Şimdi Ara

Ülke Gündemi bölümünde 'tartışma oluşturma' suçu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
2.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kadar masummuş ayaklarına yatıp, burada bile "çeteler" deyip iftira atıp, laf atıp durmanız size bir şey kazandırmaz.

Dolar konusunda konuyla tamamen alakasız biçimde iktidar propagandası yapıp, muhalefete laf atıp sonra "ben masumum" demek olmuyor.

Bu konudaki mesajlar bile art niyetli, hakaretler, iftiralar içeriyor ama hala "biz bir şey yapmıyoruz" demeniz çok ilginç.

Bir konu hakkında itiraz edecekseniz dürüst olmanızı tavsiye ederim aksi taktirde kimse sizi ciddiye almaz.

Mesela normalde bu bölümde bu tarz konulara izin vermezler, "yeri burası değil forum destek" diye benzer pek çok konunun vakit geçmeden silindiğini çok gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 21 Aralık 2020; 20:25:25 >
  • Yatırım Araçları/ Dolar bölümü..
    Bölümdeki mesajların %80'i konu dışı olarak Ak Parti aleyhine propaganda mesajları açın bakın.
    Yukarıda örneklediğim üzere o mesajları admine şikayet ediyorsun "silmiyoruz" diye cevap geliyor, o mesajlardan alıntı yapıp cevap veriyorsun bu sefer de bölümden banlanıyorsun.

Bölümü ve forumu gırtlağa kadar CHP teşkilatının adamları işgal etmiş durumda.

Yazılamayan, engellenen forum yapmışlar, adına da Donanım haber forum demişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Gelmiş nerede yazmış mesajı göster sileyim diyor.

Mesele mesaj silmek değil, mesele CHP teşkilat adamları bölümü işgal etmiş ama hala anlamıyor.

Mesele mesajı silmen değil bölümdeki CHP teşkilat adminlerini silmen, gücün yeter mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 4 Ocak 2021; 1:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Çaresi basit. Oradaki mesajların, konuların tamamına yakınında olduğu gibi devamlı iktidar karşıtı mesajlar yazacaksın, hakaretler yağdıracaksın, 7/24 nefret içeren şeyleri paylaşacaksın.

O zaman sorun olmaz, inanmazsan biraz orada takıl.  

%100 Haklsın. Özellikle dikkat ettim, 7/24 hükümeti ve hükümete oy verenleri eleştiren kişiler hiçbir ceza almıyor, fakat muhalefet aleyhine haber, konu açarsan ceza alıyorsun. Muhalefet anlayışının bahsettiği özgürlük bu işte. İstedikleri gibi hakaret,küfür etme özgürlüğü

• quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

"Sorunlarınız" diye bölüm açmışlar ama sorunla ilgilenen bir tane admin yok. O zaman bu bölüm neden var?Bir.

İki;
    Size adminle konuşmamızı aktarıyorum;

Siyaset düzgün bir biçimde konuşulabilirmiş, buna uymayan herkese siyasi görüşüne bakılmaksızın ceza veriliyormuş.(!)

Açın bölümdeki mesajlara bakın;

Ak İT,
    Ak troll,
    Paralı eleman,
    Maaşlı troll,
    Maaşlar yattı mı,
    İyi para veriyorlar mı,
    Satılık troller,
    İşverenin bakan olursa,
    Bir kereden birşey olmaz,

Bu lafların hepsi hep iftira ve yalan ifadeleri.
    (Bunların harici hakaret küfür vs diz boyu, onlar konumuz olmadığı için yazmıyorum.)

Siyaset düzgün bir biçimde konuşulabilirmiş ya, admin öyle diyor ya.
    Bu yukarıda saydığım ifadeler " aylarca" söylendi ve aynı adamlar açın bakın hala bu iftiraları söylemeye devam ediyor.

Hani siyaseti düzgün konuşmayanlara bana verilen cezalar veriliyordu? Hani nerede?
    Bu adamlara 4-6 ay ceza veriliyorsa bunlar nasıl 'hala" böyle aynı iftiraları yazabiliyor?
    Demek ki adam ak it yazdığı için, maaşlı, paralı trol yazdığı İFTİRA attığı için 4 ay ceza almamış, alsa bunları her defasında yazmaz.
    Yalan.
    Bu ifadeleri kullananlar ceza falan almıyor.

