Şimdi Ara

Ulkede ki bekci dusmanligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olm napti bunlar herkesi geceleyin cevirip dövüyor mu da böyle bi dusmanlik besliyorlar bizim burda ki bekçiler gorevini hakkiyla yapiyor kekolari samarliyorlar daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kas adam -- 3 Şubat 2020; 17:57:45 >

• Arka planda yatan gerçeği görmek lazım. Bugün sokaklardalar ama yarın herkesi, her yeri kontrolsüz, yargılamasız şekilde denetlemek ve sınırlandırmak isteyecekler. İş başka noktaya dönüyor.
  • Wacom Intuos kullanıcısına yanıt
    Aga sizde ki bu sol komplo teorileri harbi komik saginki de oyle herneyse ulke de oyle bisi olursa asker bosuna durmuyor ya da baska ulkeler merak etme
  • Kas adam kullanıcısına yanıt
    Suudi Arabistan'daki ya da İran'daki kolluk kuvvetleri neler yapıyor, nasıl karanlığa bırakıyor bir bak. Meseleyi görmen lazım, amacı görmelisin.
  • Gece vakti dışarda ne işiniz var? Daha canlı canlı bekçi görmedim bile?

Saat 21:00 sonrası dışarı çıkan insan tipinin genel manada ne olduğu belli, alkol uyuşturucu zina.

Bekçi bu ülkede şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Gece vakti dışarda ne işiniz var? Daha canlı canlı bekçi görmedim bile?

Saat 21:00 sonrası dışarı çıkan insan tipinin genel manada ne olduğu belli, alkol uyuşturucu zina.

Bekçi bu ülkede şart
    Kotu troll begenmedim
  • Troll degil knka nerde yasiyorsun bilmiyorumda bizim burda keko sayisi azaldi geceleyin 1 2 gibi etraafta manyak gibi dolasan dürzulerde ciddi bi azalma var
  • Wacom Intuos kullanıcısına yanıt
    Yaw elin tutuyor şamarlarsın sende Bosver
  • 9dan önce yaptığımız zina helal mi hocam ? Ona göre belirleyelim saati
  • quote:

Orijinalden alıntı: teramycin

9dan önce yaptığımız zina helal mi hocam ? Ona göre belirleyelim saati
    Hiçbir zaman helal değil.
  • Hocam sipsak imam nikahi kıysak hemen isimizi görsek sonra 3 kez bosol desek , günah olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teramycin

Hocam sipsak imam nikahi kıysak hemen isimizi görsek sonra 3 kez bosol desek , günah olur mu ?
    Nihat Hatipoğlu muyum ben, yürü git
  • Hocam şimdi 2 manita aldım ikisinide imama götürüp nikahı kıydım sonra ikisiyle de cima yaptım aradan 2 hafta sonra bunlara boşol desem ve yoluma devam etsem günah olur mu ? Bunlar çok önemli hocam
  • Kımselerın bekcılere dusmanlık besledıgı yok. Dogru duzgun bılmeden konu acmayın. Sadece egıtım surelerı askerlere ve polıslere gore cok kısa. Verılmek ıstenen yetkı ıse neredeyse kolluk kuvvetlerıyle aynı. Bu ılerıde ne gıbı sorunlara yol acabılır ınsanları dusunduruyor. Bana kalsa asayısı saglamak ıcın suphelendıklerı kısılere kımlık sormalarında sakınca yok ama, yetkılerın ne oldugunu da tam olarak bılmek zorundalar mesela; Kımlık sorulma olayı yenı tartısılmasına ragmen! 4 ay once taksıdeyken, taksıyı durdurup kımlık araması yapmıslardı. Kımlık sorma yetkısının o zaman olmadıgını bılmedıgım ıcın ayrıca gbt ıle ılgılı herhangı bır sorunum olmadıgı ıcın kıbarca cıkartıp vermıstım. Ha şu da var ;) 4 bekcı bır aradaydı ve hepsıde son derece nazıklerdı. Neredeyse kımlık sordukları ıcın ozur dılemedıklerı kalmıstı. Bende gorevınız sorun degıl vs.. demıstım. Ama bugun anlıyorum kı o gun yetkılerı olmadıgı halde benden kımlık ıstemısler..
  • bazı geceler bir başıma yalnız yürürken karşıdan gelen bekçiler kimlik rica ederler
    hatta kimlik istesinler diye gözlerinin içine bakarım
    adam yerşne konmak güzel şey
  • kesinlikle toplum huzuru için bekçi şart. sokakta insanlar gayrıahlaki davranışlarda bulunuyorlar. gidin dört duvar arasında ne yapıyorsanız yapın. bizene. ama topluma açık alanda bu tür hareketler doğru değil. bekçilerin sadece hırlı, hırsıza değil, bu tür toplumsal olaylara da müdahale etmesi gerekiyor. iyice ahlak değerlerimizi yitirdik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.