Şimdi Ara

Ukrayna havayolları black friday kampanyası (%50'ye varan indirim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
26
Favori
16.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23-25 kasım arası olacak kampanya, %50 indirim olacakmış

https://www.flyuia.com/ua/en/promotions/black-friday

ayrıca, 10 ay sonrası için bilet alımlarında da ekstra indirimi var
    mesela kiev-ankara , ankara-kiev uçuşları 2019 eylül ayında 500-600 uah , yani 100 tl civarı

bununla birleşirse, 50 tlye kiev bileti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 16 Kasım 2018; 10:34:6 >

• valla erkek sürülerine zorluk çıkartıyorlarsa aferin ukrayna ya.. helal olsun . En sonunda öğreniyorlar işi.

Ukrayna benim favori ülkelerimden . Yemeyi içmeyi ambiyası bilen seven kültürlü bir millet. Nereye uğrasanız yenilcek hep güzel birşeyler var. cafeler her köşede. favori şehrim odessa.

geçen hafta kievdeydim . tabi at hırsızı gibi ülkeye girmediğimizden hiç bir zorluk çıkarmadılar.

Ben erkek grubu görsem tövbe almam. bırak onlardan gelecek 50usd yi

Gezmeye gideceklere kesinlikle öneririm.

Bu arada %50 net indirim değil.. %50'ye varan indirim olacak.

Ağustosu dahil edeceklerini hiç sanmıyorum. muhtemelen şuandan mart 2019 a kadar olacak.

Bekleyenler %80 hayal kırıklığı yaşayacak .
    Adamların zaten fiyatları çok iyi..uçakları temiz. Zamanında kalkıyor.
    Bu yaz Lviv e gittim. Pasaport kontrolünde hiçbir sorun yaşamadım. Bayan görevli soru bile sormadı, yüzüme bakıp pasaporta mührü bastı.

Gece hayatı için; Malevich ve White rabbit ortalamanın üzerinde..

Çikolata fabrikası, bira fabrikası gezilecek, vişne likörü denenecekler arasına girer.

Opera binasında güzel etkinler oluyor..
  • ı'm waiting....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 ay sonrası için indirim var 2 kişi bilet 400 e geliyor ama yüzde 50 inmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

10 ay sonrası için indirim var 2 kişi bilet 400 e geliyor ama yüzde 50 inmiyor.
    henüz ayın 23'ü olmadığı için olabilir mi acaba :)
  • Yemin ediyorum bugün iş yerinde Ukrayna'ya ucuz uçak bileti bakmıştım, çok iyi oldu bekle beni lviv, Odessa, kyiv

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

henüz ayın 23'ü olmadığı için olabilir mi acaba :)

Alıntıları Göster
    belki. ama başka bir nedenden de olabilir sanki
    dur biraz daha düşünelim
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Ahaha neden olmasın. Görmemişim hiç :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam şuanda Ağustos ayına 230 liraya gidiş dönüş var 1 haftalık ama orda nerde kalıcaz en çok bu aklımı karıştırıyor öğretmen evi falan varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: salvery

Hocam şuanda Ağustos ayına 230 liraya gidiş dönüş var 1 haftalık ama orda nerde kalıcaz en çok bu aklımı karıştırıyor öğretmen evi falan varmı acaba
    booking 50 dolar üstü 25 dolar iade kampanyası var, ref'li link ile, forumda linki beleş verenler var
    airbnb bakabilirsin , totona güvenirsen , günlüğü 30-40 liraya gelen odalar var
  • Haziran veya temmuz ayina alicaz arkadas ile. Lvive gitmistim kieve gitcem.

• Bu hafta 3 arkadaşı sap gibi geri çevirdiler kapıdan,hiçbir bahane de yoktu,adamları nasıl bezdirdiyse bu millet

• reserved

• artık öyle herkesi almıyorlar. istisnasız sakallı olan bütün türk erkeklerini özel odaya aldılar... beni de 25 dakika konuşturdu karı. soyumu sopumu her şeyi mi sordu. pasaportu o kadar cevirdiki yaprağını yırttı..
  • Bilet bakıyordum iyi oldu, umarım güzel fiyatlara buluruz ama yeni havalimanı o kadar uzak ki elim gitmiyor bilet almaya. Kafa diyor üç beş kuruş fazla ver Sabiha Gökçen'den git.

