Şimdi Ara

Ülkemiz İnternetine Olan Kinimi Bir Video Hazırlayarak Kustum [Kürk Kelekon] (Parodi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
5
Favori
6.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
291 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kürk telekom değil de ARAP telekom olsaydı keşke.
  • Ülkemiz İnternetine Olan Kinimi Bir Video Hazırlayarak Kustum [Kürk Kelekon] (Parodi)
    Bayramda yazliga geldim yazligimdaki internet 16mbit parasi odeniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kürk telekom telif atar şimdi😃😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efegoc kullanıcısına yanıt
    Bizim dolaplar degisene kadar avrupa 50 den 200mbit e cikacak 5g yayginlasacak uçacaklar, mesele bu firmanin 45 getirince kendini bisey yapti sanmasi zaten, gelecegin teknolojisi yerine simdinin teknolojisini getirmeye calisiyolar.

• @Galatas4rayOyle bir firma yok o yüzden sorun yok diye düşünüyorum, altyazıda dedigim gibi görseller örnek amaçlı ve sansürlu zaten :D İş youtube da bitiyor onlar da bunu telif e aykırı bulmaz sanırım.

@PURECAUCASIANWHITE Teşekkür ederim, gercekten tum samimi nefretimle hazırladım videoyu.

• yakup548 Y kullanıcısına yanıt
    Yorumda avratlarına atlayan benim

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Ahahhahs
    Yorumlarda dh kitlesi kendini belli ediyor, gerek ppler gerek yorumlar, sanki dh den senkronize gibi youtube hesapları çok iyi :D

• Harika hocam
  • Turkic Anatolian T kullanıcısına yanıt
    O portun açıldığını gören yok maalesef. Kendileri de ne olduğunu biliyor mu orası da şüpheli.

• Video muhteşem olmuş yahu bunlarla böyle böyle dalga geçe geçe duzelttirecegiz

• 2ncisini bekleriz

• Superonline da aynı.

Fiberde bile upload 0.
  • 10 yıldır Kablonet kullanıyorum. 2018'den beri AkıllıSınırsız100Mbps tarifesindeyim. 76TL ödüyorum ve 00:00-19:00 arası 19 saat boyunca 100Mbps Download -/ 19:00-00:00 arası 5 saat boyunca 25Mbps Download hızı alıyorum. Upload hızım sabit 5Mbps. Evinde imkanı olan altyapı sorgulasın ve VDSL'e geçsin. Yakın arkadaşlarımdan biliyorum ADSL ile 2 megabit bile hız alamadıkları için Superbox'a fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalıyorlar evlerinde 720p video izleyebilmek için. Toplumumuz biraz bilinçlenir ve tepki koyarsa ortaya; eminim ki Türk Telekom da bir şeyler değiştirmek zorunda kalacak. Altyapısında Kablonet olan herkesin Kablonet'e geçmesini öneriyorum. 2015'ten beri 25Mbps olan hızımı şimdi 19 saat boyunca 100 olarak kullanıyorum ve gayet memnunum. Üstelik yıllar önce zaten 50-65 TL arası ödemem vardı ve şimdi de 76TL taahhütüm var. Açıklamam umarım birçok kişiye ulaşır.
  • @huzzeyin Biraz daha dalga geçilecek içerik birikince yine aynı şekilde sinirlendiğim an çekeceğim

@StaatSanWalt Tesekkur ederim

• İzledim, paylaştım.
    Ve evet, her fiber demetinin içinde kaç lif varsa onunla çarpıp öyle hesaplıyor şark kurnazları.

• bende345 kullanıcısına yanıt
    Gercekten her yanları yalan, 7.5 milyon km ne demek hadi onu gectim 21 milyon hane ne demek buna herkes arkasıyla güler yalan söylemenin de bi adabı var.

• Kazandıkları parayı altyapıya kaybetmek! istemediklerinden sadece cebe indiriyorlar.Maalesef teknolijinin en büyük sorunu Denetimsizlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hit2934 -- 24 Mayıs 2020; 0:8:26 >
  • Ülkemiz İnternetine Olan Kinimi Bir Video Hazırlayarak Kustum [Kürk Kelekon] (Parodi)

hello

• Yalandan kim ölmüş senelerdir sallıyorlar. Balık baştan kokunca bunlar ne yapsın. Üfürükçü köyün masalcıları bunlar işte. Reklamla onu bunu zengin ederler ağababaları gibi.
  • Stabil bağlantı için çözümler 100₺ üzerinde ve düşük hız olsada başka seçenek yok gibi Türkiye'de.Birkaç çözüm var. Bu sorundan kurtulmak için Turkcell Superbox veya Uzaynet
    Uzaynet paketleri: Ülkemiz İnternetine Olan Kinimi Bir Video Hazırlayarak Kustum [Kürk Kelekon] (Parodi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novaz -- 24 Mayıs 2020; 0:41:19 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.