Şimdi Ara

Ülkelerin Askeri Gücünü İstatistiklerle Gösteren Süper Bi Site (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
6.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ata1606

quote:

Orijinalden alıntı: dedemlililer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dedemlililer

quote:

turkiye 6. sirada ama daha gidip bir kandile operasyon yapamiyor, ne anladim ben bu isten

kardeşim türkiye istese iki günde onların soyunu kurutur ama bunu yapsa kürtler isyan eder ve suriye gibi oluruz ne anladım ben o işten
    bir zaman lar sanırsam kışın bir hava harekatı oldu ve 350 pkk li terörist öldü denildi ama bir ingiliz araştırma şirketi araştırmış ve asıl sayının 1700 lü bişi olduğunu söylemişti işte türkiyede akıllı isyan çıkmasın diye tam rakamları söylemiyor

tamam haklisin da sonunda ne olacak ya bolunecek mi yoksa esit olarak hak mi verilcek sorun orda.

ne hakından bahsediyorsun kardeş tabiki bizim egemenliğimize girecekler zaten bir pkk linin söylediğine göre ben dağa çıktım karşımda 20 yaşında bir asker vardı yaşım oldu 45 hala 20 yaşında asker var anladımki biz biteriz ama tc bitmez askerleri bitmez demiştir

senin mantigina gore bu savas hic bitmeyecek cunku oyle bir tablo koyuyorsun ortaya, 20 yasindaki asker mevzusu da cok sacma olmus sanki pkk nin yas ortalamasi surekli artiyor mu onlar da kendilerinne yeni eleman kazandiriyor, ben zaten pkk yi tsk ile karsilastiracak degilim ama verdigin ornegin yanlis oldugu apacik ortada. 30 sene daha gider bu savas.

bu svaş senin dediğin gibi 30 yıl daha sürmez türkiye sadece doğru zamanı bekliyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.