Şimdi Ara

Ülke Yöneticilerin Halk ile Tamamen Bağlarını Koparması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Heliosis

Siyasal islama hoş geldiniz..

Konunun siyasal islamla alakası yok.

Okuyanlar bilir şuan yaşadıklarımız 1984 ve Hayvanlar Çiftliği kitaplarına oldukça benzer.

George Orwell'in iki kitabı da komunizme karşı yazdığı söylenir. En son bir açıklama yapma mecburiyetine kalmıştır falan.

Komunizm burada bir nesne, bu adam o ülkelerde siyasal islamı görüp anlatmadı.

• bu secimi halkta yapmis.

is yerinde akpli abiler var. beni tanirlar. severler.

Ama bu vatandaslara ulke gerceklerini gosteren en ufak haber gostersem siyaset yaptigimi dusunup sirtlarini donuyorlar.

ciddi anlamda bu tarz cok insana denk geliyorum, onlara ulasabilmek icin elimden geleni yapiyorum. ama imkansiz. sanirsam verdikleri oylarin bu denli kotu sonuclar dogurmasindan insanlar cekiniyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu başliği gercek ise rte ve akp seçimlerde sıfır çekmesi gerekiyo

• Şu konuşma 2021 Haziran ayında yapıldı , ekonomi ve Türkiye bu haldeyken seçmeni alkış tutuyor ise bende olsam bende normal insan yerine koymam bu insanların çünkü ben utandım izlerken videoyu

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Konunun siyasal islamla alakası yok.

Okuyanlar bilir şuan yaşadıklarımız 1984 ve Hayvanlar Çiftliği kitaplarına oldukça benzer.

George Orwell'in iki kitabı da komunizme karşı yazdığı söylenir. En son bir açıklama yapma mecburiyetine kalmıştır falan.

Komunizm burada bir nesne, bu adam o ülkelerde siyasal islamı görüp anlatmadı.

Alıntıları Göster

Bir kesim Erdoğan'a İslamcı , yeni Menderes AKP'yi de yeni DP dedikçe hak etmeden ,fazladan %10-15 oy kazandırıyorlar... Oysa Erdoğan'ın 1960 darbesini yapanlarla AKP'nin de 1960 darbesini destekleyen CHP ile daha çok ortak noktası vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 13 Haziran 2021; 11:6:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKavinsky

bu secimi halkta yapmis.

is yerinde akpli abiler var. beni tanirlar. severler.

Ama bu vatandaslara ulke gerceklerini gosteren en ufak haber gostersem siyaset yaptigimi dusunup sirtlarini donuyorlar.

ciddi anlamda bu tarz cok insana denk geliyorum, onlara ulasabilmek icin elimden geleni yapiyorum. ama imkansiz. sanirsam verdikleri oylarin bu denli kotu sonuclar dogurmasindan insanlar cekiniyorlar.

Beyinleri geri dönüşü zor bir teknikle yıkanıyor ve haplandıkları gibi beyinlerine giden bir sinyal, ses var. O ampülden gelen ışığın yarattığı bağımlılık uyuşturucu bağımlığını geçer sanırım...

Bu yüzden hayır gelmez bunlardan ve tek çözüm ne yazık ki temizlik deniliyor, gerçekten çok acı bir reçete...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.