Şimdi Ara

Ulaştırma Bakanlığının 'ucuz internet' tarifeleri belli oldu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
3
Favori
19.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiyatlara vergiler dâhil değildir.
    PSTN aylık sabit ücreti/paket ücreti veya THK aylık hat kullanım ücreti dâhil değildir.

%18 KDV ve %5 ÖİV özel iletişim vergisi fiyatlara dahil değildir.

ptsn veya THK denilen de aylık ücret. Yani yalın adsl erişim ücreti ve sabit telefon ücreti fiyatlara dahil değil.

kısacası 32 lira aylık ücret yazan tarife her şey dahil 50-55 lira arası bir fiyata denk gelir.

hem ama şu maddeler var.

quote:

Kampanya; tesis adresinde daha önce hiç abonelik yapılmamış yeni müşterilere ve tesis adreslerinde abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş abonelere uygulanacaktır.Kampanya döneminde elde edilen müşterilerden İSS’ler arası geçiş ile alınan veya modeller arası geçiş yapan müşteriler kampanya kapsamına dâhil edilmeyecektir. Mevcutta abonelik bulunan adreslerde ikinci bir abonelik tesis ettirilerek yapılacak abonelikler kampanyada faydalanamayacaktır.

Kampanya kapsamında yukarıda belirtilen pakete yapılacak yeni satışlarda İSS’lere 30 TL satış desteği verilecek ve 24 ay boyunca paket ücreti alınmayacaktır. Kampanya kapsamındaki aboneliklere kampanya süresinde 4 Mbps’e kadar Limitsiz 40 GB AKN paketine geçmeleri durumunda paket ücreti kadar aylık ücrette indirim verilmeye devam edecektir

bunun meali her satışta 30 TL satış desteği

50-55 liralık bir pakette de alınacak yalın adsl erişim ücreti ve vergiler olacak. Yani 25-30 liraya limitsiz internet verecek 1 mbps.

30 liraya 1 mbps internet kullanacağıma 60 liraya iki ortak internet kullanırım daha iyi diye düşünmez mi millet onu merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 31 Mart 2017; 21:40:52 >

• 20 GB AKN İnsanların zekasıyla taş taş geçiyorlar.
  • Kar amacı gütmeyen tarifeye bak hele,bide gütse ne olacak acaba
  • bir iss de 1 yıl kaldıktan sonra fiyat kırdırın bunlardan daha ucuza gelir. bunların asıl amacı internete para vermeyen insanları söğüşlemek. ben 3 yıldır dsmartayım, şu an aylık 55 liraya 16mb 100gb akkn yalın tvde tüm kanallar açık + dsmart go alıyorum; bunlar 30 liraya anca 4mb 20gb veriyor. müstahak bu millette, kend düşen ağlamaz.

• Dalga geçiyorlar herhalde
    Ulaştırma Bakanlığının 'ucuz internet' tarifeleri belli oldu!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 mbit internet 30 tl olur mu yuhh hemde gazi, şehit yakinlarina hiç birşeye saygisi yok bunlarin

• yine yalan dolan VERGİLER HARİÇ kısmına gelene kadar hadi fiyatlara pek takmayayım dedimde normal internet ücreti zaten heleki o düşük hızlar ve düşük kota ve akk den sonraki 1mbps o fiyatlara Allah ıslah etsin

bikaç kişi "30tl yazıp bu ne yaa kötü" demişler ama ülkemizdeki vergilendirme yok hat çektik at açtık yok dosyaydı mürekkebiydi imzasıydı derken o fiyatların nereye varacağını düşünememişler ayrıca 30 lira da değil

herşley dahil 15lira yı geçmemesi gereken öyle dandik bir tarfife b

oldukça tarafsız bakmaya çalıştım ama olmuyor işte

• ALLLAHHHH BELANIZIIII VERSİNNNNNNNNN

• 5g ye ilk biz geçeceğiz az daha sabır. Dünyanın teknoloji üssü Türkiye olacak. En hızlı internet bizde olacak.
    1 dolar 1 tl olacak, halk coşacak. Hedef 2023 inşallah maşallah. R for rabia

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani mayistan itibaren akk ye duzenleme geliyordu? Bu ne bicim tarife insafsiz arap telekom!

• Ne kadar rezil ve fakir bir ülke olduğumuz bir yana, bakanların halkla ne denli maytap geçebilecek kalitede olduğunu net görüyoruz.

• Turksat kabloyu yaygınlaştırmak yerine tt'ye insanlari mahkum eden zihniyetten başka bişey beklememek lazım.

• Ohaa.. Ohaa ki ne oha öyle böyle değil.

Lan ben Türknet kullanıyorum Sabit hatta 1000 dakika 100 mbit bağlantı ve 150 gb adil kullanım kotası ile 59 TL. Yada 55 öyle bir şey işte.

Bu paket kar amacı gütmesine rağmen daha ucuz.
  • Kendi maaşları üzerinden düşünürsek sakız parası 😀

• Ayıp be. Keşke hiç böyle bir adım atmasalarmis.

• şunu yacaklardı HIZ : 4 mb / 2MB KOTA : limitsiz AKN : 40GB FIYAT : 19

ENGELLI,ŞEHİT/GAZİ HIZ : 4 MB / 4 MB KOTA: LİMİTSİZ AKN : 100GB FİYAT : 9,99

Adam memleketi için gözünü,elini,bacağını feda etmiş , sen kalkıp hala hızını kaça çekelim akn dolunca derdindesin.

Allah sizi hem bu dünyada hem ahirette perişan etsin.

.

• Ciddi mi bunlar?

Rezillik başka bir şey değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: vankomisin

Dalga geçiyorlar herhalde
    Ulaştırma Bakanlığının 'ucuz internet' tarifeleri belli oldu!

Hocam altyapısı heryerde bulunsa ben bile tahaütü bozup geçerim. Önemli olan altyapı.

• 4 Mbps'e kadar? 20 GB AKK? Başak geçiyorlar lan bildiğin.
  • resmen insanların internet erişimine akn öncesi ve sonrası engel uygulamışlar. utanmasalar akn sonrası 56k verecekler..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.