Şimdi Ara

ülke gündemini takip edebileceğim bir haber sitesi önerir misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adam tarafsız demiş ensonhaber odatv sputnik yazanlar olmuş
  • Bundle diye bi program var indir telefona. İstediğin kaynakları ekle ortaya karışık bir portföy sunsun.

Ben el cezire türk severdim kapandı. Şimdi sputnik Türkiye ye sardım biraz.

Ama genel olarak BBC Türkçe sözcü takip ediyorum. Gerçi sözcü genelde köşe yazıları için. Haber öyle ya da böyle ulaşıyorsun. Şurada bile günde kaç tane haber paylaşılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

Adam tarafsız demiş ensonhaber odatv sputnik yazanlar olmuş

Valla ben yazdıklarımın tarafsız olduklarını iddia etmedim çünkü tarafsız diye birşey yok. Her taraftan biraz biraz okuyacaksın.

• Ben sözcü ve hürriyet bakıyorum türkçe olarak.

Eğer ingilizcen varsa Reddit worldnews ve bbc.com tavsiye ederim.

• Kendi akıl süzgecinizi

Mantığınızı

Felsefenizi

Buralardan süzülenle doğruya ulaşabileceğinizi.

Gerisi boştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: SevilenAdam

Sözcü'den şaşmayın hocam. Ulusalcı ve diğerleri gibi yalaka değil.

En müthiş espriyi sen yapmışsın

• Sözcü, korkusuz, cumhuriyet vs. Bunlar hariç hepsi olur.

• Sputnik

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

arkadaşlar genel olarak piyasanın hakimi olan, odatv, sözcü , milliyet, hürriyet , NTV (forum un NTV yi otomatik olarak büyük yazması da ayrı bir güzellikmiş...), gibi gazateleri uydurma haber, cinsel öğelerin istismarı , click bait habercilik , taraflı habercilik , ve insanlara sataşan tarz da habercilik yaptıkları için takip etmiyorum. Amacım yerli bir mecmua bulmak. normal şartlarda euronews u takip ederim.ama ben 80 milyonluk güzel ülkemizde işini hakkıyla yapan bir mecmua vardır diye umarak yerli gazete(haber portalı) arayışı içindeyim.

Bak, bu yazdıkların çok doğru. ama bilmen gereken bir şey var ki, tarafsız haber kaynağı bulamazsın. En iyi taktik, karşıtları aynı anda takip etmek, iki karşıtın övmediği veya yermediği bir haber kesin doğrudur kuralı her zaman geçerli olmuştur. Haber sitelerinin çoğu da bizi enayi yerine koyuyor ve daha fazla tıklanma için her türlü hileye başvuruyorlar. Haber dediğin şeyde yorum olmaz. Haberi olduğu gibi veren en tarafsızdır.

Ahmet öldüyse Ahmet ölmüştür, haber budur. Ahmet'in öldüğünü anlatmak için haber veren kaynağın kendi ideolojisine göre Ahmet'i övmesi veya yermesi üzerinden ölüm haberini veren bir kaynak tarafsız değildir.

• Nabız diye bir program mevcut, istediğin kanalları, koseyazarlarini vs. ekleyip karışık sekilde ordan takip edebilirsin. Mesela ben ahaberi de takip ediyorum sozcuyu de Odatv yi de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.okurss.com

Çok başarılı aynı zamanda bir sosyal medya gibi haberleri çevrenizle paylaşabiliyorsunuz.

• Yeni Akit süper tavsiye ederim. Tarafsız, ilkeli, cesur gazetecilik yapıyor arkadaşlar.

• Valla Türkiyede öyle bir gazete yok.
  • Abc gazetesi
  • T24
    ABC
  • A haber adamlar ajan gibi geçen çöpten fetocuların şifrelerini buldular
  • Türkiye'de tarafsız gazete olayı "ISLAK RÜYA" olayından farklı bir durum değil.
  • yazıklar olsun 80 milyonluk ülkenin doğru düzgün iş yapan bir gazetesi yoksa...
  • Yeniçağ
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.