Şimdi Ara

Ukrayna (Kiev) Tatili 2010 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88
Cevap
3
Favori
24.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acar delikanlılarımız hava meydanlarında parklarda bahçelerde 'kızlar bizi bekliyor' parolasıyla giderlerse bilin ki :

PİS YOLARLAR

• :)

Bi de garibanımız Ukrayna'yı geri ülke olarak tanıtıp övdüğü ülkeler de muhteşem (referansı onu kandırma katsayıları sanırım!) Moldova, belarus, tayland :) !

Bu saldıray arkadaşımızın gezi'den anladığı seks turizmi sanırım, Ukrayna'da istediğini elde etmiş :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel-kerem

ARKADASLAR SELAM BEN VE ARKADASIM DUN UKRAYNA KIEV VE ODESSA DAN GELDIK 10 GUN KALDIK VE GITTIGIMIZE GIDECEGIMIZE BIN PISMAN OLDUK VE UKRAYNA YA GIDECEK ARKADASLARA SESLENIYORUM GITMEDEN ONCE BIR DUSUNUN DERIM NEDEN MI INSANLARIN AKLINA UKRAYNA KIEV ODESSA DENINCE NE CAGRISTIRIYOR ONU BILMIYORUM AMA BIZIM YASADIKLARIMIZN BAZILARI ISTANBULDAN THY ILE NE HAYALLERLE KURMUS OLDUGUM UKRAYNA KIEVE GITTIGIMIZDE HAVA ALANINDA BILE BUTUN HAYALLERIMIZ SUYA DUSMEYE BASLADI TURKIYENIN EN KOTU HAVA ALANI BU KADAR KOTU OLAMAZ TAKSIYE ATLADIK VE DAHA ONCE REZERVASYONUNU YAPTIRDIGIMIZ OTELE GELDIK EV KIRALAMAYI COK DUSUNDUK AMA HALI ILE PIYASADA BIRTON DOLANDIRICI INSAN COK OLDUGU ICIN EMLAK SIRKETLERINE GUVENMEDIK KI TURKIDEN DE BILMELISINIZ KI EMLAK CIYA ELINI VERDINIZMI KOLUNUZU ALAMAZSINIZ NEYSE UZATMADAN KONUYA GECELIM GELDIGIMIZIN ILK GUNU OTELDE DINLENDIK GECE BIR YERE CIKMADIK YOL BAYA YORMUSTU BIZI ERTESI GUZEL BIR GUN GECIRMEYI PLANLIYORDUK CUNKU UKRAKNA KIEV BIZLERE OYLE ANLATILIYORDU KI YOK KIZLAR SOYLE BOYLE TARIHI SOYLE SEHIR BOYLE GUZEL BIZDE SABAH KAHVALTISINI YAPTIK YOLA KOYULDUK HEM SEHRIN TARIHI YERLERINI GEZELIM SONRADA EGLENIRIZ DIYE DUSUNUYORSUK ONCE SEHIR DEMEYE 1000 SAHIT ISTER SEHIRDE KIMI ARARSAN NE ARARSAN VAR TIPLERI BOZUK MODEL MODEL INSANLAR BIZ ESKIYADAN FARKININ OLMADIGINI DUSUNUYORUZ SEHIRIN EN ONEMLI BIR CADDESI VAR ODA YANLIS HATIRLAMIYORSAM KIRSATIK MI NEYDI TAM HATIRLAMIYORUM BIR O CADDE BIRAZ GUZEL ONUN HARICINDE BUTUN HERYER KOHNE VE TEHLIKELI GECE NORMAL BIR INSAN SOKAKTA BULAMAZSINIZ ALKOLIKLER VE NERDE NE YAPACAGI BELLI OLMAYAN INSANLAR DOLU ORDA TANISTIGIMIZ BIR TURK ARKADASIMIZI GASP ETMISLER VE 2000 DOLAR PARASINI ALMISLAR VE BIZ BUNU DUYUNCA URKMEYE VE KORKMAYA BASLADIK BIZ NEREYE GELDIK DIYE SORDUK VE IKIMIZDE BIRBIRIMIZE BAKTIK ANLASILDIKI DIKKATLI OLMAK GEREKIYOR GECE ARENA CITY DIYE BIR GECE KULUBUNE GITTIK ICERIDE ORTA SEKIL KILIK KIYAFETI