Şimdi Ara

Ukrayna Üniversite - Yabancı Dil Kursları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite Hayalinini Derecen Yüzünden Kaybetme...
    Ukrayna Özel Üniversitelerinde Hayalindeki Meslek Dalını Seç, İhtyaç Duyduğun Tek Şey Lise Diploman Ve Zekan...
    Ukrayna İle Hayal Ettiğin Eğitimi Alırken Aynı Zamanda, Avrupa Teknik Özellikleri ile ve Yüksek Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir diploma al. ...

Üniversite Eğitimlerine, Avrupa Ülkelerine Kıyasla Daha Uygun Fiyatlarla Devam Etmek İsteyen Öğrenciler İçin Kaçırılmaz Bir Fırsat...Yaşam Ve Sosyal Aktivitelerin Avrupa Ülkeleri İle Arasında Çok Fark Göstermeyen Ukrayna Ülkesi, Avrupa Ülkelerine Oranla Eğitim Almak İsteyen Herkezin İlk Tercihlerinden Biri...

,-- Hizmetlerimiz:
    Tercih ettiğiniz üniversiteyle katılımınız için gerekli olan her prosüdür tarafımızdan karşılanır ayrıca tercihen Ukrayna Ülkesi içerisindeki ek hizmetlerimizede göz atabilirsiniz:

,✔ size üniversiteden bir davetiye temin ediyoruz ve öğrenci vizenizin olmasını sağlıyoruz.

,✔, tercih edilirse 7/24 Ukrayna içerisinde her konuda yardım alabiliceğiniz bir asistan sistemi sunuyoruz.

,✔, tercih edilirse anlaşmalı restoranlarımızdan PointCard sistemi ile aylık giderlerinizi kontrol altına almanızı sağlıyoruz.

,✔ istenilen üniversite ile aranızdaki bütün kayıt ve hazırlıkları yapıyoruz.

,✔, tercih edilirse özel(mobilyalı) daire veya normal şartlara sahip öğrenci yurtları sunuyoruz.

,✔ tercihen özel sağlık sigortası ve akademik denetim

,✔ tercih edilirse 7/24 hizmeti ile Ukrayna Devleti içerisinde havaalanı özel servisleri sağlıyoruz.

Bizim İçin En Önemli Hizmet:Öğrenci Güvenliği Ve Eğitim Süresi Boyunca Velilerin Öğrenciler İçin Endişe Duymamalarını Sağlamak.

Hayalleriniz İçin Zaman Kaybetmeyin , sınav stresleri ve harcanan hazırlık kurs ücretleri en önemlisi kaybedilen zaman...

YÖK Yeterlilik Hakkında

Eduline ile eğitim hizmeti veren ukrayna üniversiteleri, Bologna anlaşması kapsamında avrupa birliği içerisinde bulunan üniversiteler ile aynı haklara sahiptir.Eğitimlerini tamamlayan diploma almaya hak kazanan bireylerin,diplomaları hem türkiye hem de Avrupa'nın her ülkesinde geçerli olmakla beraber eduline ile ukrayna eğitimini tamamlayan bireyler YÖK'e başvurularını yaparak diplomalarını kolayca YÖK denkliğine alabilirler.

, daha fazla bilgi için lütfen mesaj bırakın ✔️
    📌 Web Sitesi:www.education-line.com
    ☎️ Whatsapp: +90 534 207 84 37
    📞 tel: +90 534 207 84 37
    📩 e-posta: info@education-line.com
    📩 e-posta: edulinetr@gmail.com

• Merhaba arkadaşlar

Ben ukrayna kiev de öğrenciyim.

Ukrayna kiev de okumak isteyen yada üniversiteler hakkında bilgi almak isteyen elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.