Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ülkede ki herşey antipatik gelmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
114
Cevap
4
Favori
38.227
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ülkede ki herşey antipatik gelmeye başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4323 Mesaj
    Sokağa çıkıyorum insanlar yürümesini bilmiyor suratlar 5 karış, her an kavga edecek barzo dolu sokaklar, motorlu ergenler zig zag cizererek üstüne sürüyorlar... yine bir yerden araba bulmuş ergenler manyak gibi hız yapıyor iğrenç müziklerini herkese dinletiyorlar... sokak aralarında yere her baktığında balgam görüyorsun... 9 yaşındaki veletler bagara çağıra küfür ediyor hepsin trolluk yapma pesinde.. Heryerde çöpler uçuşuyor, insanlar da bir özentilik var, yaptıkları herşey seyi birilerine göstermek için yapıyorlar.. yapaylik yapmacıklık var, kız arkadaşılarinla gezsen öküz gibi yaşlısı genci bakıyor, heryer nargileci kafalarında kırasım geliyor, sosyal medyaya bakayım diyorsun adamlarin instagram da 50 resim paylaşmış 50 si de kendi resmi sonradan görme hareketler, herkes birbirine facebooktan laf geçirme peşinde paylaştıkları şeyler genelde kendileriyle çelişen şeyler.. Şimdide almancilar onlarda aynı kafa adam ta almanyadan bmw sini göstermek için 4000km yol gelmis adamlar tonla uçak varken Almanya vs ülkelerden. ülkeye gelince recep ivedik kesiliyorlar.. herşey antipatik gelmeye başladı ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 13 Ağustos 2019; 20:50:17 >

(Rocky Balboa - 2006)

• Yarbay
    2190 Mesaj
    Öyle... :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

BİLİRKİŞİ
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    Konu silinsin, seni de vatan haini ilan ederler.

Çocuklar aileleri tarafından aşırı şekilde şımartılıyor.Küfür vs herşey çıkmasına rağmen aileleri hiçbir şey demiyor çocuklarına ve her şeyde korumaya çalışıyorlar.Yanlış yapsalar bile koruyorlar.Çocuğun sorumluluk ve görev bilinci gelişmiyor.Aileler uyarsa yanlış yaptığında cezalandırsa, görevler verse böyle olmaz
    Buda dediklerini doğuruyor işte.Eğitim ailede başlar, çocuk ilk ailesini rol model alır sonra çevresini.Maalesef ailede eğitim almıyor çocuklar, okullarda da öğretim gerçekleştiriliyor ve eğitim çok az seviye de kalıyor.Buda çocukların böyle olmasına sebep oluyor.

Orijinalden alıntı: Deníz

Çocuklar aileleri tarafından aşırı şekilde şımartılıyor.Küfür vs herşey çıkmasına rağmen aileleri hiçbir şey demiyor çocuklarına ve her şeyde korumaya çalışıyorlar.Yanlış yapsalar bile koruyorlar.Çocuğun sorumluluk ve görev bilinci gelişmiyor.Aileler uyarsa yanlış yaptığında cezalandırsa, görevler verse böyle olmaz
    Buda dediklerini doğuruyor işte.Eğitim ailede başlar, çocuk ilk ailesini rol model alır sonra çevresini.Maalesef ailede eğitim almıyor çocuklar, okullarda da öğretim gerçekleştiriliyor ve eğitim çok az seviye de kalıyor.Buda çocukların böyle olmasına sebep oluyor.
    Gecen parkta 10 yasinda bir cocuk herkesin içinde fotoğrafını duzgun cekmedi diye ana avrat küfrediyordu

Toplum çürüdü

|
    |

• Yüzbaşı
    547 Mesaj
    Bazen kendi kendime diyorum "Biz bu ülkeye fazlayiz" .

Vallahi adam olmaz bu ülke. Bı insana sigara izmariti yere atmaması için 5 tane çöp-kulluk koyuyorsun onun bunun evladı yerinden bir metre kalkıp içine atmıyor ya lan. Yere atıyor öküz. Aptal, salak beyinsiz amip sürüleri.

Beğenmeyene daha kapı orada... yallah Avrupa'ya haydi yol al yol al...

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Ayarla para ve oturma iznini kabul yapamayacaksan yallah başka konuya

(Rocky Balboa - 2006)
  • Yarbay
    4507 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: V2

Ayarla para ve oturma iznini kabul yapamayacaksan yallah başka konuya

Alıntıları Göster
    Haydi başka kapıya dilen... Allah versin aslanım...

