Şimdi Ara

Ülkemizde internet olması gerektiği gibi değil... (İspatı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
41.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla tarafsız olarak yaklaşayım. Millenicom, vodafone net, turknet gibi issleri denedim koşarak ttye geri döndüm. Hepsi ttden alıp size kiralıyor zaten bizim buralarda. Turkcell superonline çok istiyordum ama nasip olmadı. Tt çakal olmasa içlerinde kurumsallık bakımından en iyisi aslında. Hele hele türknet yetkilileri o müşteri hizmetlerinde çalışanlarına biraz terbiye verse iyi olacak.

• çarpık devletin çarpık düzeni.. kimse kimseye hesap soramaz..sormaya kalkarsa fetocu oluyorsun. akape hükümeti ülkeye çağ atlattı çağ.... mansur medeniyetler seviyesini geçtik 16 yılda :D ... satılmayan devlet kurumu kaldımı???

ttnet sömürgesinden kurtulmaya az kaldı... bagımsızlığımı ilan etmek üzereyim.
  • 11 aydır türknet kullanıyorum. 3 5 sefer 1er saatlik kopma haricinde bir sıkıntı yaşamadım. nasıl olsa taahhütsüz, sıkıntı çıkarırlarsa başka operatöre zıplarım
  • Ülkede hiçbirşey olması gerektiği gibi değil ki internet öyle olsun. En başında kargo firmaları işgüzarlıkları geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkede ne olduğu gibi ki internet olsun!!!

İnsanların çok daha farklı sorun ve sıkıntıları var hepsinin başında ekonomik sorunlar geçim sıkıntısı falan yer alıyor bu gibi sorun ve sıkıntıların yanında yok akn kalkıyor yok int gerektiği gibi değil falan filan bunlar boş işler ülkede o kadar aç insan varken int kimin umrunda!!!

• ben türknete geçtiğimden beridir 35mbips indirme alıyorum yükleme çok önemli değil benim için 3 veya 5 olmuş bişey fark etmez hazirandan beri türknetteyim sorunsuz kopmasız netin keyfini çıkartıyorum keşke daha önce geçseymişim süper online ve telekom bitti benim için kotasız akk siz ful 65₺
  • Ülkede ne düzgün ki internet olsun. 80 lerde tüp kuyruğu varmış siz şimdi internet bulduğunuza dua edin demediklerine şükür ediyoruz.

• Amaç ne peki

• Maleesef yazmissiniz da doğrusu maalesef olacak hocam. Gerisi Türkiye'de kullanicilari vatandaşı düşünmeyen şirketlerin yaptıkları... Cok da sey yapmamak lazım ☹️

• millenicom kullanıyorum 65tl verdiğim internet upload 0.65 kbps de sürünüyorum.

Ülkemizde internet olması gerektiği gibi değil... (İspatı)
  • İspata gerek yok ya bu foruma internetle bağlanıyoruz (=

Ama ben Uydunet'ten çok memnunum 100/10 mbit 500GB kota bana fazlasıyla yetiyor.

• Kesinlikle olması gerektiği gibi değil.
  • Tüm internet aboneliklerini denedim hepsi aynı şeyi yapıyor. Sen odediğin paraya karşılık %40 lık bi kısmını kullanabiliyorsun.Parasını ödemiş olduğum %60 nerde!!

AKK ye HAYIR!!
  • 100 mbps vdsl altyapı taahhut yok adil kullanım kotası yok kota yok 80 lira ödüyorum
  • Evet bu çok büyük bir sorun acilen birilerinin birşey yapması gerekli
  • 490 mb internetimle katiliyorum. ispata gerek yok. yurtdisina yeni tasindim/yasiyorum ve aylik 12 euro oduyorum bu hizmete.

arada 500mb oluyor ama cogu zaman 450/490larda olcuyor speedtest.net

he bu arada akn falan da yok :)) 500 gb yeter diyenler neyin kafasini yasiyor anlamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

490 mb internetimle katiliyorum. ispata gerek yok. yurtdisina yeni tasindim/yasiyorum ve aylik 12 euro oduyorum bu hizmete.

arada 500mb oluyor ama cogu zaman 450/490larda olcuyor speedtest.net

he bu arada akn falan da yok :)) 500 gb yeter diyenler neyin kafasini yasiyor anlamiyorum.

Macaristan'dakilerden %93 daha iyiymiş bu arada hızınız..Eski doğu bloğu ülkeler internet hızları çok fazla romanya falan ilk 5te

Türkiye dünyada 84.sırada maalesef birde AKN var.

http://www.girisimhaber.com/post/2018/01/02/Dunya-Internet-Hizlari-2017.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 18 Kasım 2018; 8:28:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 50 gblik oyun 2 günde iniyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.