Şimdi Ara

Ukrayna'da Tatil için Arkadaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
9.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar temmuz sonu ağustos bası gibi ukraynaya tatile gitmeyi planlıyorum ancak yanıma arkadaş arıyorum ukraynada 1-2 bayan arkadaş var onlar orada kalıcak yeri (kiralık ev) ayarlıcaklar.. Bi akç şehir gezmeyi düşünüyorum odesa kiev uzhgorod (dogru yazamamış olabilirim) ama kiralıcagımız ev ya uzhgorodda ya da odessada olmalı ilgilenen arkadaşlar olursa sevinirim tatil en az 10 gun en fazla 1 ay olcaktır tatilden sonra orda dil okuluna gitmeyi planlıyorum.. İngilizcem var ve tatil arkadaşımın da ingilizcesinin olması daha iyi olcaktır . dip not 28 yasında ankarada ikamet ediyorum ..

• selam,
    ben seneye gitmeyi düşünüyorsum ama oldun mail at İstanbuldayım.
    tlgtck@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgtck

selam,
    ben seneye gitmeyi düşünüyorsum ama oldun mail at İstanbuldayım.
    tlgtck@gmail.com
    valla bende gitmeyi planlıyorum bugünlerde nekadara mal olcak ne lazım onları araştırıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbz

valla bende gitmeyi planlıyorum bugünlerde nekadara mal olcak ne lazım onları araştırıyorum...

Alıntıları Göster
    Ben bayram tatili için Belarus turuna katılacagım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgtck

Ben bayram tatili için Belarus turuna katılacagım..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ukraynaya gitmek istiyorsanız çok uygunfiyatlarda yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukraynaukrayna

arkadaşlar ukraynaya gitmek istiyorsanız çok uygunfiyatlarda yardımcı olabilirim

Alıntıları Göster
    Ukrayna bizden vize istiyormu? Bende ukrayna, belarus rusya gezisi düşünüyorum,ama şimdiki gezim gemi ile doğu akdeniz turu olacak, çok hesaplı ve 6 ülke geziyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

Ukrayna bizden vize istiyormu? Bende ukrayna, belarus rusya gezisi düşünüyorum,ama şimdiki gezim gemi ile doğu akdeniz turu olacak, çok hesaplı ve 6 ülke geziyorsun

fiyat nedir? link alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

fiyat nedir? link alabilir miyim

Alıntıları Göster
    bende düşünüyorum ukraynayı kaça mal olurki?

• quote:

Orijinalden alıntı: azerr

bende düşünüyorum ukraynayı kaça mal olurki?

Alıntıları Göster
    Herkes kaça kaça diye sormuş durmuş. Bu işler en az 1000 tl den başlar üst sınırı yoktur arkadaşlar. Ukraynaya ilk ayak basan Türklerden biri olarak yazıyorum. İlk 1992 de gitmiştim. Vay vay vay yıllar ne çabuk geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko69

Herkes kaça kaça diye sormuş durmuş. Bu işler en az 1000 tl den başlar üst sınırı yoktur arkadaşlar. Ukraynaya ilk ayak basan Türklerden biri olarak yazıyorum. İlk 1992 de gitmiştim. Vay vay vay yıllar ne çabuk geçiyor.

Alıntıları Göster
    ucak bileti 350 - 400 dolar

konaklama ucreti bir hafta 50 dolar gunluk toplam 750 dolar

gezı eglence gunluk 100 dolar toplam 700 dolar

yaklasık 2000 dolara cok ıyı bır tatıl yapıyorsunuz

• quote:

bence gayet iyi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

bence gayet iyi yani

Alıntıları Göster
    fiyatlar gercekten cok uygun)

arkadaslar otelleri tercih etmeyin oteller cok soguk))

• quote:

Orijinalden alıntı: kievemlak

fiyatlar gercekten cok uygun)

arkadaslar otelleri tercih etmeyin oteller cok soguk))

Alıntıları Göster
    Biz kiev ukrayna ailesi olarak sizlerin ukrayna da yapacaginiz seyahatlerinizde is gorusmelerinizde tatillerinizde sizlerleyiz biz sizler icin neler yapabiliriz?
    Ucretsiz hava alani karsilama, butcenize uygun super lux kiev merkezde kisa sureli daire, rehberlik, ticari acilim, egitim ve sirket kurulumu alanlarinda biz uzerimize duseni fazlasi ile yapmaya haziriz yeter ki siz isteyin))
    Ayrica ukrayna ile ilgili kafaniza takilan butun sorulari en guzel sekilde butun bilgilerimizi sizlerle paylasmaya haziriz extra danismanlik ucreti olmadan simdiden herkese huzurlu guvenli ve mutlu tatiller
    Bana 24 saat ulasabileceginiz tel no +380630606060
    Msn-kievukrayna@hotmail.com

