Şimdi Ara

Ülkemizdeki Kız Kıtlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: newrotix39

quote:

Orijinalden alıntı: Must Sabbah

quote:

quote:

Olsun be ne olacak. 8 kişi kız olunca hiç muhabbet olmuyor ki. Ya da onların kız muhabbetine katılmak zorundasın. Bak gerçekten söylüyorum, 30 erkek olayı daha iyidir. Gerçekten.

10 kişi 8 kız senin işte zormuş rahatça muhabbet edemiyorsundur 30 erkek olunca fena muhabbet ediliyor konu sınırlaması olmadan

Tabii ki öyle ama ben genelde rahat takıldığım için sınıf içinde istediğim gibi konuşuyorum. Ya bizim sınıfta dizi bile çekilir dönen entrikalardan, o yüzden ben 8 kişiyle konuşmuyorum. Konuştuğum bir tane kız var o da önde gelen kezbanlardan ama benden hoşlandığı için ne kadar bel altı vursam da sadece gülüyor.

hocam yinede değerini bil sınıfının tavanda ayak iziyle durmaktan iyidir

Ya hocam konuşturacaksın şimdi. ''Tüy dökücü kremleri oraya sürsek bir sorun olmaz dimi?'' ''Yok kızım ben kullanıyorum biraz kaşıntı yapıyor ama kullanmadan önce de orman gibiydi. Öyle daha mı iyi? Hahahahaha'' gibi konuşmaları ''güya'' fısıldaştıkları için duymak daha mı güzel?

Basit bir örnek. Daha saçmaları da var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olsun be ne olacak. 8 kişi kız olunca hiç muhabbet olmuyor ki. Ya da onların kız muhabbetine katılmak zorundasın. Bak gerçekten söylüyorum, 30 erkek olayı daha iyidir. Gerçekten.

10 kişi 8 kız senin işte zormuş rahatça muhabbet edemiyorsundur 30 erkek olunca fena muhabbet ediliyor konu sınırlaması olmadan

Tabii ki öyle ama ben genelde rahat takıldığım için sınıf içinde istediğim gibi konuşuyorum. Ya bizim sınıfta dizi bile çekilir dönen entrikalardan, o yüzden ben 8 kişiyle konuşmuyorum. Konuştuğum bir tane kız var o da önde gelen kezbanlardan ama benden hoşlandığı için ne kadar bel altı vursam da sadece gülüyor.

hocam yinede değerini bil sınıfının tavanda ayak iziyle durmaktan iyidir

Ya hocam konuşturacaksın şimdi. ''Tüy dökücü kremleri oraya sürsek bir sorun olmaz dimi?'' ''Yok kızım ben kullanıyorum biraz kaşıntı yapıyor ama kullanmadan önce de orman gibiydi. Öyle daha mı iyi? Hahahahaha'' gibi konuşmaları ''güya'' fısıldaştıkları için duymak daha mı güzel?

Basit bir örnek. Daha saçmaları da var.

birbirine dayıyan birini görmekten iyidir dicemde böyle bir konuşma duysam kızlardan soğurum

• Biri şevval duru atsın şuraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte ben de soğudum.

Ama Ruslara karşı hala ilgiliyim.
  • quote:

İşte ben de soğudum.

Ama Ruslara karşı hala ilgiliyim.

hocam şuan kızlardan soğudum cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverBim

quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

gelecekte çocuklarımızın anaları olacak kızları bir onun altında bi bunun altında görmek çok istiyorsunuz heralde.

yurtdisinda yasiorum bi cok kizla beraber oldum turkiyede ziftahim yok. sence benim bakire bir kiz istemeye hakkim varmi bukadar halt yedim. Bakir olan erkekler bakire kiz hak ediyor ben deil bu sebeplen evlencegim kizin gecmisi umrumda olmicaktir. cunku oyle bisey istemeye hakkim yok. bende erkek kasariyim. bu bakirelik sacma bisey bence.

Kafa bakire olsun yeter bana.

• Bence Avrupa ki en güzel kızlardan birisi de bizimkiler.kabul çoğu makyaj güzeli amma olsun

favorim ingiliz kızıllarıdır

• quote:

Konu uçar.

/>

kız çok hoş la
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.