DUZGUN ERKEK VE KIZLAR VAR VE BAR BOLUMUNE GECIP ICKILERIMIZI ALIP TAKILMAYA BASLADIK GELEN BAKIYOR GIDEN BAKIYOR ALLAH DEDIK BU NE BIZ NEREYE GELDIK YASADIKLARIMIZ BIR AN UNUTUP NERDEYIZ DIYE KENDI KENDIMIZE SORMAYA BASLADIK MEKAN VE ICERDEKI ORTAM SUPER GECENIN ILERLEYEN SAATLERINDE 2 TANE HATUN YAPTIK RUSCAMIZ YOK DENECEK KADAR AZ IYI INGILIZCEMIZ VARDI KIZLARLA KONUSTUK EGLENDIK FALAN DERKEN GELEN HESAP 650 DOLAR NE MI ICTIK KISI BASI 3 TANE VOTKA REDBULL HESABA ITIRAZ FALAN OLACAK GIBI DEGIL NEYSE HESABI ODEDIK TURKIYENIN NERESINE GIDERSEN GIT BOYLE BIR HESAP SEKLI YOK ORDA 1 KAZIGI YEDIK VE IKINCI BOMBA KIZLARDAN PATLADI HATUNLARI BIZ OTELE GOTURMEYI DUSUNURKEN HATUNLAR BIZDEN SAATINE 250 DOLAR ISTIYOR KISI BASI BU NE ANASINI SATIM TURKIYEDE BILE BU KADAR DEGIL KI BURASI MEMLEKETLERI DAHA UCUZ OLMASI GEREKIRKEN BIZDEN SAATLIK 250 DOLAR ISTIYORLAR NEYSE 2 GUNUMUZ OLDUGU ICIN ALDIK 1 SAAT TAKILDIK AMA BU SEFER DAHA DIKKATLI OLMALIYIZ DIYE KENDI ARAMIZDA KONUSTUK VE GUNLER GECIYORDU GENE KIEVIN EN UNLU DISKOLARINDAN PATIPA DIYE BIR YER VAR BU DEFA ORAYA GITTIK AMA MEKANDA KIZDAN COK YABANCI VAR VE HERSEY ANLATILDIGI SOYLEDIGI GIBI OLMADIGININ FARKINA VARDIK HERSEY PARA ANLASILAN DEDIK DAHA ONCEDEN GITTIGIMIZ MEKANLARDAN TANISTIGIMIZ IKI KIZLA BASKA BIR DISKOYA GITTIK KIZLAR YIYORLAR ICIYORLAR SONRA BAY BAY YAPIYORLAR VE HATUNUN BIRI ARKADASIMIN TELEFONUNU CALDI POLISE SOYLEDIK AMA NAFILE POLISINDEN TUTUN HERKES RUSVET YIYOR VE HAKLIYKEN HAKSIZ OLDUK ULKE COK FAKIR GIBI GORUNUYOR AMA NELERIN DONDUGUNU BIZ BILE ANLAMADIK VE BU KIEV DENEN SATAFATLI SEHIRDEN CANIMIZ ZOR KURTARDIK 6 GECE KALDIK KISI BASI 3500 DOLAR PARAMIZ GITTI BEN 3500 DOLARLA TURKIYEDE KIM BILIR NELER YAPARDIM AMA GELDIK BIR DEFA CIKTIK YOLA TATILIMIZIN KOTU GECMESINI ISTEMIYORDUK AMA GELDIGIMIZE GIDECEGIMIZE BIN PISMAN OLDUK KIZLARI PARADAN VE DOLANDIRMAKTAN BASKA BISE BILMIYOR TARIHIDE BEN OYLE AHIM SAHIM BIR TARIH GORMEDIM UKRRAYNAYA GIDECEK ARKADASLAR AMAN AMAN UZAK DURULMASI GEREKEN TEK ULKE CAN GUVENLIGINIZ 0 HER AN HERSEYI YASAYABILIRSINIZ OLUMLE BURUN BURUNA MISALI BIZ CANIMIZI ZOR KURTARDIK BIRDAHAKI YAZIMA ODESSADA YASADIKLARIMIZ ANLATACAM

İNCELEMEMİZ BAŞLIYOR

bakın şimdi inceliyorum yolunan arkadaşın ukraynayı kötüleme veya yüceltme kriterlerini :

BAR BOLUMUNE GECIP ICKILERIMIZI ALIP TAKILMAYA BASLADIK GELEN BAKIYOR GIDEN BAKIYOR ALLAH DEDIK BU NE BIZ NEREYE GELDIK YASADIKLARIMIZ BIR AN UNUTUP NERDEYIZ DIYE KENDI KENDIMIZE SORMAYA BASLADIK MEKAN VE ICERDEKI ORTAM SUPER

burada herşey mükemmel ukrayna süper.

