Şimdi Ara

Ukrayna mı Rusya mı Belarus mu ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 1 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ComradeMRX (7 mesaj) WienerWald (4 mesaj) Silver_Code (3 mesaj) alexanderjahovic (1 mesaj) ispirliyik (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gezi ve Turizm >> Gezi ve Turizm Genel >> Ukrayna mı Rusya mı Belarus mu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1379 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/belarus-beyaz-rusya--87329331

bu konunun sahibiyim, burda yazmıştım çoğu konuda,boş vaktin olunca okumanı tavsiye ederim.
    |
    |
    WienerWald kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

şimdi oradan bir firma bulsak şuan net değil birkaç yer var orada mesela bir inşaat firmasına işçi olarak çalışmak için vize alsam başka iş yapsam olur mu?birde toplamda vize pasaport ne kadar sürede çıkar ve fiyat nedir ne gerekir.benim şuan öğrenciliğim var bunu kullanabileceğim herhangi bir yer var mı yani bana bir katkı sağlar mı öğrencilik.ayrıca sen ne dersin bu işe rusyaya gitmiş görmüş birisi olarak genel görüşün nedir değer mi? son olarak diyelim ki oraya gittim türkiyeye kaç kez girip çıkma şansım var yani kısıtlama var mı?
    1.Karambole rusyaya gidilmez,ciddi para gider.

2.Çalışırsında, çalışma vizesi için şirket davetiye çıkartmalı ve o davetiyle Türkiye de rus elçilikten vize alıp gidebilirsin.

3.Pasaport için buraya bak,

https://www.guncelfiyat.net/pasaport-ucretleri/

benim 10 yıllık

4.vize , bunu şirket hallediyor,ben vizeyi ödemedim. tahminim vize 100 dolar ücreti.

5.Öğrencilik olayın yararı derken? hangi bölüm ve universite?

6.Ben rusyada çalıştım ama , önlisans bilgisayar + lisans işletme bitirdim, iyi derece rusçam var,orta ingilizce , rusçayı belarusta kursta öğrendim.

Tavsiyem şu önce arkadaşın firmayı bulmalı,davetiye,vize al öyle git yoksa dolandırıcı çok dikkat et, rusyada rusça geçer,rusçan var mı? ben memnumdum maaş iyidi bazı sebeblerden döndüm, rusya dahil 12 ülkede bulundum. Multi vize yaparlarsa , istediğin kadar giriş çıkış yaparsın vize süren kadar.

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.