Şimdi Ara

Ülke Yönetiminde Çift Başlılık varsa il ve ilçelerde Belediyeler Kapanacak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülke yönetiminde çift başlılık olduğu Başbakan ile Cumhurbaşkanı arasında kavga olduğunda yetki karmaşası olduğu öne sürülerek Anayasa değişikliğine gidiyoruz ...

Bu durum bir şehirde yetkili en yüksek makam kim tartışmasını gündeme getiriyor Belediyeler kapatılıp süper vali konumuna ne zaman getirilecek diye düşünmeden edemiyoruz. Süper vali seçimle mi Başkan tarafından atamayla mı görevlendirilecek diğer bir soru

Ayrıca Muhtarlarda seçimle geldiği için iktidar partili olmayan muhtarlarda seçilebiliyor.Bu durum ülkede tek güç olan Başkan'ın istemeyeceği bir şey

Başkanlık seçimi geçtikten sonra süper valilik getirilip muhtarlık seçimlerlerin kaldırılması gündeme gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 24 Şubat 2017; 14:44:9 >

• Ey Kılıçdaroğlu Muhtarlıklar kapanmayacak başkan tarafından atanacak 1.5 ay önce burada yazmışım . Ayrıca belediyelerde olmayacak süper vali olacak ( Belediye seçimleride kaldırılacak)

Erdoğan'ın eline yine koz vermişsinizhttp://www.haberturk.com/gundem/haber/1450779-cumhurbaskani-erdogandan-muhtarlara-hitap ve bozuk saatin günde 2 kez doğruyu gösterdiği gibi Erdoğancılara 2doğruyu 12 yapacak konu çıkarmışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 7 Nisan 2017; 5:52:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah sabah gülecem yoktu ama güldüm. hatta şu an bile gülüyorum.

argümanlara bak. artık ümidin bittiği anlamına geliyor bu sizin kafalarda. neyse zaten canın sıkkın ben de sıkmamayayım panpa canını. sen takıl
  • Ey Kılıçdaroğlu muhtarlıklar kapanmayacak belediyeler kapanacak!! muhtarı da süper valiyi de Başkan atayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belediye başkanları kaymakamlar muhtarlar müdürler şefler ceo lar yönetim kurulu üyeleri komple atın gerek yok kamu israfı A4 kagıdı imzalamaktan başka ne boka yarıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.