BOMBA KIZLARDAN PATLADI HATUNLARI BIZ OTELE GOTURMEYI DUSUNURKEN HATUNLAR BIZDEN SAATINE 250 DOLAR ISTIYOR KISI BASI BU NE ANASINI SATIM TURKIYEDE BILE BU KADAR DEGIL

burada bomba patladı arkadaşlar, acar delikanlılarımız neye uğradığını şaşırıyor
    asıl siz buraya bakın şimdi

KI BURASI MEMLEKETLERI DAHA UCUZ OLMASI GEREKIRKEN BIZDEN SAATLIK 250 DOLAR ISTIYORLAR

sanki ithalat ihracat işleriyle uğraşan bir sanayici, malın üretim tesisine gitmiş ve hayıflanıyor, burası memleketleri nasıl pahalı olur diye . insaf yani, bu kadar da pahalı olmaz ki

gülmekten yazamadım 10 dakika sonra devam ediyorum :

HERSEY ANLATILDIGI SOYLEDIGI GIBI OLMADIGININ FARKINA VARDIK HERSEY PARA ANLASILAN DEDIK DAHA ONCEDEN GITTIGIMIZ MEKANLARDAN TANISTIGIMIZ IKI KIZLA BASKA BIR DISKOYA GITTIK KIZLAR YIYORLAR ICIYORLAR SONRA BAY BAY YAPIYORLAR

yani o kadar yediniz içtiniz, karşılığını verin yani. niye yedirdik içirdik sizi diyen bir bilinçaltıyla karşı karşıyayız beyler.
    hayır yani vermiyceksin niye yiyip içiyorsun? anlaşılır gibi değil arkadaş yaa... bu ukraynalılar böyle beyler :))))

BU KIEV DENEN SATAFATLI SEHIRDEN CANIMIZ ZOR KURTARDIK

eh, bu anılarınıza göre az yapmışlar.

bu da sonraki bir mesajı :

tayland dururken belarus dururken moldova dururken insanlarin ne isi olur ukraynada kiev de oddesa da

e evet yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcoupe -- 6 Aralık 2010; 15:47:30 >

• tayland -maldivler,puket,pattaha - moldovya- kisinev- belarus- minsk diyorum arkadaslar ben baska birsey soyledimiyorum yasanilmasi gorulmesi gereken yerler iyi tatiller arkadaslar yasananmamis ne kadar guzellikler varsa bu ulkelerde ayrica sizlere tavsiyem seyahatlerinizde tur sirketlerinden sasmayin derim hem ekonimik hem guvenilir ve saglam
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel-kerem

