Şimdi Ara

Ülkenin akıl sağlığı ve ekran kartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
7.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 75
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • huso (4 mesaj) Shadow Ryzen (2 mesaj) nirvana08 (2 mesaj) Hesperiush (2 mesaj) Forum1th (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48 mesaj) Mobil (27 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (9 mesaj)
  • @
160 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Ülkenin akıl sağlığı ve ekran kartları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1274 Mesaj

ekran kartlarına yağmur gibi zam yağıyor. 20 gün önce aldığım rx570 2200 lira olmuş. yani %50 zam gelmiş. rx5700 bir maaş olmuş. rezilliğin son perdesi....

fiyatlar böyleyken 500 liraya kart mart olmaz.

ayrıca bizim alıcı profilimiz ayrı bir şerefsiz oğlu şerefsiz. bir şey satacağıma onu atıyorum artık. bu gece bir toshiba notebook kırıp çöpe atacağım mesela .

|
    |
  • Yarbay
    3051 Mesaj

acikcasi sabah 1080 sattim sizin gibi birini bulsam daha uyguna verirdim. (zaten uygun verdim)

|
    |
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akordiyon -- 6 Kasım 2020; 22:31:29 >
    |
    |
  • Teğmen
    233 Mesaj

yüzyüze aldık diyelim. Ya bozuk çıkarsa kasaya takınca?

|
    |
    BigCLawRex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj
    Euro 10 olmuş akıl sağlığından bahsediyorsun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1274 Mesaj

dolandırıcı adam her türlü dolandırır.

|
    |
    devrimsel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4748 Mesaj

Ortada akıl saglıklık bir durum yok.2 tane uc kesim var.Bir urunu cok ucuza almak isteyen amiane tabirle "ölücü" kesim bir de urunune fahis fiyat ceken kesim...

16GB 4133 Ram 1600TL 8Gb ne eder?800TL bu Ram i biri 300TL ye sattı.hemen vay iste olması gerekn fiyat dendi.Hayır kardesim o urunun ederi 500TL idi.Arkadas adeta bedavaya verdi.Olması gereken fiyat degildi.

Bir de 1050Ti ye 1000TL,1060 a 1600TL,1070 e 2200 TL,1080 e 3500TL isteyen kesim var.Garantisi dolmus,belki ömrü de dolmaya yaklasmıs kartlar o kartlar o paraları etmez.

Gidersin 2. El 1000TL ye Garantili 4/8 RX570-580 alırsın.Ya da gider Sıfır 1650-1660-2060-2070-5700XT alırsın.

Forumun ciddi bir kesimi de urunu "ederinin cok altında almak isteyen" kesim aradaki kısım da normal alıcı-satıcıyı olusturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 7 Kasım 2020; 0:18:19 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    271 Mesaj

Amazonun kendi satıcısından hyperx 3d nand 120 gb ssd aldım gelen ürün dışarıdan bakınca birebir ancak içine a400 ssd yerleştirilmiş.

Her ne kadar amazonun bu işin içinde parmağı olmadığını düşünsekte tedarik edillen firma'nın amazon gibi yerlere bile ne tür ürünler verdiğine bir kez daha şahit olduk.

Amazondan başıma gelen olaydan sonra gelde insan oğluna güven artık.

Ssd olayı sadece benim başıma gelmedi ilgili konular

https://forum.donanimhaber.com/kingston-hyperx-fury-3d-ssd-kronik-isinma-sorunu-ve-garanti-sureci-sonrasi--146138970#146337426

https://forum.donanimhaber.com/kingston-hyperx-fury-icinden-a400-cikarsa-sende-mi-amazon--146332926

|
    |

• Binbaşı
    1815 Mesaj
    Genel olarak ikinci elde fiyatlarin boku cikmis durumda. Sifiirindan pahali urun dolu. Gecen adroid box alayim 2. El dedim. Sifiri 380 olan cihazi 450 liraya koymuslar. Link atip bak sifiri bu kadar diyorsun “git o zaman oradan al” diyorlar. Yani gercekten elime bi sopa verseler hepsini esek sudan gelinceye kadar sopalarim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj

Hayatımda hiç kimseyi kazıklamadım. Çok şükür de kimse beni kazıklamadı. 3080 alacak param var. Elimdeki 1080ti'ya sıvı soğutma takmıştım 1 yıl önce. Şimdi kartı satmayı düşünüyorum. Bu kadar çakal ve miningçinin dandik kartlara deli gibi para istediği bir ortamda ben de şark kurnazı muamalesi görmeyeyim diye kartı satmaya elim gitmiyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1609 Mesaj

Ben silivride ikamet etmekteyim. Bu tarafta oturan varsa satıcı ile görüşün gelsin bende deneyelim ekran kartını ben onay verirsem alırsın. Bunun haricinde silivri'de esnaflığımız da olduğu için oldukça tanınmaktayım. Aklında bulunsun.

