Şimdi Ara

Ülkenin sahibi cengiz holding mi? Türk milletimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
108
Cevap
4
Favori
9.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 73
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 46 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 2 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 30 kupona alınmadı bu vatan (17 mesaj) Mete Can Karahasan (6 mesaj) aerosoldreams (4 mesaj) By40bir (3 mesaj) Rindaman (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (42 mesaj) Mobil (30 mesaj) Mini (10 mesaj) Uygulama (26 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ülkenin sahibi cengiz holding mi? Türk milletimi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Devletten Aldığı milyar tl Lik onlarca ihale yetmemiş,şimdide kaz dağlarında maden sahasını büyütmek için 3 ile 5 milyon arasında ağaç kesecekmiş. Keseceğin her ağaç,ahirette ona ateş olark doner insallah. Bir deyim vardır bilirsiniz"burasi muz cumhuriyeti mi?" derlerdi. Muz değil ama cengiz holding cumhuriyeti olduğu artık kesinleşti
    Çünkü bu holding anavatan doğruyol hükümetleri zamanında da bir çok ihale almış sadece ak parti hükümetleri ile bağlantılı değil yani bu adam her devrin adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 30 kupona alınmadı bu vatan -- 15 Eylül 2020; 20:7:41 >

• "Bu milletin ..... koyacaz" diyen bir sirketten bahsediyorsun, sence ?

Bu ulkenin sahibi Cengiz insaattir, CEO'su suriyeliler, yonetim kademesi ise tarikatlardir.

Allah demis, yuzde 52 almis
    Din demis, basortusu demis yuzde 54 almis
    Ama ben magdurum, dis gucler, rabia demis yuzde 50 almis

Gelecek secimlerde mavi vatan ey yunanistan diyecek bir yuzde 50 daha alacak.

Oy namustur deyip, 1 paket makarnaya, 1 paket komure namusunu satanlar, cikip bu ulkenin sahibi cengiz holging midir demesin bir zahmet.

Bu ulke bunu istedi, istedigi gibi de yonetiliyor. Begenmeyen varsa cekip gidebilir.

Yazdiklarim birinin de zoruna gidebilir, normaldir... Agir geliyor bunlari duymak, 20 senedir kulaklarinizi kapatip lalala deyip durdu koca bir millet.

Kendi adina konus. Ekrem falan baskanim degildir. Illa birini sececeksem mansur yavasi secerim son 20 yildir bir partiye oy vermedim cunku alayi ayni halt. Benim vicdanim rahat. 1 makarnaya oy veren, tvde saz caldi diye oy verenler dusunsun.

Ahiret var ya da yok. Biz bu tarafta da adalet görmek istiyoruz. Allah'ım sen bizi duyuyorsan yeryüzündeki adaletsizliği bıçak gibi kes. İyilerin, iyiniyetli olanların hakkını hukukunu korumasına yardım et. Haklı olanın güçsüz kalmasına, güçlü olanın haklı olmasına müsaade etme. Amin.

Öldün de geri mi geldin bu kadar kesin konuşuyorsunuz. Biz inanıyoruz sen inanma ama yoktur gibi kesin konuşmalar yaparak mantıksız olmayın.
    Ismet yılmaz adlı eğitim bakanlığı yapan sivaslı milletvekili oy isterken bizim adayımıza vereceğiniz oy ahirette kurtuluş beratınız olacak diyor. Işte sana müslümanlık işte sana Allah inancı,millet alkışlıyor agliyorlar ve gidip oy atıyorlar. Yani dinini bilen bir halk yok

Dünya üzerinde 3-5 yaşında çocuklar tecavüze uğrayıp öldürülürken böyle duaların gerçekleşeceğine inancım zerre kalmadı desem abartmış olmam.

• Yüzbaşı
    775 Mesaj
    Aldığı ihale karşılığı komisyonunu ödediği sürece istediklerini yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Bu milletin ..... koyacaz" diyen bir sirketten bahsediyorsun, sence ?

Bu ulkenin sahibi Cengiz insaattir, CEO'su suriyeliler, yonetim kademesi ise tarikatlardir.

Oy namustur deyip, 1 paket makarnaya, 1 paket komure namusunu satanlar, cikip bu ulkenin sahibi cengiz holging midir demesin bir zahmet.

Bu ulke bunu istedi, istedigi gibi de yonetiliyor. Begenmeyen varsa cekip gidebilir.

Yazdiklarim birinin de zoruna gidebilir, normaldir... Agir geliyor bunlari duymak, 20 senedir kulaklarinizi kapatip lalala deyip durdu koca bir millet.

haydarkarapuar
  • Teğmen
    238 Mesaj

Barış zamanı Cengiz'in savaş zamanı milletin.

41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ne yazıkki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    RevengeRain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ismet yılmaz adlı eğitim bakanlığı yapan sivaslı milletvekili oy isterken bizim adayımıza vereceğiniz oy ahirette kurtuluş beratınız olacak diyor. Işte sana müslümanlık işte sana Allah inancı,millet alkışlıyor agliyorlar ve gidip oy atıyorlar. Yani dinini bilen bir halk yok

REV0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj

Kimin olduğunu geçtim de sefasını kim sürüyor?  

Oy verirken tapuyuda verdi bazılarımız .

|
    |
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    Ekrem başkanımız kucaklaşmış diyorlar.

https://twitter.com/medyaadami/status/1305849132247060480?s=21

|
    |

Türkiye Cumhuriyeti
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: REV0

"Bu milletin ..... koyacaz" diyen bir sirketten bahsediyorsun, sence ?

Ekrem Başkan dediğin kişi ile kucaklaşıyor. ;)

Türkiye Cumhuriyeti

• Çavuş
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Her devrin adamı reis bu parti ayırt etmiyor. Derdi kefeni dolduracak kadar nakit

|
    |
    aerosoldreams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sefayı bilmemde, cezasını alçakça küfrettiği asıl Türk milleti çekiyor.

|
    |
    Redeemertr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2050 Mesaj

adam hem hükümetten hemde muhalefetten destek görüyorsa kimse önünü kesemez zaten..

Konu Sahibine Özel

Evet reis Her şeyin sahibi Allah var.... ha ondan sonrası mülk kendilerinin olduğunu zanneden Allahın yaratmış olduğu zavallı aciz varlıklar vardır. Tıpkı bizim gibi. bilmem anlatabildim mi?

|
    |
    Mr.Aykumos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Az araştırma ile ne zihniyette biri olduğu ve para için herkese yamanan dönek ilkesi olmayan
    bir adam olduğu görülüyor. Bu yüzden bu tip insanlar her vakit hukumetler tarafından kendi çıkarları için kullanılırlar. Çünkü buna karakterleri müsaittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 30 kupona alınmadı bu vatan -- 15 Eylül 2020; 21:32:47 >
    |
    |
    DARTH_BLACK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj

yerine 10 milyon ağaç diktik derler , oradanda rant yaparlar..

|
    |
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.