ARKADASLAR SELAM BEN VE ARKADASIM DUN UKRAYNA KIEV VE ODESSA DAN GELDIK 10 GUN KALDIK VE GITTIGIMIZE GIDECEGIMIZE BIN PISMAN OLDUK VE UKRAYNA YA GIDECEK ARKADASLARA SESLENIYORUM GITMEDEN ONCE BIR DUSUNUN DERIM NEDEN MI INSANLARIN AKLINA UKRAYNA KIEV ODESSA DENINCE NE CAGRISTIRIYOR ONU BILMIYORUM AMA BIZIM YASADIKLARIMIZN BAZILARI ISTANBULDAN THY ILE NE HAYALLERLE KURMUS OLDUGUM UKRAYNA KIEVE GITTIGIMIZDE HAVA ALANINDA BILE BUTUN HAYALLERIMIZ SUYA DUSMEYE BASLADI TURKIYENIN EN KOTU HAVA ALANI BU KADAR KOTU OLAMAZ TAKSIYE ATLADIK VE DAHA ONCE REZERVASYONUNU YAPTIRDIGIMIZ OTELE GELDIK EV KIRALAMAYI COK DUSUNDUK AMA HALI ILE PIYASADA BIRTON DOLANDIRICI INSAN COK OLDUGU ICIN EMLAK SIRKETLERINE GUVENMEDIK KI TURKIDEN DE BILMELISINIZ KI EMLAK CIYA ELINI VERDINIZMI KOLUNUZU ALAMAZSINIZ NEYSE UZATMADAN KONUYA GECELIM GELDIGIMIZIN ILK GUNU OTELDE DINLENDIK GECE BIR YERE CIKMADIK YOL BAYA YORMUSTU BIZI ERTESI GUZEL BIR GUN GECIRMEYI PLANLIYORDUK CUNKU UKRAKNA KIEV BIZLERE OYLE ANLATILIYORDU KI YOK KIZLAR SOYLE BOYLE TARIHI SOYLE SEHIR BOYLE GUZEL BIZDE SABAH KAHVALTISINI YAPTIK YOLA KOYULDUK HEM SEHRIN TARIHI YERLERINI GEZELIM SONRADA EGLENIRIZ DIYE DUSUNUYORSUK ONCE SEHIR DEMEYE 1000 SAHIT ISTER SEHIRDE KIMI ARARSAN NE ARARSAN VAR TIPLERI BOZUK MODEL MODEL INSANLAR BIZ ESKIYADAN FARKININ OLMADIGINI DUSUNUYORUZ SEHIRIN EN ONEMLI BIR CADDESI VAR ODA YANLIS HATIRLAMIYORSAM KIRSATIK MI NEYDI TAM HATIRLAMIYORUM BIR O CADDE BIRAZ GUZEL ONUN HARICINDE BUTUN HERYER KOHNE VE TEHLIKELI GECE NORMAL BIR INSAN SOKAKTA BULAMAZSINIZ ALKOLIKLER VE NERDE NE YAPACAGI BELLI OLMAYAN INSANLAR DOLU ORDA TANISTIGIMIZ BIR TURK ARKADASIMIZI GASP ETMISLER VE 2000 DOLAR PARASINI ALMISLAR VE BIZ BUNU DUYUNCA URKMEYE VE KORKMAYA BASLADIK BIZ NEREYE GELDIK DIYE SORDUK VE IKIMIZDE BIRBIRIMIZE BAKTIK ANLASILDIKI DIKKATLI OLMAK GEREKIYOR GECE ARENA CITY DIYE BIR GECE KULUBUNE GITTIK ICERIDE ORTA SEKIL KILIK KIYAFETI DUZGUN ERKEK VE KIZLAR VAR VE BAR BOLUMUNE GECIP ICKILERIMIZI ALIP TAKILMAYA BASLADIK GELEN BAKIYOR GIDEN BAKIYOR ALLAH DEDIK BU NE BIZ NEREYE GELDIK YASADIKLARIMIZ BIR AN UNUTUP NERDEYIZ DIYE KENDI KENDIMIZE SORMAYA BASLADIK MEKAN VE ICERDEKI ORTAM SUPER GECENIN ILERLEYEN SAATLERINDE 2 TANE HATUN YAPTIK RUSCAMIZ YOK DENECEK KADAR AZ IYI INGILIZCEMIZ VARDI KIZLARLA KONUSTUK EGLENDIK FALAN DERKEN GELEN HESAP 650 DOLAR NE MI ICTIK KISI BASI 3 TANE VOTKA REDBULL HESABA ITIRAZ FALAN OLACAK GIBI DEGIL NEYSE HESABI ODEDIK TURKIYENIN NERESINE GIDERSEN GIT BOYLE BIR HESAP SEKLI YOK ORDA 1 KAZIGI YEDIK VE IKINCI BOMBA KIZLARDAN PATLADI HATUNLARI BIZ OTELE GOTURMEYI DUSUNURKEN HATUNLAR BIZDEN SAATINE 250 DOLAR ISTIYOR KISI BASI BU NE ANASINI SATIM TURKIYEDE BILE BU KADAR DEGIL KI BURASI MEMLEKETLERI DAHA UCUZ OLMASI GEREKIRKEN BIZDEN SAATLIK 250 DOLAR ISTIYORLAR NEYSE 2 GUNUMUZ OLDUGU ICIN ALDIK 1 SAAT TAKILDIK AMA BU SEFER DAHA DIKKATLI OLMALIYIZ DIYE KENDI ARAMIZDA KONUSTUK VE GUNLER GECIYORDU GENE KIEVIN EN UNLU DISKOLARINDAN PATIPA DIYE BIR YER VAR BU DEFA ORAYA GITTIK AMA MEKANDA KIZDAN COK YABANCI VAR VE HERSEY ANLATILDIGI SOYLEDIGI GIBI OLMADIGININ FARKINA VARDIK HERSEY PARA ANLASILAN DEDIK DAHA ONCEDEN GITTIGIMIZ MEKANLARDAN TANISTIGIMIZ IKI KIZLA BASKA BIR DISKOYA GITTIK KIZLAR YIYORLAR ICIYORLAR SONRA BAY BAY YAPIYORLAR VE HATUNUN BIRI ARKADASIMIN TELEFONUNU CALDI POLISE SOYLEDIK AMA NAFILE POLISINDEN TUTUN HERKES RUSVET YIYOR VE HAKLIYKEN HAKSIZ OLDUK ULKE COK FAKIR GIBI GORUNUYOR AMA NELERIN DONDUGUNU BIZ BILE ANLAMADIK VE BU KIEV DENEN SATAFATLI SEHIRDEN CANIMIZ ZOR KURTARDIK 6 GECE KALDIK KISI BASI 3500 DOLAR PARAMIZ GITTI BEN 3500 DOLARLA TURKIYEDE KIM BILIR NELER YAPARDIM AMA GELDIK BIR DEFA CIKTIK YOLA TATILIMIZIN KOTU GECMESINI ISTEMIYORDUK AMA GELDIGIMIZE GIDECEGIMIZE BIN PISMAN OLDUK KIZLARI PARADAN VE DOLANDIRMAKTAN BASKA BISE BILMIYOR TARIHIDE BEN OYLE AHIM SAHIM BIR TARIH GORMEDIM UKRRAYNAYA GIDECEK ARKADASLAR AMAN AMAN UZAK DURULMASI GEREKEN TEK ULKE CAN GUVENLIGINIZ 0 HER AN HERSEYI YASAYABILIRSINIZ OLUMLE BURUN BURUNA MISALI BIZ CANIMIZI ZOR KURTARDIK BIRDAHAKI YAZIMA ODESSADA YASADIKLARIMIZ ANLATACAM

