Şimdi Ara

Ülker Çokokrem Golden 4 Adet Kavanoz Kargo Dahil 16,80 TL (YKB için 5,96 TL) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
5
Favori
39.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grupfoninin anlayacağı dilden bir e-posta attım kendilerine.Bakalım ne cevap yazacaklar
  • Cok ufak bir kısım çıkmamıs onlarda pazartesi cıkacakmıs en gec carsamba olacakmıs rezil firma ya ülker ve grupfoni
  • Eninde sonunda gönderecekler sıkıntı yapmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

konyaya geldi.. birisi kırılmış :.(

Benimde kırılmış ne yapmamız lazım mail attım geri dönen yok haftasonu olduğu içinmi acaba ??
  • Telefonlara da cevap vermiyorlar. Yâ sabır!
  • ülker ve grupfoni sabrımızı denedi ve bir sürü yalan söyledi grupfoni zaten ilk ve son oldu.
    ülker 1 müşterisini kaybetti.evdekileride kesinlikle uyardım bu evde ülker ürünü görürsem eğer direkt çöpe atarım
    ülker benden alrtık kuruş alamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

Grupfoninin anlayacağı dilden bir e-posta attım kendilerine.Bakalım ne cevap yazacaklar

beklemene gerek yok ben cevap verim

Öncelikle grupfoni.com'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Sisteme kayıtlı adresiniz güncel ise sipariş vermenize gerek kalmadan ürününüz en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0212 2344080 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AahmetYG

quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

Grupfoninin anlayacağı dilden bir e-posta attım kendilerine.Bakalım ne cevap yazacaklar

beklemene gerek yok ben cevap verim

Öncelikle grupfoni.com'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Sisteme kayıtlı adresiniz güncel ise sipariş vermenize gerek kalmadan ürününüz en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0212 2344080 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Muhtemelen öyle yazıp yollayacaklar

• Konuyu açan kişi olarak ben de bugün kavuştum çokokremlerime. Yurtiçi Kargo bizim ilçeye salıdan salıya uğradığı için Ağrı merkeze gidip şubeden teslim aldım.

Bazı arkadaşlar Ülker'e çatmışlar, halbuki Grupfoni 4 Mart'taki tüm siparişleri kafasına göre iptal edip para iadesi yapacakken bunu önleyen ve mağduriyeti gideren firmadır Ülker. Eğer gecikmeden dolayı suçlu aranacaksa bu Grupfoni, sonrasında Yurtiçi Kargo ve en son olarak Ülker'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Konuyu açan kişi olarak ben de bugün kavuştum çokokremlerime. Yurtiçi Kargo bizim ilçeye salıdan salıya uğradığı için Ağrı merkeze gidip şubeden teslim aldım.

Bazı arkadaşlar Ülker'e çatmışlar, halbuki Grupfoni 4 Mart'taki tüm siparişleri kafasına göre iptal edip para iadesi yapacakken bunu önleyen ve mağduriyeti gideren firmadır Ülker. Eğer gecikmeden dolayı suçlu aranacaksa bu Grupfoni, sonrasında Yurtiçi Kargo ve en son olarak Ülker'dir.

Öncelikle bu basligi acip bizlerinde faydalanmasini sagladiginiz icin tesekkur ederim.ulker konusunda bende sizinle ayni fikirdeyim.ülkerin adı gecmese bende burdan alisveris yapmazdim.nihayetinde 1 tane fiyatina 4 tane urün geldi tesekkurler emegi gecenlere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Konuyu açan kişi olarak ben de bugün kavuştum çokokremlerime. Yurtiçi Kargo bizim ilçeye salıdan salıya uğradığı için Ağrı merkeze gidip şubeden teslim aldım.

Birçoğunun hayır duasını aldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 23 Mart 2013; 18:10:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AahmetYG

ülker ve grupfoni sabrımızı denedi ve bir sürü yalan söyledi grupfoni zaten ilk ve son oldu.
    ülker 1 müşterisini kaybetti.evdekileride kesinlikle uyardım bu evde ülker ürünü görürsem eğer direkt çöpe atarım
    ülker benden alrtık kuruş alamaz.

O kadar abartmayın canım. Gelmez ise bunları yazın. 10 gün içinde gelecektir deniyor belki aksaklık oldu süre uzadı biraz. Bu iptallerden dolayı belki karışıklık vardır.
  • iki tane kart olmasına rağmen alamadım. müşteri noyu bir türlü kabul etmemişti site
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

4 tane fatura gelmiş yanında. Bu normal mi arkadaşlar her birinde farklı rakamlar yazıyor. 5,96-6,04 gibi. Tek kutu içinde 4 adet çokokrem geldi. Fatura no larda farklı

Benim kargoyla fatura falan gelmedi. Bunlar harbiden yasal olmayan işler yapıyor. Ufak miktar diye üstelemedim fatura işini. Yoksa uğraştırırdım.

• Sonunda benim ürünler de geldi, herkese afiyet olsun. Ürünlerin gelmeyenlerin de darısı başına diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acgforth

quote:

4 tane fatura gelmiş yanında. Bu normal mi arkadaşlar her birinde farklı rakamlar yazıyor. 5,96-6,04 gibi. Tek kutu içinde 4 adet çokokrem geldi. Fatura no larda farklı

Benim kargoyla fatura falan gelmedi. Bunlar harbiden yasal olmayan işler yapıyor. Ufak miktar diye üstelemedim fatura işini. Yoksa uğraştırırdım.

tek sipariş miydi. eğer 2 tane falansa diğer paketle iki fatura gelebilir. tahmin sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün Bolu'ya da geldi. güzel paketlenmiş şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acgforth

quote:

Benim faturada fotokopi nasıl iş yapıyorlar anlamadım ürünleri ülkerden ücretsiz alıp bize naylon fatura fln mı gönderdiler acaba

• Şimdi dönem içi hareketlerime baktım da ayın 5inde sipariş vermişim, bu gün ayın 23ü. 18 gün olmuş ne kargo var, ne arayan soran, ne para iadesi. gerçi iadeyi de istemiyorum, sorarlarsa "o çokokremler gelecek arkadaş" diyecem.
  • 2 gündür fatura olayını yazıyorum ama kimse dikkat etmedi heralde sadece yukarıda bir arkadaşın dikkatini çekmiş bunlar bize fatura diye fotokopi yollamışlar bence bunlar ya ürünleri bedava aldılar ya da sahte fatura kesiyorlar vergi ödememek için zaten daha önce aldığım çeklerde vs hiçbir şekilde fatura vermemiştiler.

örnek olarak markafoni çekleri satıyordular çeki parayla alıyorduk buna fatura vermiyordular daha sonra da bu çekle alınan ürünün faturasına çek tutarını indirim olarak yazıyordular bu saye de vergi ödemiyordular.grupfoni bence vergi kaçırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.