Şimdi Ara

Ülkemizde Samsung telefonlarının güncelleme planı belli oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam güncelleme verilmesi taraftarıyım ama burada ki bi yanlışlığı düzeltmek istiyorum.

Samsung 1800 liraya telefon satıyor demişsiniz yanılıyorsunuz.

1800 lira satış fiyatından %18'den 274,58 lira bu telefonun KDV'si
    Bunu çıkınca 1525,42 liraya düşüyor telefonun fiyatı.
    Ondan da %25 ÖTV'yi (305.08 TL) çıkınca 1220,34 TY kalıyor.
    1220,34 TL'den %7 TRT Bandrol vergisini çıkınca da geriye sadece 1,140.50 TL
    gibi bir fiyat kalıyor.

Bu döviz kurlarına rağmen 1150 lira gibi bir rakama Note 4 e güncelleme verilMEse bile bu fiyata bu telefona kimse hayır demez diye düşünüyorum.

Yani demem o ki: Telefonu 1800'e Samsung değil Devletimiz satıyor. Yanlış anlaşılmasın...
  • Plan daha bugünden şaştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A Serisi 2016 diye ayrılmış ama J Serisi ayrılmamış oradan işkillendim hocam yinede bir umut?

• Kdv+Ötv+Trt Bandrölü herşey dahil 1000 tl'ye satılan GM5 Plus nasıl güncelleme alıyor Samsung'un General mobile'dan daha küçük bir firmamı istese samsung veremezmi güncellemeyi ?
    Bu kafayla Note 8'de patlar Nokia gibi kaybolup giderler hata yapıyorsan hatadan dönmesini biliceksin İphone'a rakibim diyosun onun gibi güncelleme veremiyosun onun telefonları gibi telefonun sıtabil çalışmıyor Ya senelerdir Bir rehber düzelmedi hala yavaş görünen köy klavuz istemez Samsung S8 Resimleri sızmış parmak izi okuyucuyu saçma sapan bir yere koymuşlar ben samsung'un geleceğini parlak görmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

A Serisi 2016 diye ayrılmış ama J Serisi ayrılmamış oradan işkillendim hocam yinede bir umut?

Sanmıyorum hocam. A ve J'de için 2016 model olmak şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bu alacağım son samsung cihazdı tek gerçek Apple

• quote:

Zaten bu alacağım son samsung cihazdı tek gerçek Apple

Tercih meselesi.

Bende tercihimi artık Apple'dan yana kullacağım gibi ama öncelikle ortaya eskiden olduğu gibi farklı cihazlar koymalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 10 Şubat 2017; 22:1:19 >
  • Ace 5830'dan beri Samsung kullanıyorum ondan S3 Mini ondan da J5 2015'e geçtim garantisi bitince elden çıkarıp SE Yada 5S alacağım büyük ihtimalle.. 1 Sene kadar kaldı.

• quote:

Ace 5830'dan beri Samsung kullanıyorum ondan S3 Mini ondan da J5 2015'e geçtim garantisi bitince elden çıkarıp SE Yada 5S alacağım büyük ihtimalle.. 1 Sene kadar kaldı.

SE şu an indirimde örneğin planları erkene alabilirsiniz.

• Önce sistem toplayacağım hocam erkene alamayacağım büyük ihtimalle 2017 de 3 Yeni İP Modeli daha çıkacağını varsayarsak SE Dahada düşecektir..

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

quote:

Orijinalden alıntı: AydoganKunt

Geçen yıl bu zamanlar da konu Note 3 kullanıcılarının ağlama duvarına dönmüştü (ben dahil). Bu yıl da S5 ve Note 4 kullanıcılarının ağlama duvarı olmuş. Üzgünüm ama Samsung gerçeği bu. Artık Samsung almam tavsiye etmem "

Not: Halen Note 3 kullanıyorum.

Merhaba, bende note 3 kullanıcısıyım. Artık Samsung almamanıza sebep olacak kadar ne yaşadınız merak ettim doğrusu. Bu güncelleme çılgınlığı nedir hiç anlamıyorum. Şuanda eksik gördüğünüz bir özelliğimi var telefonun ? Neyi 5.0 da yetmemeye başladı ? Gerek kullandığım launcher olsun, gerek kullandığım çeşit çeşit swipe özellikleri olsun, gerek kapasitif tuşlara atadığım kısayollar özellikler olsun, tema paketleri olsun telefonumu gören her s7 veya diğer marka kullanıcıları kıskanıyor adeta. Bence güncelleme almıyorum diye kahredeceğinize elinizdeki üründen memnun olmaya ve kendiniz geliştirmeye çalıştırın.