Sizler gibi insanlarla karşılaşmaktan gerçekten utanç duyuyorum.

İyi etmişler keşke daha beteri olsaydı

uçkur için tatile çıkılır mı? hadi çıkıldı bu açık açık ifade edilir mi? bukadar abaza işte bazı insanlar ne yazık ki.

sonra türklerin adı kötüye çıkıyor sizin gibilerin yüzünden, görgü diye bişey vardır malesef bukadar düşmeye gerek yok.
  • Ukranyaya gidip mutlu olan kim var acaba :))

Abi amaç ukranya değil kız kapmak okadar zahmet etme istanbul aksarayda ukranyalı çok silivridede var taş gibi hepsi :) Hem yolmazlarda adamı direk fiyat söylüyorlar :)

Yormayın kendinizi..
  • Ozel-uretim ne kadar guzel aciklamissin dostum tesekkurler sana bizde arkadaslarla yilbasi tatili icin ukrayna kiev e gidecektik ama yaptigimiz arastirmalar ve bir kac arkadasimizin orda yasadiklari ve bize anlattiklar korkunctu ve bizde dunyada gidecegimiz SON ulke olarak ukrayna yi goruyoruz ve ayrica 2 gun once haberlerde gordum ukraynada domuz gribi varmis ve olen insanlarin sayisi gunden gune cogaliyormus olenlerin ailesine allah sabir versin cok zor ya bizde arkadaslarla tatile belarus minsk e gitmeye karar verdik hem cok guzel hem guvenli bir ulkeymis tatile cikacak arkadaslarimiza iyi tatiller saglicakla kalin genclik tatil donusu herkes yorumlarini paylassin
  • herkesin karari dusuncesi farkli... ben 5 senedir ukraynadayim ve daha bikanida gormedim herkesin kendine gore dusuncesi anlayisi farkli

Yurt disina gittimizde herkesin basina gelebilcek olaylardan birisi kapkac.. mesela istanbulda bizim ulkemize gelenlerin hic bir yerdemi hic bir seyi calinmiyor ki bizde bu dusuncede yasiyoruz...

Herkesin bsina gelebilcek seylerdden dolayi ulkeyi yargilamak cok yanlis benim dusuncem
  • KiEV EMLAK SIZ ZATEN UKRAYNA KiEV DE EMLAKCILIK ISI YAPIYORSUN SANIRIM SIZ BURDA KENDI MENFEATINIZI VE CIKARLARINIZI DUSUNEREK BU SITEYI KULLANIYORSUNUZ SANIRIM SUNU BILMELISINIZ KI EMLAKCI ADI UZERINDE BIR KAPKAC CI VE DOLANDIRICI SANIRIM SIZDE BUNLARDAN BIRISINIZ KI KAPKAC CILIGI VE DOLANDIRICILIGI BENIM SEMISSINIZ
  • Eymen Bey konuşmalarınıza dikkat edin.

www.kievemlak.com adresine girip iletisim kısmına tıkladığınızda bizim şirket evraklarımızı görebilirsiniz. Ben her ay yaklaşık 1.500 türke konaklama imkanı sunuyorum siz bana neden bahsediyorsunuz?