Ben mesajlarımda iftira atıyormuşum.
    Benim böyle iftira atmış bir mesajım olmadığı gibi, dediğim herşeyin ispatını belgesini de koyuyorum.
    Herkes aç değil diyorum altına mağazanın "iPhone tükendi" görselini koyuyorum.
    Ecevit de cemaatle iş yaptı diyorum altına Ecevit'in fetullah beraber resmini koyuyorum.
    Bizde her söylem belgeli, ispatlı.

Gelsin bir tane admin şu yazdıklarıma cevap versin ama hiç sanmıyorum, cevap verilmediği gibi konu kapanmazsa iyi.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Forum yönetiminden bazı kişilerin ( hepsini kast etmiyorum ) özellikle muhalefeti eleştiren kişileri, avlamaya çıktığını düşünüyorum. Bu kişilere yapılan hakaret ve küfürler kesinlikle aynı oranda ceza almıyor.

• POLECAT kullanıcısına yanıt
    "forum yönetiminden bazı kişilerin muhalefeti eleştiren kişileri, avlamaya çıktığını düşünüyorum" sadece sizin düşünceniz.

ayrıntılara bakarak çizdiğiniz o resmin tersi bir durum olduğu da söylenebilir cunku örneğin theologist ve heraldofdisaster rumuzlu kişiler, muhalefeti eleştiren kişiler olarak yıllardır süper popüler konuları güncel tutuyorlar. iddia ettiğiniz şekilde "forum yönetiminden bazı kişiler avcılık yapıyor" olsa idi, o mega popüler konuları coktan uçururlardı. bu arada "bakandan maaş almak" deyimini kullanmak neden ceza alsın ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki en ateşli muhalifler her şey demelerine rağmen neden ceza almıyorlar ? Bir mesajın içeriğinde hakaret,küfür yoksa nasıl bir ceza alabilir ? Sırf muhalefeti eleştirdi diye mi ? Açılan başlıkların nedensizce silindiği söyleniyor zaten.. Madem forumda siyasi konularda ayrışma var kapatılsın o zaman siyaset bölümü... Bunun çözümü muhalefeti eleştiren kişilerin banlanması ya da engellenmesi mi ?

• İnanmıyorum bunu da yapmışlar!
    Benim başka bir konuda "Konu dışı" diye mesajımı silen yönetim, Yatırım Araçları / Dolar bölümündeki Ak Parti aleyhinde olan dolar ile alakasız mesajları silmediğini SS'ler ile ispat ettiğim mesajımı bu konudan silmişler!

Böyle bir kepazeliği nasıl açıklayacaksın @powerstorm?

• Ben artık ispat etmekten bıktım usandım.
    Bu forumun Ülke Gündemi bölümü apaçık CHP kontrolünde.
    Bölümü CHP il/ilçe teşkilatı adamları yönetse ancak bu şekilde yönetir.

Gelin artik siz de itiraf edin,
    Bu ayıp değil, CHP'li olmak, CHP il ilçe teşkilatında çalışmak ayıp değil suç değil, itiraf edin biz CHP'ye çalışan adminleriz diyin bizi de kendinizi de uğraştırmayın artık takke çoktan düştü kel göründü.
    İtiraf edin bitsin bu iş, bölümü de "CHP'nin Ülke Gündemi" yapın olsun bitsin,

ne kasıyorsunuz???

• ben kişi belirtmeden gavur yazdım diye 90 gün ceza yedim

bir kullanıcı ağza alınabilecek en ağır şekilde küfür etti 7 gün ceza yedi.

bunu admin arkadaşa söylediğimde geçmişe dönük ceza veremem dedi.

çok belli ediyorsunuz artık diye bir konuya mesaj yazdım, eski bir yönetici konusu duruyor ama diye cevap yazdı.

gerçekten çok çok belli ediliyor bazen.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.