Şimdi Ara

Ülke Tercihi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, seneye yurtdışında bir ülkede 1 yıl boyunca okuma şansım var (lise) ancak ülke seçiminde hala kesin kararlı değilim. Aşağıda ülke listesini paylaşıyorum, sebepleriyle beraber fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Lütfen mantıklı sebepler koyalım, kızları güzel falan olmasın

Ülke Tercihi

• Muhtemelen iyi seviyede ingilizce bildigini tahmin edersek azsa da gelistirirsin bence Abd veya Kanada.Dilini bilmedigin bir yere gitmekten iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Muhtemelen iyi seviyede ingilizce bildigini tahmin edersek azsa da gelistirirsin bence Abd veya Kanada.Dilini bilmedigin bir yere gitmekten iyidir.

İngilizcem iyi seviyede, Kanada'yı ben de istiyorum fakat Fransız bölgesine gönderiyorlar. Gerçi Fransızcam da az buz var. Ancak ABD ve Kanada'nın ücretleri bir hayli yüksek diğerlerine göre.
  • Yukarı
  • Bekleme güney kore seoul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim için Kanada. Bana kalsa dil bilsem İsveç e giderdim.
  • izlanda
  • fine git
  • Latin amerikaya lise egitimi icin gitmezdim her ne kadar egitim sistemlerini bilmesemdr :) Ben Alman disiplininden yanayim bu nedenle Almanya diyorum

• norvec

• Listeye bakmadım varsa Guney Kore diyorum

• Liseyi nasıl okuyacaksın bilgi verebilir misin

• kuzey avrupadaki herhangi bir ülkeye gitmelisin
  • Japonya tavsiye ederim.
  • En iyisi İsviçre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asosyaller Kralı

Liseyi nasıl okuyacaksın bilgi verebilir misin

Hocam ne gibi okumadan bahsediyorsunuz?

Asya ülkelerini istemiyorum, Kore, Japonya var ancak dediğim gibi uzaklar bana.

Latin Amerika'nın eğitimi pek iyi değil, ben de araştırdım ancak çok eğlenceli görünüyor.

Hollanda da var aslında aklımda, ikinci olarak Danimarka.
  • ben olsam italya'ya giderdim.İtalya'ya karşı sempatim var.Eğitim olarak fena değildir.Gitme amacına göre bir yer seçmelisin bence.Eğer ingilizcemi daha da ileri sevieye çekeceğim dersen ona göre yok ingillizcem yeterli düzey de ek yabancı dil için de düşünüyorum dersen ona göre tercih yapmalısın.İkinci yabancı dili düşünüyorsan hiç düşünmeden İspanya'ya git.
  • Avrupa ve ABD ıle ıster ıstemez hasır nesırız , dıllerını ve kulturlerını zaten az cok bılıyoruz . Bence bu fırsatını ılerı de de ımkan bulup gıdıp dılını ogrenemeyecegın ulkeler ıcın kullan . Cın kore yada japonyaya gıt . Lıstede varmı bılmıyorum ama Cın e gıderdım ben olsam . Gelecegın super gucu olacak sonucta . Ingılızce turkce ve cınce bılen her turlu yurur

• quote:

Orijinalden alıntı: Redlife35

ben olsam italya'ya giderdim.İtalya'ya karşı sempatim var.Eğitim olarak fena değildir.Gitme amacına göre bir yer seçmelisin bence.Eğer ingilizcemi daha da ileri sevieye çekeceğim dersen ona göre yok ingillizcem yeterli düzey de ek yabancı dil için de düşünüyorum dersen ona göre tercih yapmalısın.İkinci yabancı dili düşünüyorsan hiç düşünmeden İspanya'ya git.

İtalya hiç aklımdan geçmedi hocam İngilizcem yeterli seviyede, ancak bu programla gitme amacımın dil olduğu söylenemez.

Aklımdaki ülkeler, Arjantin, Şili, İspanya, Danimarka, Hollanda, Kanada, Belçika.

Açıkçası bunların arasından en iyisini seçmek için çabalıyorum.

• Para varsa abd.
    Sorulur mu bu Allah için

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.