• quote:

Orijinalden alıntı: kievukrayna

Biz kiev ukrayna ailesi olarak sizlerin ukrayna da yapacaginiz seyahatlerinizde is gorusmelerinizde tatillerinizde sizlerleyiz biz sizler icin neler yapabiliriz?
    Ucretsiz hava alani karsilama, butcenize uygun super lux kiev merkezde kisa sureli daire, rehberlik, ticari acilim, egitim ve sirket kurulumu alanlarinda biz uzerimize duseni fazlasi ile yapmaya haziriz yeter ki siz isteyin))
    Ayrica ukrayna ile ilgili kafaniza takilan butun sorulari en guzel sekilde butun bilgilerimizi sizlerle paylasmaya haziriz extra danismanlik ucreti olmadan simdiden herkese huzurlu guvenli ve mutlu tatiller
    Bana 24 saat ulasabileceginiz tel no +380630606060
    Msn-kievukrayna@hotmail.com

Alıntıları Göster
    rayna da Tatil,Gezi ve İş Seyahati için gelmek isteyenlere Danışmanlık,Tercumanlık ve Rehberlik hizmetleri vermekteyim.
    Ukrayna ve Kiev de Kalacak kısa ve uzun süreli ev, otel bulunur.Gezilecek yerler,Sehir Dışı gezileri,Restaurant,Disko, gece hayatı,İş seyahatları,Pazar araştırması,Fuar çalışmaları,mal pazarlama konularında yardımcı olabilirim...
    9 senedir Kiev de yaşamaktayım...Ucretler uygundur.. Resmi büyütmek için tıkla

Iletişim:
    YILMAZ ENDER
    Kiev
    UKRAYNA

Telefon: +380637424404

E-Posta: enderyilmaz@hotmail.com

• quote:

Orijinalden alıntı: enderyilmaz

rayna da Tatil,Gezi ve İş Seyahati için gelmek isteyenlere Danışmanlık,Tercumanlık ve Rehberlik hizmetleri vermekteyim.
    Ukrayna ve Kiev de Kalacak kısa ve uzun süreli ev, otel bulunur.Gezilecek yerler,Sehir Dışı gezileri,Restaurant,Disko, gece hayatı,İş seyahatları,Pazar araştırması,Fuar çalışmaları,mal pazarlama konularında yardımcı olabilirim...
    9 senedir Kiev de yaşamaktayım...Ucretler uygundur.. Resmi büyütmek için tıkla

Iletişim:
    YILMAZ ENDER
    Kiev
    UKRAYNA

Telefon: +380637424404

E-Posta: enderyilmaz@hotmail.com

Alıntıları Göster
    Kiev Kiev Kieevvvv!!!

Kiev yolcusu kalmasın....

Sahil yolundan kievvv hemen kalkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ukraynadavetiyesi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    benide alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukraynadavetiyesi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Alıntıları Göster
    Merhaba degerli donanim ailesi uyeleri
    ukrayna emlak ailesi sizlerden almis oldugu guc ile her gecen gun gucune guc katmakla beraber siz degerli misafirlerimiz icin ukrayna kiev e veya her hangi bir sehrinde is gorusmeleriniz veya tatillerinizde biz sizlerleyiz.Biz sizler icin hava alani transfer,kiev merkezde butcenize cok uygun fiyatlara esyali 1-2-3 odali daireler,rehberlik,tren gari transfer,rusca dil kurslari,kiev turlari,sirket kurulumu ve buna benzer daha bir cok sayamadigim hizmetleri vermekteyiz bizleri daha iyi taniyabilmeniz icin asagida belirtecegim bilgilerden bizler hakkinda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz
    Ayrica hic bir sekilde danismanlik ucreti olmada siz degerli misafirlerimiz ukrayna ve butun sehirler hakkinda kafaniza takilan butun sorulari ve soru isaretlerini biz tum samimiyetimizle ve acik yurekliligimizle butun bilgilerimizi sizlerle paylasmaya haziriz.Herkese simdiden huzurlu ve guvenli tatiller dileriz
    Samet TERLEMEZ
    www.ukraynaemlak.com
    msn-ukraynaemlak@hotmail.com
    iletisim +380630606060 ve +380983801939

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 21 Temmuz 2023; 19:10:8 >
  • ukraynaukrayna U kullanıcısına yanıt
    Nasıl yardımcı olacaksınız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.