Kimse kimseyi dolandırmıyor.Herkes kendi seçeceği ülkeye gitmekte serbest. Dolandırı her yerde var , Ukraynada Türkiyede v.s dünyanın her yerinde. Ukraynaya hiç geldinizmi benim merak ettiğim konu bu.

Sitede konu dışında terbiyesizlik yapıyorsunuz. Site yönetimine saygım var sana değil..
  • arkadaş bu ne yav..yok içki, yok kız kaldırmak...ne boş işler ya...ben hayatta tanımadığım bir kızla o özel şeyleri yapamam, biliyorum belki saçma gelecek ama olmaz...ayrıca içkinin tadı da hiç güzel değil...iğrenç kokuyor..

şimdi yobaz diyecekler...
  • GUNUN EN GUZEL HABERLERINDEN BIRINI YURDUM INSANLARI ILE PAYLASMAK ISTIYORUM
    ARKADASLAR DUNYANIN HER TARAFINA GITTI GIDIYOR DAN UCAK BILETLERINIZI ALABILIRSINIZ FIAT LAR INANILMAZ DERECEDE COK GUZEL VE COK UCUZ AYRICA GUVENILIR SIZLERE TAVSIYEM YAPACAGINIZ SEYAHATLERDE GUVENILIR FIRMALARDAN SASMAYIN SONRADAN DOLANDIRICILIK KACINILMAZ OLUYOR GITTI GIDIYOR A VE DONANIM HABERE TESEKKURLER IYI TATILLER GENCLIK
  • Bunun neresi günün en güzel haberi? Sıradan bir reklam sadece :D Fiyatları da herhangi bir ucuzluk barındırmıyor, 1-2 yere baktım, çok daha ucuza online bilet bulunuyor ararsan (Örneğin Roma'ya gidiş dönüş 200 Euro'ya bilet gösteriyor minimum, 130 Euroya uçmayanı dövüyorlar !)

Boş işler bunlar boooşşş :)
  • belki roma ya bilet pahali olabilir ama ben 3-4 ulkeye baktim fiatlar cok guzel
    ama su olabilir insanlar bilet fiatlarina arastirma yaparken GITTI GIDIYOR un bilet satis fiatlarini kontrol etmesi guzel olur sonucta bu zamanda 10 lira 10 liradir 20 lira 20 liradir ama GITTI GIDIYOR un bir cok ulkeye bilet biyatlari cok guzel
  • Eymenatacan, ucuz dediğinizbiletlere 1-2 örnek verir misiniz?
  • yurt disina cikacak arkadaslarin gitti gidiyordan bilet kontrolu yapmalari yeterli olacaktir benim surasi ucuz burasi pahali diye arastirma yapip bos zaman harcayacak zamanim yok insanlar tatile gidecekse gitti gidiyordaki biletlerin kontrolunu yapar fiat uygunsa zaten alis verisini yapar eger bilet pahali ise baska guvenilir firmalardan bilet alis verisini yapar
  • Reklam mesajını bir daha oku istersen :D :D

Kullanmadığın, fiyatlarını bilmediğin bir yeri niye önerirsinki?

Reklam hareketler bunlar :D
  • hanım koş! ukraynaya gidenleri yolmuşlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: eymenatacan

GUNUN EN GUZEL HABERLERINDEN BIRINI YURDUM INSANLARI ILE PAYLASMAK ISTIYORUM
    ARKADASLAR DUNYANIN HER TARAFINA GITTI GIDIYOR DAN UCAK BILETLERINIZI ALABILIRSINIZ FIAT LAR INANILMAZ DERECEDE COK GUZEL VE COK UCUZ AYRICA GUVENILIR SIZLERE TAVSIYEM YAPACAGINIZ SEYAHATLERDE GUVENILIR FIRMALARDAN SASMAYIN SONRADAN DOLANDIRICILIK KACINILMAZ OLUYOR GITTI GIDIYOR A VE DONANIM HABERE TESEKKURLER IYI TATILLER GENCLIK

saçmalamayın lütfen artık

acenta dan bilet almak demek komisyon ödemek demektir her zaman

siz bana fiyat çıkarın GG dan ben size hep daha ucuzunu bulayım

boşverin bu ayakları, çıkarınız nedir bilmiyorum GG ile ama boş iş yapıyosunuz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.