Şimdi Ara

Ülke hiç mi hiç iyi yere gitmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -> Baştaki yönetim ülkeyi sömürdükçe sömürüyor. Kriz aldı başını götürüyor

-> O çok destekleyen bazı kişiler bu sefer "ya bize her şey iyiye gidiyor diyorsunuz ama işler dahada kötüye gidiyor kötü şeyleri örtbas ettiğinize inanmaya başladım"

diye gözlerini açmaya başlamış yeni yeni

-> diğerleri "bu dolar niye bir türlü durdurulmuyor anlamadım gitti" diye yandaş kanalların yorumlarında yazyor ve doğal olarak anlamaması normal

-> Yönetim her zaman ki gibi insanları dinle tarihleriyle beyinlerini yıkamaya ve uyutmaya devam ediyor.

-> Bunun farkında olan nice parlak zeka bu duruma karşı çıktığında ise din düşmanı vatan haini ilan ediliyor

-> İşin komik tarafıysa bir yandan da bu parlak zekaları avlamak için harekete geçmiş bazı ajansların harekete geçmiş olması.Onları amerikaya,avrupaya çekmek için çabalayan nice ajanslar , maksatları ülkenin düştüğü bu durumu kullanmak sürekli amerika ve avrupaya gitmiş türklere karşılaştırma videolarını bolca yaptırmak(100 euro 100 tl değeri gibi vs.)(bir youtube kanalı bunu açıkladı fakat başı belaya girmeden silmek zorunda kaldı)

-> İşin başka boyutunda ise sözde fetö peşine düşmüş hükümetin aslında fetönün peşine düşmediği ve ülkeye getirtmek istemediği gerçeği..

-> Yanlış anlamayın ama sistem çok güzel işliyor be abi, kim yapmışsa planı gerçekten çok güzel işliyor

-> Din ve tarihle uyut, ülkeyi sömür , parlak zekaları avla , ülkeyi bi çare bırakıp son noktayı koy.

sistem çok güzel işliyor. Bu seçim son seçim olduğuna inanıyorum. Eğer bu seçimde malum kişi kazanırsa 2023'ün ise bütün planın biteceği yıl olarak görüyorum 2023'te bence ülke diye bir şey kalmayacak.

Asıl gülünç olan durumsa bu planı milletin zaaflarını kullanarak gerçekleştirecek olmaları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.