Şimdi Ara

ULAN MUZ CUMHURİYETİNDEN FARKIMIZ YOK YEMİN EDİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bune kardeş ygs lys konuları belliydi bunda ne var ne yok hiç birşey belli değil şimdiden kağıt toplamaya başlasam akşama ne kazancım olacak az çok kestiririm valla

• siz ne düşünüyonuz ?
  • Düşünmemeyi deniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muz cumhuriyetleri muz üretip satar

Biz samanı bile ithal ediyoruz muz cumhuriyetleri ekonomik olarak bizden daha bağımsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Düşünmemeyi deniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Muz cumhuriyetleri muz üretip satar

Biz samanı bile ithal ediyoruz muz cumhuriyetleri ekonomik olarak bizden daha bağımsız

napacaz hocam bu gidişle :D
  • konuşun panpalar içinizi dökün
  • Çalıştığım konudan soru gelmemesi,çalışmadığım konudan soru gelmesinden iyidir.

Bu mantıkla YGS LYS tüm konularini bitirmeye devam edicem ben,en geç Nisan'da da denemelere baslarim.Aksama kadar sitem etmek bir şeyi değiştirmiyor takmayin fazla burda birileri "olacak", der ve olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeaAirLand

Çalıştığım konudan soru gelmemesi,çalışmadığım konudan soru gelmesinden iyidir.

Bu mantıkla YGS LYS tüm konularini bitirmeye devam edicem ben,en geç Nisan'da da denemelere baslarim.Aksama kadar sitem etmek bir şeyi değiştirmiyor takmayin fazla burda birileri "olacak", der ve olur..

Aynen hocam bende devam edeceğim çalışıp bir an önce muz cumhuriyetinden çıkmam gerek :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.