Şimdi Ara

ULan Ne HaYaLLeRiMiz Vardı Be BaBa Hepsi AhiRetE kALdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Anlık Türkiye yaşayan gençler olur gibi #tiktok : mehmetraufx #fyp #mood #pain
    https://www.youtube.com/watch?v=9Esu0wKEu6U&feature=youtu.be

• Kötü haberim var: Allah yok, cennet yok, huri hiç yok.  

• scientia kullanıcısına yanıt

Bu saygısızlığı kabul etmiyorum. Bazı fikirlerinizi kendinize saklayın özellikle de dini meselelerde 

• lokkatto kullanıcısına yanıt

Keşke her yere imam hatip açarken, milletin oruç tutup tumadığına, içki içip içmediğine, ne giyip giymediğine karışırken de bu prensibi izleseniz. Saygı tek taraflı işlemiyor yalnız.

İmam hatip açacak kadar zengin olsam imam hatip açmam hocam. Düşünürken bazı şeyleri atlıyorsunuz özellikle de benim size ve sizin inandığınız şeye saygı duyuyor oluşumu atlıyorsunuz isteyen istediğini yapsın ama sizin yaptığınız saygısızlık istersen maymuna tap  

Evrim YOKyoutube
    #evrim #maymun #cemyılmaz
    https://www.youtube.com/shorts/C-NP-iExkp0?feature=share
  • lokkatto kullanıcısına yanıt

Söylediklerimin hepsi ifade özgürlüğü kapsamındadır.

İfade özgürlüğünü öğrenmeden önce Saygı değer ailenizin size insani değerleri saygı, sevgi tabi insanlıktan nasibinizi almadıysanız şimdi aldınız iyi geceler dilerim bir sonraki seferde DH Modlarına şikayet de bulunacağım.

gidip gördün mü?

• hülooooğğ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linke tiklamadim mc azrailmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cennet ve Cehennem fakirler isyan etmesin diye uyduruldu...

İfade özgürlüğü kapsamında neden karşı tarafa bunları söyleme ihtiyacı duyduğunuzu merak ediyorum. Komik desen komik değil; argüman zaten yok, inandırma gibi bir durum da yok ki zaten inandırsan senin için ne değişir; karşı taraf nonteistler cehennemine gitmesin diye mi uğraşıyorsun? Genelleme yapılması durumu zaten acınası ki bugün bu nefret duyduğunuz insanların pek çoğu da bu konularda benzer fikirlerde. Kendi bilincinin içinden gelen korkuları bastırmak için mi acaba bu telkinler diye ifade özgürlüğü kapsamında sormak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astrian -- 9 Haziran 2022; 9:0:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam başlıktaki repliğin kendisi var linkte.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cennet de cehennem de bu dünyada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hades333 kullanıcısına yanıt

yıkık ve tipsiz bir asosyal olarak bu dünyadaki hayatımı hiç yaşayamadım,bugüne kadar konuştuğum kız bile olmadı peki ne olacak benim durumum ? Bu dünyada bazıları cennet gibi yaşarken ben neden böyle yıkık bir cehennem hayatı içerisindeyim ve benim için ödül olan bir yer yok mu  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paganizm -- 9 Haziran 2022; 11:18:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.