Şimdi Ara

ulen vosvogen =) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
7.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok gereksiz saçmalamışsınız ancak benim takıldığım başka bir nokta var. Gerçekten bu araç 160km/h de 3000 bin devirde mi gidiyor? Benim hyundai 1.3 100km/h de3 bin devir oluyor
  • ALAK: zaten takıldığımız yerlerden en önemliside orası. Arkadaşın yazdığı veriler doğru değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

ALAK: zaten takıldığımız yerlerden en önemliside orası. Arkadaşın yazdığı veriler doğru değil .

Anladım dostum, ben bsg olaylarından sonra bir çok mesajı okumadım ondandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raytheon

quote:

Orijinalden alıntı: Onur.K

quote:

Orijinalden alıntı: ali0671

quote:

quote:

quote:

Tamda bunu yazmak için girmiştim. Daha önceki araçlarımda volkswagendi, birisi Jetta , diğer golf. BSG tuşunu keşfedene kadar bende 160 la gitmek zorunda kaldım.

BSG tuşunu keşfettiğim an aracın gizli beygirleri varmış gibi oldu. eskiden 160la gittiğim yerden 210 220 rahat.

(big speed gang)

Bulamaz iseniz detaylı olarak nerede olduğunu anlatmaya çalışırım.

Bendede 1.6 Jetta bulunmakta. Bu BSG tuşu tam olarak nerede bulunmakta ve Aktif olup olmadığını nereden anlayacağız?

1.6 Jettalarda havalandırmanın oradaki üçgen tuşuna uzunca basmak yeterli. BSG otomatik olarak devreye giriyor. TSI olsaydı aracınız, koltuğun altındaydı o tuş. 250 görmeniz zor. 235 görüyor ben denedim. TSI'larda BSG'ye basınca bir de 100 oktan benzin alınca ibreyi sonuna kadar zorluyor.

Akhiellus da demiş, 5 dakika boyunca boşta redline da tutarsanız gazı, aracın BSG için uyumu daha rahat olmakta.

K.bakmayın "havalandırmanın oradaki üçgen tuşuna" yazmışsınız da, Havalandırma derken? Anlayamadım.
    Yarın uzun yola çıkacağım. Yolculuğum genellikle otobanda olacağı için Allah ne verdiyse basacağım aracı aldım alalı bir hız denemesi yapmak nasip olmadı.

Hocam arkadaş dörtlü düğmesini kastediyor aklınca dalga geçiyor takılmayın. Güvenli sürüşler.

Aynı swf'yi siz de kazanmış bulunuyorsunuz.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1295302480.swf

Haklısın haklısın sırada da fetullah gülen swfsi mi var komik arkadaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

Beyler Allah razı olsun bastım şu an 250 ile gidiyorum yanımda çocuk var ona yazdırıyorum.

İmzandaki aracada BSG koymuşlar demekki BSG yi keşfetip koltuğu tavan yaptıktan sonra yokuş aşşağı 270 gören arkadaşım var Sanırım Volkswagen AG gizli beygirlerini BSG sayesinde harekete geçiriyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamda bunu yazmak için girmiştim. Daha önceki araçlarımda volkswagendi, birisi Jetta , diğer golf. BSG tuşunu keşfedene kadar bende 160 la gitmek zorunda kaldım.

BSG tuşunu keşfettiğim an aracın gizli beygirleri varmış gibi oldu. eskiden 160la gittiğim yerden 210 220 rahat.

(big speed gang)

Bulamaz iseniz detaylı olarak nerede olduğunu anlatmaya çalışırım.

Bendede 1.6 Jetta bulunmakta. Bu BSG tuşu tam olarak nerede bulunmakta ve Aktif olup olmadığını nereden anlayacağız?

1.6 Jettalarda havalandırmanın oradaki üçgen tuşuna uzunca basmak yeterli. BSG otomatik olarak devreye giriyor. TSI olsaydı aracınız, koltuğun altındaydı o tuş. 250 görmeniz zor. 235 görüyor ben denedim. TSI'larda BSG'ye basınca bir de 100 oktan benzin alınca ibreyi sonuna kadar zorluyor.

Akhiellus da demiş, 5 dakika boyunca boşta redline da tutarsanız gazı, aracın BSG için uyumu daha rahat olmakta.

K.bakmayın "havalandırmanın oradaki üçgen tuşuna" yazmışsınız da, Havalandırma derken? Anlayamadım.
    Yarın uzun yola çıkacağım. Yolculuğum genellikle otobanda olacağı için Allah ne verdiyse basacağım aracı aldım alalı bir hız denemesi yapmak nasip olmadı.

Hocam arkadaş dörtlü düğmesini kastediyor aklınca dalga geçiyor takılmayın. Güvenli sürüşler.

