Şimdi Ara

Ülkemizdeki ilk 4K test yayını Digiturk tarafından gerçekleştirildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4k Türkiye'ye gelmesin zaten, digiturk gibi aylık ücret alan platformları bırak, 50gb kota dayatması yüzünden daha 720p bile izleyemiyoruz ki...
  • SD < 4K < 8K
  • sizler farkında dahi değilsiniz yakında gelecek olan dvb s3 ile uydu cihazlarında seyredeceksiniz tv dvb s2 kartı olanlar zaten ilk aşamada seyredecek 4K yayını normal LCD veya led tv de diyeceksiniz bunuda söyleyim çözünürlük düşük olmaz seyredilmez 32 BX 300 50 herz tv de 1080 görüntüleri yabancı kanallarda seyrettiğinizde yayın kalitesinin ne olduğunu görüyorsunuz televizyonlarınız isterse 400 hrz olsun farkın olmadığını şu kune kadar anlamadınız bile ve satıcıların sadece dediklerine inanıp en aşağı 1500 tl üzeri tv leri aldınız 900 tl lik tv de seyredecem inanmayan test eder yüksek çözünürlükte yayın en düşük tv de dahi fark edersiniz 3D görüntüyü 50 herz yv de o 2 renkli gözlıkler ile seyrediyorum tv dvb s2 kartlar ile bir adet bulursam veya alırsam polerize olan dikine ve yatayına 3D yi gözlükler ile deneyecem saygılarımla

• yakında teknoloji marketler 4K larla dolar zaten amaç satış stratejisi, insanların bu doymak bilmeyen en iyiyi arama yani tamahkarlık dürtüsü sebebiyle yine bir postmodernist akım oluşturacak

• quote:

Orijinalden alıntı: aozgec

süper bir çalışma. şu 4kların fiyatları bir %98 indirime gitsede alsak.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

4k'dan ziyade DVB-t görmeyi bekliyorum.

diğer ülkeleri bilmem ama bzim ülkede göreceğin tarih 2050 diyelim olmadı kıdeminde varmış indirim yapayım sana 2045 olsun...torunun torunu inan görecektir....
  • 4K'ya şimdilik gerek yok.
  • Daha Hd görmedik,4k nedir ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda bir arkadaş 4k görüntüyü yayınlamıştı. Takılmadan izleyenlerin sayısı parmak geçmeyecek kadardı.
  • HD daha yaygınlaşmadı, önce bunu standartlaştırmak daha doğru olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kim izliyor abi bunları?
  • HD yayın yapmaya bile daha yeni yeni başlamışken 4K yayını kim nasıl yapacak. Onu geçtim kaç kişinin gücü 4k tv almaya yeter?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gahst

Ben daha adam gibi HD göremedim!!

aynen 576i ancak destekliyor hd dsmart ve digi..daha 720p ve 1080p format olamdan 4k çözünürlüğe atlamak da neyin nesi..
  • Yayın yapmışlar da izleyen olmuş mu bari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce kanalları HD yayına geçirin sonra 4K'ya geçersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

Önce kanalları HD yayına geçirin sonra 4K'ya geçersiniz

+1

• 720p yayin bile yok neredeyse. Bos isler bunlar.

• HD ve 3D yayında yol kat etmeden bunlara bulaşmak gösteriş ve boş reklamdan başka bir şey değil.
  • kartalaraz kullanıcısına yanıt
    1 Kasım 2013'ten başlayarak Sayısal Karasal Yayın'a geçiş başlıyor. 4 Aralık 2014'e kadar tüm ülkede geçilmiş olacak.

http://www.rtuk.org.tr/upload/File/(4)DVBT2%20.pdf
  • Oho HD geçtik drek 4k iyi de fiyatan haber verin daha HD kanlaa fiyatlar baya bi uçuk
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.