Ek olarak geçenlerde MSİ RX 570 Armor satışa koydum 4GB modelini 950 TL ye verecektim. 800 TL fiyat çektiler.900'e alırım dediler üstelik 8-9 ay daha garantisi vardı. Bende arkadaşıma verdim.

Siz de haklısınız ama bazen dh ölücüleri de satıcıyı bezdirmekte.  

|
    |
  • Binbaşı
    1536 Mesaj

İstanbul çatalca da oturuyorum gtx 780 var 3gb modeli bilgisayarcıya bıraktım satılsın diye duruyor şu anda aklındaki fiyatı söyle gel al kardeşim. İşini görebilirse memnun olurum. Piyasası nedir bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    Sana tavsiyem bilgisayarcıdan alman, hem de ne hem test et

|
    |
  • Binbaşı
    1329 Mesaj

iyi güzel parnak atmışın da gitmiş nerde mining yapılmış kart var dolandırıcı var ordan parnağı  

2. el RX 3**, 4**, 5** lerden uzak dur mining yapıldıysa bunlarla yapıldı. R9 270 le yapmaya çalışan dingiller falan da vardır tabi

al hayrını gör: https://www.hepsiburada.com/msi-amd-radeon-rx-5500-xt-mech-4g-oc-128bit-gddr6-pci-e-4-0-ekran-karti-p-HBV00000R0EWI?magaza=Hepsiburada

çok geldiyse: https://www.hepsiburada.com/asus-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-4gb-ddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-cerberus-gtx1050ti-a4g-p-HBV00000AID5D?magaza=Hepsiburada

hiç olmadı 2. el 1060 ya da 1070 bak bunlarla etherium kazmaya kalkacak kadar embesil yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goku Gohan -- 7 Kasım 2020; 4:29:29 >
    |
    |

• Çavuş
    62 Mesaj

Bence ikinci el sitelerindeki üyeliklere zorunlu olarak E-Devlet ile T.C. No + Cep Telefonu + Sms doğrulaması gibi ek güvenlik önlemleri getirilmeli. Bu önlemler sadece hesapları korumaya yönelik değil, alıcı satıcı güvenilirliğini arttırmak için olmalıdır. Önüne gelen fake hesap açıp orada satış yapamasın. Birçok ilanın ismi Xxx Bey diye geçiyor. Kazandıkları tonla paranın hakkını verip aracılık hizmetini de layıkıyla yapsın.ar

|
    |
  • Teğmen
    210 Mesaj

Bazı spesifik ürünlerde kontrol yapılmalı.

|
    |
    devrimsel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    947 Mesaj

Kur bir nintendo 8 bit oyna..

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 3 saat 34 dakika kadarı kaldı.

Çok karmaşık değil, bunun tek sebebi onlar gerçekten satılık değil, kullandıkları parçaları ilana koyup belki alan olur diye enayi bekliyorlar.

|
    |
  • Yarbay
    5252 Mesaj

Paketi açtın ama kullanmadın. Tabi tabi, millette bunu yer ya.  

En bariz yalan örneklerinden biri "Kontrol amacıyla açılmıştır"  

|
    |
    Forum1th kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj

Elektronikte eğer ürün çok temiz ve garantisi devam ediyorsa sıfırının %70 i gibi bir fiyata satılabilir.

Bunun harici durumlarda genel fiyatlandırma %50 şeklindedir.

%20-30 u bir fiyat olunca yüksek ihtimal sorun oluyor süper fırsat olsa bile ben bulaşmıyorum. 250-500 kar edeceğim diye elimdekinden olmiyim.

Bir diğer sinir bozucu durumda pazarlık sünnettirciler yüzünden herkesin pazarlık yapması. Bende bu sebepten satacağım fiyata 100 lira ekleyip öyle ilan açıyorum, illa ki istiyorlar bu indirimi çünkü.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Sohbet
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,797
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.