Şimdi Ara

Ülkedeki medya anlayışı:

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yandaş olanlar yalandan haber veriyorlar.

Yandaş olmayan ise korkudan gerçek haberleri veremiyor veya görmezlikten geliyor!

Recep tayyip erdoğan Televizyon medyalarında: Ghandi
    Recep tayyip erdoğan internet medyalarında: Hitler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizbrnn -- 3 Temmuz 2016; 17:22:10 >

• Anlayış taraflı,sıfır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzeni bu hale getirip, arka çıkanlar ve boyun eğenler sağ olsun.
    Güdülmeye mahkum tamlaması, hava boşluğuna söylenen bir laf değil sonuçta.
  • Bu ülkenin en güçsüz insanı RTEdir. RTEnin en güçlü insan olduğuna inanmak palavradır. Siyasetçiden güçlü insan olmaz. En kıytırık bir gazeteci, bir iş adamı en güçlü siyasetçiden daha güçlüdür. TC tam bir fiyasko bu konuda. Siyasetçi en zayıf halkadır...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yandaş olmayıp korkudan gerçekleri söyleyemeyen 3 adet yayın grubu,kanalı vs paylaşırmısınız?
    ama kanıtlı olcak.

yani, diceksinizki, aslında olay xxx şeklinde gerçekleşti.ahanda link.
    yandaş olmayıp korkan aaaaa grubu, haberi yyy şeklinde verdi. ahanda link.

meraktan soruyorum sadece.
  • ah şu nesil medya ve sivil toplum kuruluşlarıyla erbakakan hükümetinin nasıl indirildiğini bir görsede şimdiki hallerine şükretseler

geçmişte 2000 den önce tek kutuplu bir medya vardı oda atatürkçü geçinen din ve millet düşmanlarının olduğu malum medya şimdi ise 2 kutuplu bir medya var atatürkçü geçinen din ve millet düşmanı medyalan muhafazakar medya
  • ülkedeki medya anlayışı insanlara fikirlere iterek,sahip oldukları fikirleri insanların tapulu malı ollmasını sağlayıp, yobaz , anlayışsız,anlaşılması zor, kendisini ve çevresini yoran,beyenmeyen kişilik anlayışını itelemek,sonrada insanların bu fikirleri kendinin gibi savunup uğrunda savaşmasını sağlamaya çalışmaktır

yani aşırı chp si , akpartisi, mhp si-- beni anlıyamaz anladığını sanar,ama anlıyamaz benden hep bir karşılık bekler, ama ben bu 3 lede anlaşır ortasını bulurum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.