Aynı swf'yi siz de kazanmış bulunuyorsunuz.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1295302480.swf

Haklısın haklısın sırada da fetullah gülen swfsi mi var komik arkadaşım

Şimdilik bu yeterli. Performansınıza göre başka swf'ler de yollayabilirim.

Ayrıca Fettullah Gülen swf'si burada seviye düşüklüğüne neden olur şimdi. Halbuki size seviyenin ne kadar yüksek olduğunu göstermek maksadıyla yolladığım swf'den sonra hoş olmaz ciddi arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raytheon -- 2 Ağustos 2011; 9:40:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Çok gereksiz saçmalamışsınız ancak benim takıldığım başka bir nokta var. Gerçekten bu araç 160km/h de 3000 bin devirde mi gidiyor? Benim hyundai 1.3 100km/h de3 bin devir oluyor

o araba ztn 140 ı gecmıyo =)
  • Benim BSG tuşu nerelere gelmiş yahu? :)) Başlığa güldüm, BSG fenomen olmuş güldüm... :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantoka -- 3 Ağustos 2011; 1:39:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_E_V_I_L

Benim BSG tuşu nerelere gelmiş yahu? :)) Başlığa güldüm, BSG fenomen olmuş güldüm... :))

Geçen bsg yi bulan sendin demek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: laax

quote:

Benim BSG tuşu nerelere gelmiş yahu? :)) Başlığa güldüm, BSG fenomen olmuş güldüm... :))

Evet. ergenimiz, babasının arabasını karçırcak güya. farlarını nerden yakcam diye soruyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantoka -- 3 Ağustos 2011; 2:00:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laax

quote:

Evet. ergenimiz, babasının arabasını karçırcak güya. farlarını nerden yakcam diye soruyodu.

Hatırlamaz mıyım baya iilgilenmiştik arkadaşla hatırlarsan beni :))) bende şanını devam ettirdim sağolsun arkadaşlarda kırmadılar D
  • Çat 1, bsg 2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FehreR

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Çok gereksiz saçmalamışsınız ancak benim takıldığım başka bir nokta var. Gerçekten bu araç 160km/h de 3000 bin devirde mi gidiyor? Benim hyundai 1.3 100km/h de3 bin devir oluyor

o araba ztn 140 ı gecmıyo =)

O araba derken benim hyundai accenti mi kastettin? Evetse, geçiyor, rahat geçtiğini söyleyemem tabi ama defalarca 180e dayamışlığım var ibreyi.
  • İlk sayfayı büyük bir ciddiyetle okudum. Milletin dalga geçtiğini 2. sayfadan sonra farkettim. Çok inandırıci bir üslupla yazmişsınız. Özellikle Laax kardeşim. Seni tebrik ediyorum. Yazdıklarını başka bir yerde okusam tanıdıkların arabasında BSG tuşu arardım. Valla bravo.

Çok mu abarttım acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungurtigin

İlk sayfayı büyük bir ciddiyetle okudum. Milletin dalga geçtiğini 2. sayfadan sonra farkettim. Çok inandırıci bir üslupla yazmişsınız. Özellikle Laax kardeşim. Seni tebrik ediyorum. Yazdıklarını başka bir yerde okusam tanıdıkların arabasında BSG tuşu arardım. Valla bravo.

Çok mu abarttım acaba.

Yalnız değilsin
  • bsg mi akikoko :)
  • quote:

meraba bnde vw polo var 1.6 diesel gecen gun tem yolunda bı basıyım dedım araba 160 ta kıtlenıyo devır 3000 de kalıyo motor kıtlı heralde arabanın motorunu bı volkswagen bayısınde actırabilirmiyim orn:dogus oto ve bnden para ısterlermı ve arabanın motoru acılırmı yoksa fabrika cıkısı oyle dıe oylemı olmak zorunda ? 160 ı gecmıyen bı arabayla uzun yol yapmak bnı delı eder sınırlarını zorlamam lazm arabanın

Senin motor şifrelenmiş arkadaş. şifre 1234 yaz bunu +1 vites şifresi açılıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker111

quote:

meraba bnde vw polo var 1.6 diesel gecen gun tem yolunda bı basıyım dedım araba 160 ta kıtlenıyo devır 3000 de kalıyo motor kıtlı heralde arabanın motorunu bı volkswagen bayısınde actırabilirmiyim orn:dogus oto ve bnden para ısterlermı ve arabanın motoru acılırmı yoksa fabrika cıkısı oyle dıe oylemı olmak zorunda ? 160 ı gecmıyen bı arabayla uzun yol yapmak bnı delı eder sınırlarını zorlamam lazm arabanın

Senin motor şifrelenmiş arkadaş. şifre 1234 yaz bunu +1 vites şifresi açılıyo.

adam hacker beyler

• 1.6 tdi olduguna gore , araciniz garanti kapsaminda , servis haricinde kurcalatmayin derim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.