Şimdi Ara

Ukrayna havayolları black friday kampanyası (%50'ye varan indirim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
30
Favori
16.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 30
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mahmut716 (9 mesaj) mag13 (4 mesaj) boombip (3 mesaj) xxlboy (3 mesaj) McJoe (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30 mesaj) Mobil (24 mesaj) Tablet (6 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ukrayna havayolları black friday kampanyası (%50'ye varan indirim)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7821 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    23-25 kasım arası olacak kampanya, %50 indirim olacakmış

https://www.flyuia.com/ua/en/promotions/black-friday

ayrıca, 10 ay sonrası için bilet alımlarında da ekstra indirimi var
    mesela kiev-ankara , ankara-kiev uçuşları 2019 eylül ayında 500-600 uah , yani 100 tl civarı

bununla birleşirse, 50 tlye kiev bileti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 16 Kasım 2018; 10:34:6 >

• valla erkek sürülerine zorluk çıkartıyorlarsa aferin ukrayna ya.. helal olsun . En sonunda öğreniyorlar işi.

Ukrayna benim favori ülkelerimden . Yemeyi içmeyi ambiyası bilen seven kültürlü bir millet. Nereye uğrasanız yenilcek hep güzel birşeyler var. cafeler her köşede. favori şehrim odessa.

geçen hafta kievdeydim . tabi at hırsızı gibi ülkeye girmediğimizden hiç bir zorluk çıkarmadılar.

Ben erkek grubu görsem tövbe almam. bırak onlardan gelecek 50usd yi

Gezmeye gideceklere kesinlikle öneririm.

Bu arada %50 net indirim değil.. %50'ye varan indirim olacak.

Ağustosu dahil edeceklerini hiç sanmıyorum. muhtemelen şuandan mart 2019 a kadar olacak.

Bekleyenler %80 hayal kırıklığı yaşayacak .
    Adamların zaten fiyatları çok iyi..uçakları temiz. Zamanında kalkıyor.
    Bu yaz Lviv e gittim. Pasaport kontrolünde hiçbir sorun yaşamadım. Bayan görevli soru bile sormadı, yüzüme bakıp pasaporta mührü bastı.

Gece hayatı için; Malevich ve White rabbit ortalamanın üzerinde..

Çikolata fabrikası, bira fabrikası gezilecek, vişne likörü denenecekler arasına girer.

Opera binasında güzel etkinler oluyor..
  • Yarbay
    9260 Mesaj
    ı'm waiting....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    10 ay sonrası için indirim var 2 kişi bilet 400 e geliyor ama yüzde 50 inmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gigabyte Z370 Aorus Gaming7 İ5 9600K MSI RTX 3070 8x2 3200Mhz Corsair Rgb Pro CoolerMaster ML240L Rgb MasterFan MF120 HALO Rgb x 3 Corsair MP500 M2 - JamesDonkey SSD 1TB - Samsung qvo SSD 1TB Evga 700B 80 Samsung c24fg73 144HZ 1Ms Phantex P350X Corsair MM300XXL Steelseries Rival110 Steelseries Apex 150 Steelseries Arctis 5
  • Yarbay
    7219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

10 ay sonrası için indirim var 2 kişi bilet 400 e geliyor ama yüzde 50 inmiyor.
    henüz ayın 23'ü olmadığı için olabilir mi acaba :)

GALATASA|RA|Y
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    Yemin ediyorum bugün iş yerinde Ukrayna'ya ucuz uçak bileti bakmıştım, çok iyi oldu bekle beni lviv, Odessa, kyiv

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

henüz ayın 23'ü olmadığı için olabilir mi acaba :)

Alıntıları Göster
    belki. ama başka bir nedenden de olabilir sanki
    dur biraz daha düşünelim
    |
    |

Ahaha neden olmasın. Görmemişim hiç :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    SPaCeLoRD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    109 Mesaj

Hocam şuanda Ağustos ayına 230 liraya gidiş dönüş var 1 haftalık ama orda nerde kalıcaz en çok bu aklımı karıştırıyor öğretmen evi falan varmı acaba

quote:

Orijinalden alıntı: salvery

Hocam şuanda Ağustos ayına 230 liraya gidiş dönüş var 1 haftalık ama orda nerde kalıcaz en çok bu aklımı karıştırıyor öğretmen evi falan varmı acaba
    booking 50 dolar üstü 25 dolar iade kampanyası var, ref'li link ile, forumda linki beleş verenler var
    airbnb bakabilirsin , totona güvenirsen , günlüğü 30-40 liraya gelen odalar var

|
    |

|
    |

artık öyle herkesi almıyorlar. istisnasız sakallı olan bütün türk erkeklerini özel odaya aldılar... beni de 25 dakika konuşturdu karı. soyumu sopumu her şeyi mi sordu. pasaportu o kadar cevirdiki yaprağını yırttı..
    |
    |
    boyka06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bilet bakıyordum iyi oldu, umarım güzel fiyatlara buluruz ama yeni havalimanı o kadar uzak ki elim gitmiyor bilet almaya. Kafa diyor üç beş kuruş fazla ver Sabiha Gökçen'den git.

Bu arada erkek erkeğe ya da tek erkek gidecekseniz artık sorun çıkarmaya başladılar. Ben daha önce defalarca gittiğim ve özellikle eşimle gittiğim için girişte sorun olmuyor ama tek erkek ya da erkek gurubu için 2018 in son çeyreğinde sorun çıkarmaya başladılar. En son 3 hafta önce hiç sebepsiz sınır dışı edilen bir sürü erkek gurubu olmuş. Ben olayları görmedim ama aynı uçaktaki farklı guruplardan 10 kişi kadar erkek hiç sebep gösterilmeden sınır dışı edilmiş. Sınır dışı edilmeyenler de saatlerce sorgulanmışlar.
    Bu aralar eşinizle ya da sevgilinizle gitmenizde fayda var.
    Aptal adamlar sınırdışı ediyorlarsa yedikleri kaba sıçıyorlardır. Her gelen adam en kötü 500 dolar para harcıyordur. Üretim yok turizm yok hiçbişey yok. Doktor maaşı 150 dolar, açlıktan ölüyorlar. Ülkedeki çoğu güzel kız fuhuş için farklı ülkelere gidiyorlar.

Alternatif çok,belarus,moldova,rusya,romanya vs parası olana yee çok.

Yarın köpek gibi yalvarırlar ama iş işten geçer.

Orijinalden alıntı: mahmut716

booking 50 dolar üstü 25 dolar iade kampanyası var, ref'li link ile, forumda linki beleş verenler var
    airbnb bakabilirsin , totona güvenirsen , günlüğü 30-40 liraya gelen odalar var

Alıntıları Göster
    Sonra tek böbrekli yaşamlar belgeseline konu oluyorsun.
    |
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj
    valla erkek sürülerine zorluk çıkartıyorlarsa aferin ukrayna ya.. helal olsun . En sonunda öğreniyorlar işi.

Ukrayna benim favori ülkelerimden . Yemeyi içmeyi ambiyası bilen seven kültürlü bir millet. Nereye uğrasanız yenilcek hep güzel birşeyler var. cafeler her köşede. favori şehrim odessa.

geçen hafta kievdeydim . tabi at hırsızı gibi ülkeye girmediğimizden hiç bir zorluk çıkarmadılar.

Ben erkek grubu görsem tövbe almam. bırak onlardan gelecek 50usd yi

Gezmeye gideceklere kesinlikle öneririm.

Bu arada %50 net indirim değil.. %50'ye varan indirim olacak.

Ağustosu dahil edeceklerini hiç sanmıyorum. muhtemelen şuandan mart 2019 a kadar olacak.

Bekleyenler %80 hayal kırıklığı yaşayacak .
    Adamların zaten fiyatları çok iyi..uçakları temiz. Zamanında kalkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 16 Kasım 2018; 0:17:55 >

• Yüzbaşı
    640 Mesaj

Her giden 500 dolar harcamıyor. Cebine 100 dolar koyan gidiyor. Ukrayna halkı artık Türklerden bıkmış. Türklerin daha önce kadın görmediğini düşünüyorlar. Kiev'in ana caddesinde kızlara para gösteren dayılar vardı. Bir ülkenin onuruyla oynarsanız onlarda böyle kapıdan içeri almaz.
    Halkımız kendi kendine efsane uydurmaya devam etsin. 10 dolara kızla yattım diyenler etrafta dolaşıyor.
    A380 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gece hayatı için; Malevich ve White rabbit ortalamanın üzerinde..

Çikolata fabrikası, bira fabrikası gezilecek, vişne likörü denenecekler arasına girer.

Opera binasında güzel etkinler oluyor..
    |
    |
    Rezercee

|
    |
Masal Oku
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.