Şimdi Ara

Ülkenin sağduyusu Tayyip Erdoğan diyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
1
Favori
12.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Potti Pitti sen Recebe oy atmasan kazanamazdık saolasın TAMAM :)
  • Ülke zaman kaybetmedin daha hızlı yıkılsın. Eee sonuçta istikrar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulgeteb -- 6 Ağustos 2018; 12:46:47 >
  • gerçekten ama millet bu işten iyi anlıyormuş başkası olsa dolar 7'ydi şimdi
  • Sağ duyu dolar 6 diyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnotherPlanet kullanıcısına yanıt
    6.48 ama sağduyu köpük, dış güçler diyor
  • https://forum.donanimhaber.com/muhalefettekiler-gelin-hele-bir-sey-diyecem--134366433

Seçim öncesi "sağduyu, istikrar" seçimden sonra "muhalefet yüzünden akpye verdik". Bari sözlerinizin arkasında durun. Yemiyor kimse bunları.
  • Türkiye de iktidarın alternatifi olmadığı doğrudur. Bunun en büyük sebebi muhalefetin kendi seçmeni tarafından sürekli idare ediliyor olması. Şöyle düşünün; şirketinizde başarısız bir yönetici var ve patron olarak siz sürekli onu idare ediyorsunuz. Bu kişi kendini geliştirir mi? Bu kişi daha çok çalışır mı? Bu kişi problemlere yoğunlaşıp çözüm üretir mi? İdare ettiğiniz kişinin çalışmayan alt kadroları yöneticisinin gitmesini ister mi? İşte bu ve benzeri soruların cevabı: " hayır " dır.

Siyasi partilerin patronu seçmenlerdir. Gereğini yapmazlarsa kimse yerinden kıpırdamaz, çalışmayan alt kadrolarda çalışmayan yöneticisini destekler durur ( Muharrem İnce olayı).

Sonra efendim sağduyu neden Erdoğan dedi.

Senden ötürü, senden ötürü.
  • AnotherPlanet kullanıcısına yanıt

sağduyu dolar 7.23 euro 8.60 diyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

Türkiye de iktidarın alternatifi olmadığı doğrudur. Bunun en büyük sebebi muhalefetin kendi seçmeni tarafından sürekli idare ediliyor olması. Şöyle düşünün; şirketinizde başarısız bir yönetici var ve patron olarak siz sürekli onu idare ediyorsunuz. Bu kişi kendini geliştirir mi? Bu kişi daha çok çalışır mı? Bu kişi problemlere yoğunlaşıp çözüm üretir mi? İdare ettiğiniz kişinin çalışmayan alt kadroları yöneticisinin gitmesini ister mi? İşte bu ve benzeri soruların cevabı: " hayır " dır.

Siyasi partilerin patronu seçmenlerdir. Gereğini yapmazlarsa kimse yerinden kıpırdamaz, çalışmayan alt kadrolarda çalışmayan yöneticisini destekler durur ( Muharrem İnce olayı).

merhaba sağduyu. naber , nasıl gidiyor hayat  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 6 Ağustos 2020; 19:53:41 >

• quote:

Türkiye de iktidarın alternatifi olmadığı doğrudur. Bunun en büyük sebebi muhalefetin kendi seçmeni tarafından sürekli idare ediliyor olması. Şöyle düşünün; şirketinizde başarısız bir yönetici var ve patron olarak siz sürekli onu idare ediyorsunuz. Bu kişi kendini geliştirir mi? Bu kişi daha çok çalışır mı? Bu kişi problemlere yoğunlaşıp çözüm üretir mi? İdare ettiğiniz kişinin çalışmayan alt kadroları yöneticisinin gitmesini ister mi? İşte bu ve benzeri soruların cevabı: " hayır " dır.

Bu örnekteki şirketin başarısız yöneticisi Tayyip Erdoğan'dır.

Patronu tarafından hep idare edilen başarısız yönetici Tayyip Erdoğan ne kendini geliştiriyor, ne daha çok çalışıyor, ne problemlere yoğunlaşıp çözüm üretebiliyor.

Ülkenin hali ortada. Takke düştü, kel göründü.

• quote:

Sağ duyu hiç bir zaman zar atmaz (Eliot E.)

sağduyu keşke zar atsaydı   

• quote:

Orijinalden alıntı: berk768

İstikrar devam edecek.

evet dolar istikrarla neredeys iki katına çıktı, istikrar devam ediyor   

• Geçen yerli ve milli bir buzdolabı aldım ayıptır söylemesi hiçbir virüs içinde yaşayamıyor tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya başlarken AKP'li değilim yazmamışsın. Hayır yani yanlış anlayan olacak.

• 5000 yıllık Anadolu irfanının sağduyusu bir kez daha yanıltmadı. Teşekkürler memleketim.

• Oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

5000 yıllık Anadolu irfanının sağduyusu bir kez daha yanıltmadı. Teşekkürler memleketim.

Aynen oyle cehape iktidar olsa şu an dolar minimum 15'ti. Zaten doların yüksek olmasının hükümetle bir ilgisi yok. hükümet en doğru adımları atıyor ancak elde olmayan nedenlerden dolayı dolar yükseliyor. Sağduyulu halkımız seçenekler içinden en doğru olanı tercih etmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 6 Ağustos 2020; 20:44:22 >
  • Bıktım bu memleketin insanından.

21:01 ;

Euro 8,61₺
    Dolar 7,26₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.