Şimdi Ara

Ukrayna'da Oku / Herşey Dahil 2100$ Hazırlık -Ana Konu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
15
Favori
19.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

quote:

Orijinalden alıntı: ukraine34

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

YÖK tarafından tanınan bir üniversitede Diş hekimliği sadece 2800$ !

Diş Hekimliği (İng) 2800$
    Diş Hekimliği (Rusça) 2600$

Tanınırlık belgesi tarafımca alınmıştır...

Her şey dahil rusça 2600 dolarmı kardeşim hazırlık gibi ?her şey dahil değilse, dahil fiyatı nedir acaba ?

2850$ ( İngilizce) Okul
    350$ Yurt + Sigorta

Rusçası 100$ daha ucuz sanırım

Çeviri,davetiye,vize ne kadar yazmıyorum..Geriye kalan masraf onlar.

Hangi okul bu

• yurt dışında okuyacaklara tavsiyem Almanya'yı seçmeleri..Hem daha hesaplı, hem de kaliteli eğitim alırsınız. Ukrayna'nın kaç okulu world top university ranking'te ?. Almanya'nın kaç okulu ranking'te. karşılaştırın görün. hem okul sonrası çalışma ve hayat için almanya daha cazip.

burada bu işin çakallığını yapmaya kalkanlara kanmayın.. denklik var mı yok mu araştırın aracı kurum yada kişi kullanmayın. hemşeri hemşeriyi gurbette öpermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DetectiveFusco -- 2 Eylül 2017; 22:42:43 >
  • Hocam size özelden yazdım cevaplar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu sene 12.sınıfım YGS başarılı geçmezse 2018 yazında Ukrayna Odessa tıp yada diş hekimliği düşünüyorum.

-tıp/diş ingilizce fiyatları nedir gelecek sene için?

-yurt ücreti nekadar? Kampüs içindemi?

-okulda rüşvet olayı varmı başarılı olsak bile isterlermi.

-sadece ingilizceyle orda yaşanılırmı?

-içki, sigaram yok, eğlence düşkünü değilim ve 3-4kişi ev tutsak aylık giderim ne olur?

-tek başıma kayıt işlemlerini yapabilirmiyim?

-tıp/diş fak. De matematik fizik dersleri varmı? Sayısalım iyi değil.

-oraya en geç nezaman gitmeliyim?

-diyelimki tıpı seçtim yıllık giderim ne olur toplamda?

-ve son olarak tıp ve diş için denklik nasıl işliyor?

Hızlı ve güncel cevaplarsan çok sevinirim.

• T. C. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden 4 ay önce mezun oldum. Yaklaşık olarak 1 yıldır Ukrayna'da yüksek lisans yapmayı düşünmekteyim ve ciddi bir şekilde araştırıyorum. Öncelikli şehrim Kiev. Daha önce Kiev' de bulunduğumdan dolayı kısmen iyi bildiğim bir şehir. Taras Shevchenko National University öncelikli tercihim. Ancak kafamda soru işareti oluşturan bir konu var ki beni neredeyse yüksek lisans fikrinden vazgeçirmek üzere. Kiev'in hatta Ukrayna'nın en iyi üniversitesi olarak geçen Taras Shevchenko National University dünya sıralamasında son verilere göre 411. sırada. Bu sıralamayı öğrendikten sonra kafamda eğitim kalitesi ile ilgili bir takım sorular oluşmaya başladı.

1) Sizce bu sıralamanın lisans üstü eğitim kalitesine olumsuz bir etkisi olur mu?
    2) Rekabetçi piyasa şartlarında, iş başvurularımda üniversitenin kalitesine veya dünya sıralamasına, yani etiketine çok önem veriyorlar mı?

• hocam uludağ üni. türk dili ve edebiyatı 1. sınıf öğrencisiyim ukrayna'da hukuk okumam mümnkün mü veya başka bir ülke de. denklik mevzusunu hallederim gibime geliyor benim için önemli olan nasıl başvuracağım ve okuyacağım yardımcı olursanız sevinirim.
  • ben üniversite mezunuyum. bır daha acaba öss gırmeme gerek var mı ukraynada okumak için?
  • Ukrayna'da Oku / Herşey Dahil 2100$ Hazırlık -Ana Konu

Bir Denklik Belgesi Daha..

Boş atılan yorumları hiç takmıyorum sadece gülüp geçiyorum.Cidden ne kadar boş adam varsa buraya gelip istediğini bulamayınca anca ağlıyor.Sen okuyamadın başaramadın diye herkes mi aynı olacak zannettin?

