 4 kavanoz geldi.

Temin edemedik deyip iptalde edebilirlerdi. 1.6 kilo cikolatayi kargo dahil 6 tl ye alan var. Benim gibi bedavaya alan bile var. Abartmamak lazim diyorum sadece.

• quote:

quote:

quote:

Temin edemedik deyip iptalde edebilirlerdi. 1.6 kilo cikolatayi kargo dahil 6 tl ye alan var. Benim gibi bedavaya alan bile var. Abartmamak lazim diyorum sadece.

saçma konuşmayın vergi kaçırmanın bahanesi olmaz.isterse 1 liraya televizyon satsınlar fatura kesmek zorundalar.

• bekliyen kalmadı sanırım herkez aldımı ürününü ? ilk alanlardanım daha gelmedi :) olmadı arayayım bizim mallar niye gelmiyor bizim başımız kelmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

bekliyen kalmadı sanırım herkez aldımı ürününü ? ilk alanlardanım daha gelmedi :) olmadı arayayım bizim mallar niye gelmiyor bizim başımız kelmi

Benim de gelmedi yer istanbul.

• grupfoni tam bir üçkağıtcı gerçekten..
    geçen face sayfasını mesaj yağdırdım..şimdi baktım mesaja kapalı duvarına beğenen beğenmeyen hiçbir şey yazamıyor..
    ülkerede aynısını yaptım sorun çıkarmadı..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

saçma konuşmayın vergi kaçırmanın bahanesi olmaz.isterse 1 liraya televizyon satsınlar fatura kesmek zorundalar.

Hocam madem bu kadar rahatsizsiniz neden Maliye'ye şikayet etmiyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistspary -- 25 Mart 2013; 8:58:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

quote:

Orijinalden alıntı: mertali

quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

konyaya geldi.. birisi kırılmış :.(

Bizimkinden ses seda yok...

Aynen benimkide gelmedi

Ben iş yerine geldiğimde kapıya ulaşamadık kağıdı bırakmış kargo..Gidip alıp geldim..Benimkilerde gelmiş.. Yurt içi kargo Konya Aladdin şubesi.
    1kolide 4 adet..Aralarında boşluk olmasına rağmen sağplam çıktı..
    Kırılanlarınki büyük ihtimalle kargo tarafından taşınırken kırılmıştır.Çünkü Koli içinde rahatlıkla birbirlerine çarpabilirler..Her nek adar kırılmasın diye sarsalarda kolinin yere düşme anında kırılma ihitmali var..
    Faturada arkadaşların dediği gibi aslı gibidir kaşeli fotokopi kağıdı..Ürün kısmında birşey yazmıyor..kod olarak 28869 ve adet 1 olarak yazılı...Anladığım kadarıyla faturayı bilgisayardan doldurmak için böyle yapmışlar..Normal faturayı foptokopi ile çoğaltıp serino, isim adres vsyi bilgisayardan girmişler.Yoksa elle yazmak ölüm olurdu...Zaten bilgisayarla yazılmayan kısımlar silik çıkmış...Bunu nasıl fatura diyecekler bilemiyorum..Ya götürüp aslını sonra elle kesecekler yada ilgili faturanın sayfasına zımbalayacaklar bu şekilde kestik diye maliyede kabul olur sanırım..Neyse 6,80tl ya 4 adet kavanoz ülker çokokrem almış oldum..
    Haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler.

• Bugün 4 kavanoz daha geldi,Grupfoni iyidir ya..
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.