Bu arada erkek erkeğe ya da tek erkek gidecekseniz artık sorun çıkarmaya başladılar. Ben daha önce defalarca gittiğim ve özellikle eşimle gittiğim için girişte sorun olmuyor ama tek erkek ya da erkek gurubu için 2018 in son çeyreğinde sorun çıkarmaya başladılar. En son 3 hafta önce hiç sebepsiz sınır dışı edilen bir sürü erkek gurubu olmuş. Ben olayları görmedim ama aynı uçaktaki farklı guruplardan 10 kişi kadar erkek hiç sebep gösterilmeden sınır dışı edilmiş. Sınır dışı edilmeyenler de saatlerce sorgulanmışlar.
    Bu aralar eşinizle ya da sevgilinizle gitmenizde fayda var.
  • Aptal adamlar sınırdışı ediyorlarsa yedikleri kaba sıçıyorlardır. Her gelen adam en kötü 500 dolar para harcıyordur. Üretim yok turizm yok hiçbişey yok. Doktor maaşı 150 dolar, açlıktan ölüyorlar. Ülkedeki çoğu güzel kız fuhuş için farklı ülkelere gidiyorlar.

Alternatif çok,belarus,moldova,rusya,romanya vs parası olana yee çok.

Yarın köpek gibi yalvarırlar ama iş işten geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

booking 50 dolar üstü 25 dolar iade kampanyası var, ref'li link ile, forumda linki beleş verenler var
    airbnb bakabilirsin , totona güvenirsen , günlüğü 30-40 liraya gelen odalar var

Alıntıları Göster
    Sonra tek böbrekli yaşamlar belgeseline konu oluyorsun.
  • valla erkek sürülerine zorluk çıkartıyorlarsa aferin ukrayna ya.. helal olsun . En sonunda öğreniyorlar işi.

Ukrayna benim favori ülkelerimden . Yemeyi içmeyi ambiyası bilen seven kültürlü bir millet. Nereye uğrasanız yenilcek hep güzel birşeyler var. cafeler her köşede. favori şehrim odessa.

geçen hafta kievdeydim . tabi at hırsızı gibi ülkeye girmediğimizden hiç bir zorluk çıkarmadılar.

Ben erkek grubu görsem tövbe almam. bırak onlardan gelecek 50usd yi

Gezmeye gideceklere kesinlikle öneririm.

Bu arada %50 net indirim değil.. %50'ye varan indirim olacak.

Ağustosu dahil edeceklerini hiç sanmıyorum. muhtemelen şuandan mart 2019 a kadar olacak.

Bekleyenler %80 hayal kırıklığı yaşayacak .
    Adamların zaten fiyatları çok iyi..uçakları temiz. Zamanında kalkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 16 Kasım 2018; 0:17:55 >
  • A380 kullanıcısına yanıt
    Her giden 500 dolar harcamıyor. Cebine 100 dolar koyan gidiyor. Ukrayna halkı artık Türklerden bıkmış. Türklerin daha önce kadın görmediğini düşünüyorlar. Kiev'in ana caddesinde kızlara para gösteren dayılar vardı. Bir ülkenin onuruyla oynarsanız onlarda böyle kapıdan içeri almaz.
    Halkımız kendi kendine efsane uydurmaya devam etsin. 10 dolara kızla yattım diyenler etrafta dolaşıyor.
  • Bu yaz Lviv e gittim. Pasaport kontrolünde hiçbir sorun yaşamadım. Bayan görevli soru bile sormadı, yüzüme bakıp pasaporta mührü bastı.

Gece hayatı için; Malevich ve White rabbit ortalamanın üzerinde..

Çikolata fabrikası, bira fabrikası gezilecek, vişne likörü denenecekler arasına girer.

Opera binasında güzel etkinler oluyor..
  • Rezercee

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.