Şimdi Ara

Ukryana Kievde yasiyorum sorulariniz aliyim? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
5
Favori
6.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Akeneton34

quote:

Orijinalden alıntı: FENOMEN_FB

Vallahi beyler ; sanırım hepiniz benim gibi bizim kızların kaprislerinden,kendilerini herşeyin en iyisine layık görmelerinden,tatminsizliklerinden,her şeye bir kusur bulmalarından ve riyakarlıklarından bıktınız.Benim en çok merak ettiğim şey şu ; İstanbul'da yaşayan Rus ve Ukraynalı kızların ( kadınlar değil ) takıldığı herhangi bir site falan var mı?

Haci sonu çok acaip bağlamışın ya

eee kardeş,napacaksın Türk kızlarının kahrını çekmekten evladır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FENOMEN_FB -- 25 Ocak 2012; 10:44:30 >

• quote:

quote:

quote:

Vallahi beyler ; sanırım hepiniz benim gibi bizim kızların kaprislerinden,kendilerini herşeyin en iyisine layık görmelerinden,tatminsizliklerinden,her şeye bir kusur bulmalarından ve riyakarlıklarından bıktınız.Benim en çok merak ettiğim şey şu ; İstanbul'da yaşayan Rus ve Ukraynalı kızların ( kadınlar değil ) takıldığı herhangi bir site falan var mı?

Bence sen az bi para biriktir, az da dil öğren, netten de tanış bir kaç kişiyle doğru Rusya'ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bence sen az bi para biriktir, az da dil öğren, netten de tanış bir kaç kişiyle doğru Rusya'ya

Ya aslında Türkiye EURO 2012'ye gitseydi çoktan Ukrayna'ya uçak ve otel işini halletmiştim ama gel gör ki Hiddink planımı elde patlattı.Durup dururken karı-kız için oralara gitmekte pek akıl karı değil ama haklarını yememek lazım hatunlar canavar :)

• Kısmetse Donetsk'e gidicem bende:)
  • tkpp
  • Konuyu acip gitmistim millet buyutmus resmen
  • kievde nükleer santral patlamamışmıydı yav nükleer santrallerin patladığı yerde yaşanmaz birader git daha sağlam bi yere taşın allah muhafaza bi daha patlar geberir gidersin radyasyon felan vardır şimdi hem vuruşdan kanser kaparsın hemde çernobilden kanser kaparsın çifte darbe yersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Rusya Moskova ve St. Petersburg' dan ibaret değil.
    Bir sürü büyük şehirlerine göre köy diyebileceğimiz şehirleri var ve köylü kızı alın.

kesinlikle köylü kızı tavsiyemdir, bütün mankenler rus köylerinden çıkma, rusyanın köyleri bana köylü olma isteği uyandırdı ben böyle bir köy görmedim , resmen cennet

• ukrayna ya da rusyada yabancılar için şirket ya da işyeri açma konusunda kısıtlama var mı bu konuda bilgili biri varsa cevap verirse sevinirim.
  • moloko da türkiyede satılmaya başlamış ben aldım süper lezsetli :))
  • Beylerrrr..
    Istanbulda moloko alabilecegim bir yer varmi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulappple

moloko da türkiyede satılmaya başlamış ben aldım süper lezsetli :))

Kardesim nerden aldinn???

• Sarıaslan kullanıcısına yanıt
    tutyakala dan
  • Allah razi olsun yaa :) hemen verdim siparisi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kievukrayna

Merhaba degerli donanim ailesi uyeleri
    ukrayna emlak ailesi sizlerden almis oldugu guc ile her gecen gun gucune guc katmakla beraber siz degerli misafirlerimiz icin ukrayna kiev e veya her hangi bir sehrinde is gorusmeleriniz veya tatillerinizde biz sizlerleyiz.Biz sizler icin hava alani transfer,kiev merkezde butcenize cok uygun fiyatlara esyali 1-2-3 odali daireler,rehberlik,tren gari transfer,rusca dil kurslari,kiev turlari,sirket kurulumu ve buna benzer daha bir cok sayamadigim hizmetleri vermekteyiz bizleri daha iyi taniyabilmeniz icin asagida belirtecegim bilgilerden bizler hakkinda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz
    Ayrica hic bir sekilde danismanlik ucreti olmada siz degerli misafirlerimiz ukrayna ve butun sehirler hakkinda kafaniza takilan butun sorulari ve soru isaretlerini biz tum samimiyetimizle ve acik yurekliligimizle butun bilgilerimizi sizlerle paylasmaya haziriz.Herkese simdiden huzurlu ve guvenli tatiller dileriz
    Samet TERLEMEZ
    www.ukraynaemlak.com
    msn-ukraynaemlak@hotmail.com
    iletisim +380630606060 ve +380983801939

Merhaba arkadaşlar,internetten tanışdığım SAMET TERLEMEZ adlı şahıs dolandırıcıdır.Kendisine bir miktar havale yaptım 4-5 gün beni oyaladı ve sonra beni engelledi.Ukrayna Kiev de yaşayan bu kişi seyahat danışmanlığı ve rehberlik yaptığını söyleyerek insanları dolandırıyor.Ben insanlık görevimi yapıyorum ve kamu oyunu bilgilendiriyorum.(Detaylı bilgi isteyen arkadaşlar özel mesajdan ulaşabilirler)

Samet TERLEMEZ

Garanti Bankası

Kart No: 5170-4046-1973-5225 Musteri No: 14911397 Sube Kodu: 1051 Hesap No: 1051-6680968 IBAN NO: TR07 0006 2001 0510 0006 6809 68

Tel:+380 63 877 3985

Ukryana Kievde yasiyorum sorulariniz aliyim?

• ukraynalı kızlar genelde hangi sosyal siteleri kullanıyor yazarmısın?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.