Şimdi Ara

Ülke ve Dünya gündemi forumunun yeni tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? [ANKET]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Ülke ve Dünya gündemi forumunun yeni tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? [ANKET]

(En Son Oy Tarihi: 16.6.2020)
Giriş
  • Konu açma ve cevaplama kısmının yenilendiği ama neden bu ihtiyacın bulunduğu ve bu şekle sokulduğu bilinmese de forumdaşların fikirleri tabiki önemli. Yeni tasarımda kullanıcılar artık özelleştirilebilir bir araç kutusuyla karşılaşmıyor çok sade ve butonlar büyük boyutta. Bu şekilde forumun artık başka bir havada hizmetlerine devam etmesi bekleniyor.

Anket sonuçları 50 katılımcıya ulaştıktan sonra açıklanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 13 Haziran 2020; 0:57:43 >

• Geliştirilmesi gerekiyor seçeneği lazım ankete.

edit: youtube önizlemesi otomatik mi gözüküyor link halinde mi ?

deneme:

edit: linki kaldırdım önizleme şeklinde gözüküyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 13 Haziran 2020; 1:51:29 >
  • Ülke ve Dünya gündemi forumunun yeni tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? [ANKET]

bak şerefsizim adminlere bir şey dememek için kendimi zor tutuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 13 Haziran 2020; 0:55:21 >
  • OlmamisÜlke ve Dünya gündemi forumunun yeni tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? [ANKET] 

• Seçenek eklenmiştir. Katkılarınız için teşekkürler.

*Videolar oynatılabilir olarak gözükmekte.

• Ss?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazarken özellikle smile eklerken hata veriyor, yazdığım boşa gidiyor. pek beğenmedim işin gerçeği.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

bak şerefsizim adminlere bir şey dememek için kendimi zor tutuyorum

• Özellikle satır aralarında boşluk bırakılamadığı için uzun bir şeyler yazasım gelmiyor. Her şey birbirine karışıyor. Basit ama çok kullanışlı da bulmadım açıkçası, eskisiyle de gayet işimizi görebiliyorduk. Bari tercih sunulsa hangisini kullanmak istediğimize dair.

• Ne değişti ki?

• Şu an Sorunsuz sadece mini sürümü kullanıyorum. Yakında onuda bozarlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.