Şimdi Ara

[Silindi]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1113 Mesaj
    Kusura bakmayın ama şehit çocuğuyla kim ilgilense (akp-chp-mhp farketmez) hemen çıkarcı etiketi vuruyorlar.

Hiç bir partide ilgilenmese "kimsenin umrunda değil" yada şu partici gitti maça şehitler umrunda değil derler.

Buda ekşinin özeti. Ülke sevgisi zerre olmayan şu ekşicilerden nefret ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: gel pc pc

Kusura bakmayın ama şehit çocuğuyla kim ilgilense (akp-chp-mhp farketmez) hemen çıkarcı etiketi vuruyorlar.

Hiç bir partide ilgilenmese "kimsenin umrunda değil" yada şu partici gitti maça şehitler umrunda değil derler.

Buda ekşinin özeti. Ülke sevgisi zerre olmayan şu ekşicilerden nefret ediyorum

Sen derdin ne onu zaten mesajında ele vermişsin.

Herkes algısı kadar konuşur.
    |
    |

-Milli Kayınço-
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    Adolf Hitler 1945 yılında kendisinin karşıtı olan Almanlara köstek olan almanlara şunu söylemiş : "eğer savaş kaybedilmişse bu benim umrumda bile değil. insanlar perişan olurlarsa olsunlar, tek bir gözyaşı bile dökmem onlar için.çünkü onlar hiçbir şeyi hak etmediler."

Atatürk kalksa gelse bu adamları iktidar yapan bi milleti görse tepkisi aynı olurdu galiba .

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Adolf Hitler 1945 yılında kendisinin karşıtı olan Almanlara köstek olan almanlara şunu söylemiş : "eğer savaş kaybedilmişse bu benim umrumda bile değil. insanlar perişan olurlarsa olsunlar, tek bir gözyaşı bile dökmem onlar için.çünkü onlar hiçbir şeyi hak etmediler."

Atatürk kalksa gelse bu adamları iktidar yapan bi milleti görse tepkisi aynı olurdu galiba .

Zannetmiyorum. Yarı katılıyorum yarı katılmıyorum. Bence tam olarak böyle söylemezdi.

Çünkü ortada birden farklı durum var. Geniş açıdan bakın.
    |
    |

-Milli Kayınço-
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,165
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.