Konunu başındaki denklik belgelerini inceledin mi? Kaç tane var 1 tane değil ve hepsi benim tanıdığım daha tanımadığım yüzlerce insan var.

Cidden barajı bile geçemeyen adamlar birde gelip Ukrayna'da yapamayıp hala danışmanlara okullara şehire laf atıp duruyor.Kimse seni buraya zorla kayıt etmedi kardeş elinin altında internet var iyice araştırsaydın..

• 2018-2019 kayıt ve davetiye alım işlemleri başlamıştır.

Herşey dahil 2400$..
  • Güncel..
  • Güncel kayıtlarım devam etmektedir.
  • Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Kiev'de yüksek lisansa başlamadan bütün işlemlerimi aracı kurumsuz okulla mailleşerek kendim hallettim. Sizler de bu şekilde yapınız. Okulun sizden istediği para 1700 dolar hazırlık için. Aracı kurumlar bunun üzerine sizlerden 1500-2700 dolar daha para isteyip. Sanki çok iş yapıyorlarmış gibi, çok para harcıyorlarmış gibi görünüyorlar. Halbuki alakası yok. Kendi işlemlerinizi yaptığınızda toplamda yıllık okul parası dahil cebinizden maksimum 2000-2200 dolar para çıkar. Yani sizler okulun parası hariç işlemlerinizi 300-500 dolara mal etmek yerine aracı kurumlara boşuna binlerce lira para harcıyorsunuz. Bana herkes kendin yapamazsın, kimse böyle yapmıyor çok uğraşırsın demişti ama alakası yok. Aklı ve biraz ingilizcesi olan herkes (hatta translate kullanabilen herkes) bu işlemleri kendi yapabilir. Boşuna aracı kurumlara binlerce dolar para yedirmeyin. Yardıma ihtiyacı olan varsa özelden yazsın. TAMAMEN ÜCRETSİZ bilgi paylaşımında bulunabilirim. Vize sürecinden, ön kayıt, davetiye ve kesin kayıt süreçlerine kadar sizlere TAMAMEN ÜCRETSİZ bilgi veririm.

• İyide 2400’e zaten ben bu işi topluca yapıyorum kimseyede zorla kayıt etmiyorum

Yapamazsında demiyorum

Gecenin 3’ünde bile arayan var,aylarca benden yardım alanlar bile var..

Her konuda bu şekilde çıkan köstebeklerin amacları ne acaba onu merak ediyorum hayır yardım edeceksen aç kendi konunu yardım et kimse kimseye karışmıyor ki.

• mrb bana ulaşabilirmisinz kayıt yaptırmak istiyorum
  • bana ulaşabilirmisiniz yada iletişim numarası gönderin
  • Benimle iletişime geçermisiniz mehmetcangul27@hotmail.com

• Güncel kayıtlarım devam etmektedir..

• Merhaba size 2400 dolar veriyoruz siz
    "-1 yıllık hazırlık ücreti
    -Yurt Ücreti
    -Evraklarınızın Tercümesi
    -Sigorta
    -Vize
    -Öğrenci Karşılama - Yerleştirme
    -Ukrayna Oturumu
    -Hazırlıktan sonra 1.sınıf kaydı "
    bu maddeleri hallediyorsunuz 1 sene sonra biz Lisans bölüm fiyatları yazan yerden bölümümüzü seçip yılda o kadar parayı oraya veriyoruz değil mi ? Mesela gemi kaptanlığı seçtim o yıl sadece bölüme 2650 $ vericem yurt dahil mi bu ücrete ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Merhaba size 2400 dolar veriyoruz siz
    "-1 yıllık hazırlık ücreti
    -Yurt Ücreti
    -Evraklarınızın Tercümesi
    -Sigorta
    -Vize
    -Öğrenci Karşılama - Yerleştirme
    -Ukrayna Oturumu
    -Hazırlıktan sonra 1.sınıf kaydı "
    bu maddeleri hallediyorsunuz 1 sene sonra biz Lisans bölüm fiyatları yazan yerden bölümümüzü seçip yılda o kadar parayı oraya veriyoruz değil mi ? Mesela gemi kaptanlığı seçtim o yıl sadece bölüme 2650 $ vericem yurt dahil mi bu ücrete ?
    Evet uçak bileti hariç tüm işlemlerinizi ben hallediyorum.

Hazırlık sonrasında Odessa’daki istediğiniz bir okula 1.sınıf kaydınızı yapıyorum..

• 2 yıl Adalet Mezunuyum. 2 yıl daha okuyarak Yurtdışında Hukuk öğrenimimi tamamlamak istiyorum. Bu mümkünmüdür. Denklik vs oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.