Android 5 in bir suru yetmeyen yeri var bi kere note 3 kullanicisi degilim ama j2 kullaniyorum bana ne android 6 yi vermeliydiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: seyru

Kdv+Ötv+Trt Bandrölü herşey dahil 1000 tl'ye satılan GM5 Plus nasıl güncelleme alıyor Samsung'un General mobile'dan daha küçük bir firmamı istese samsung veremezmi güncellemeyi ?
    Bu kafayla Note 8'de patlar Nokia gibi kaybolup giderler hata yapıyorsan hatadan dönmesini biliceksin İphone'a rakibim diyosun onun gibi güncelleme veremiyosun onun telefonları gibi telefonun sıtabil çalışmıyor Ya senelerdir Bir rehber düzelmedi hala yavaş görünen köy klavuz istemez Samsung S8 Resimleri sızmış parmak izi okuyucuyu saçma sapan bir yere koymuşlar ben samsung'un geleceğini parlak görmüyorum.

Ilk mesajımda da belirttiğim gibi güncelleme gelmesini bende en az sizin kadar istiyorum o konuda sıkıntı yok.

Ayrıca, GM5 yazılım güncellemesi dışında Note serisi ile kıyaslanamaz bile bence.

Yani söylemek istediğim şey telefonu 1800 liraya Samsung'un satmadığı idi.

• dış kaynaklarda j serisinin 2016 versiyonları güncelleme alacak yazıyor

• s6 telefonum suan güncelleme almaya başladı. internetten yeniliklere bakıyorum. daha yüklme bitmedi
  • TeufeL-07 T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım güncelleme talep etmek en doğal hakkı insanların. Sen bilgisayarını nasıl Windows 10 a taşıyıp yeni özellikler elde ediyorsan bu da aynı şey.

• Eğer cihazınızı 2. Yılı dolmadan değiştirebilen müşterilerdenseniz güncelleme zaten sorununuz olmuyor. Ama 2. Yılını aşan veya 3 ve 4 yıl kullanan müşterilerin doğru adresi zaten samsung değil. Çünkü bu samsung tarafında bir klasik döngü dür. Yeni cihaz çıkınca bir önceki cihaz veya modeller kısa zamanda üvey evlat muamelesi görür. Tabiki alım gücü iyi olanlar ve parayı sorun etmiyenler her yıl veya dediğim gibi 2. Yıl dolmadan yeni cihaz aldığı için samsung almaları problem değil. Zaten samsung da böyle müşterileri benimsemiş bir firma. 1 yıl önce note 3 şimdi note 4 bir sonraki güncelleme de ise note 5 sahipleri Madur edildi ve edilecek. O zaman bu durumu şikayet eden ve zırt pırt tel değiştirmiyecek arkadaşlar söyliyeyim samsung dan uzak durun. Cihaz satışı sonrası çok daha uzun bir süre cihazdan desteğini çekmiyen markalar var daha memnun olursunuz. Ama yok maddi durum iyi ve sık cihaz değiştirenlerdenseniz. Size her yer Bağdat devam??????

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Gelmemesi daha iyidir belkide boşverin gelipte cihazın stabilliğine zararda verebilirdi.

Hiç bir android sürümünü stabil çalıştığını görmedim.
  • Samsungun yazılım desteği kısmına tabii ki eleştiri yapabiliriz en azından 1er seri önceye de yani Note4 ve S5'lere de gelebilirdi bu güncelleme. Ama gelmemiş sanırım 2 sene gibi bir düşünceleri var ondan sonrası biraz patlıyor. Baktığın zaman android cephesi zaten hep buna yakın süreler tabii daha iyi durumda olanlar vardır..

Lakin benim diyeceğim sırf bu konudan dolayı Samsung'a bu kadar laf söylenmesini çok mantıklı bulmuyorum bir Note5 kullanıcısı olarak gerçekten telefonumdan 1 yıldır %90 95 oranlarında memnunum. Sadece düşük ışıkta kamerası daha iyi olabilirdi diyorum onun haricinde 1 yıl geçmiş olmasına rağmen hala androidin zirvesindeki 2 3 telefondan biri. Yani Samsung bence gayet alınabilir bir markadır..

• quote:

Orijinalden alıntı: Paroksetin

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Gelmemesi daha iyidir belkide boşverin gelipte cihazın stabilliğine zararda verebilirdi.

Hiç bir android sürümünü stabil çalıştığını görmedim.

Nexus ve Pixel cihazlar hariç onlarda hiç tekleme olmuyordu.

• daha mı gelmedi? Biz sony xcilere aylar önce geldi. Yuh.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.