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
    Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
    Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Yarbay
    2254 Mesaj
    [10 Kasım 2019 01:05:15 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Beğenmeyen gitsin diyoruz ama anlamıyorlar, bakın bende vasıfsızim vasıflı olsam şu forumda bir saniye bile beni göremezsiniz o yüzden bende sizlerden farkım yok diyorum ama anlamadığım şey şu sistemi degistiremiyorsun gelip burada ağlıyorsun sonra sonra ne oluyor başka konu da yine içindekileri dökmeye devam ediyor peki eeeeee sistemi değiştiremeyen sen yani konuyu açan gibiler eeee beğenmeyip gidemeyen de sen peki o zaman neyin goy goyunu yaşıyoruz şu forumda anlamıyorum.

• Yarbay
    3501 Mesaj

Hani bir tanesi itü olmak üzere 4 üniversite mezunuydun? Hani çalışıyordun da saatlerin uygun olduğundan giriyordun? Ne ara vasıfsız oldun? Laaa sen var ya sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 11 Ağustos 2019; 23:26:25 >
    x2yk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Beğenmeyen gitsin diyoruz ama anlamıyorlar, bakın bende vasıfsızim vasıflı olsam şu forumda bir saniye bile beni göremezsiniz o yüzden bende sizlerden farkım yok diyorum ama anlamadığım şey şu sistemi degistiremiyorsun gelip burada ağlıyorsun sonra sonra ne oluyor başka konu da yine içindekileri dökmeye devam ediyor peki eeeeee sistemi değiştiremeyen sen yani konuyu açan gibiler eeee beğenmeyip gidemeyen de sen peki o zaman neyin goy goyunu yaşıyoruz şu forumda anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Maksat laf olsun torba dolsun hocam. Onlar da biliyor aslında birşey değiştiremeyeceğini ama alışmışlar artık eleştirmeye... bunlara sormak lazım, sen ne yaptın bu ülke için de şikayet ediyorsun diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10ff -- 11 Ağustos 2019; 23:24:22 >

• Teğmen
    108 Mesaj

Aynen. ÇOCUK BÜYÜTMEYİ BİLMİYOR KİMSE!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Deníz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj
    Adalet ve ahlak çökmüş toplumun yansıması

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Hani bir tanesi itü olmak üzere 4 üniversite mezunuydun? Hani çalışıyordun da saatlerin uygun olduğundan giriyordun? Ne ara vasıfsız oldun? Laaa sen var ya sen.

Alıntıları Göster
    Al işte bir tane kafa da burada, üniversite ile vasıf sahibi olunacağını sanan tayfa, öyle olsa idi ODTÜ deki bir kesim devlete karşı ağaç diye kol kola yürüyeceğine Erdoğan a tayyipler alemi diyeceğine bu ülkeyi yöneten kesim olurdu ve bugunun yönetenler tarafından yönetiliyor olmazdı ama kime anlatırsın ki.

4 diplomam yok 3 tane var İTÜ hala okuduğum üniversite.

Kendime vasıf katma derdindeyim buradakiler gibi her akşam ağlayacağıma kendimi kurtarır mutlu olurum ve ara sıra buraya girip aglayanlarin ağladığını görüp eglenirim.

Bu forumdakilerin birçoğu üniversite mezunu ama alıyorlarsa suçu kendinde arasınlar neden ben okul okurken kafa gezdirdim diye ve 2,2 2,5 ortalama ile mezun olurken neden 3 4 e kadar kendimi ilerletip mezun olurken daha iş teklifi gelmedi diye bunu sorsun her akşam burada ağlayacağına. Ne yazıyorum ki yarın akşam da bir başkası bu boş konulardan birini açar. ;)

• Yarbay
    2254 Mesaj
    quote:

Maksat laf olsun torba dolsun hocam. Onlar da biliyor aslında birşey değiştiremeyeceğini ama alışmışlar artık eleştirmeye... bunlara sormak lazım, sen ne yaptın bu ülke için de şikayet ediyorsun diye...

Alıntıları Göster
    Aynen dostum en azından bunu farkında olanları görmek umut veriyor bana bu ülke için. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 11 Ağustos 2019; 23:38:13 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: x2yk

Alıntıları Göster
    Napalm bir bura var icimizi bosaltacagimiz belki yukarıda bahsettiğim şeyleri yapanlardan biri okurda utanır belli mi olur

Diğer bir husus neden ülkeye saldırı gibi anlıyorsunuz ben ülkemi daha iyi olmasini istiyorum ve bu tarz şeyler canımı sıkıyor benim başıma gelen ve gozlemledigim şeyler bu uydurduğumu mu düşünüyorsunuz.

Ülkeye ne faydan var diyen arkadaş 30 yıllık hayatımda kimseyi rahatsız etmedim doğaya saygılıyım elimden geldiğince ihtiyacı olan insanlara yardım ediyorum insanlardanda biraz saygı bekliyorum bu kadar şaşırma izi da anlamıyorum bunlardan her iyi vatandaş muzdarip sen eğer ülkeye faydalı olmak istiyorsan benim gibi insanları desteklemek le başlayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 11 Ağustos 2019; 23:48:44 >

(Rocky Balboa - 2006)

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,326
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.