Şimdi Ara

Ukrayna'da Oku / Herşey Dahil 2100$ Hazırlık -Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
15
Favori
19.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba hocam,Psikoloji veya Hukuk okumak istiyorum.

Kayıt için herhangi bir şart var mı?
    İngilizce okuma imkanımız yok mu?
    Hangi şehri ve hangi üniversiteyi önerirsiniz?
  • Hocam tekrar rahatsız ediyorum , daha önce pm de atmıştım. Bende 28inde zaporozhye de olucam , ertesi gün tren otobüs artık ne bulursam odessaya geçicem.Eğer müsait olursanız orada yardımcı olun bir kahve ısmarlarım. Eğer müsait olamam dersenizde sizden birkaç üniversite tavsiyesi alayım ona göre avare avare gezmeyelim orda.İnternete yazınca sürüsüne bereket bir sürü üniversite çıkıyor.
    Özel mesajda da belirttiğim üzere ben yüksek lisans için gitmeyi düşünüyorum şuan işletme son sınıfdayım.Denklik meselesi çok mühim değil rusça öğrenmem bile çok büyük avantaj olur benim için , tabi olursa da hayır demem.
    Kiev'de taras shevchenko tavsiye edilmiş fakat fiyatları daha tuzluymuş sanırım.Bu üniversite dışında yaşadığınız şehirde,kiev ve lviv de tavsiye edebileceğiniz üniversiteler hangileri?

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

yolun açık olsun hocam

Teşekkürler hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Merhaba hocam,Psikoloji veya Hukuk okumak istiyorum.

Kayıt için herhangi bir şart var mı?
    İngilizce okuma imkanımız yok mu?
    Hangi şehri ve hangi üniversiteyi önerirsiniz?

Kayıt için yok Türkiye'de denklik almak için ÖNŞARTLAR var.

İngilizce sadece Tıp diş hekimliği eczacılık ve dil bölümlerinde var.

Denklikte hukuk alanı YGS-LYS'de hangi türden alıyor ise onda 150 bin sıralama şartı

Psikolojide ise TM3 türünde en düşük psikoloji taban puanını elde etmeniz gerekiyor.

Aksi takdirde diplomanız Türkiye'de geçmez.Lise mezunu sayılırsınız uzun dönem askerlik yaparsınız denklik için diplomanız red edilir.

Şehir ve üniversite tamamen bütçenize göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: xMira

Hocam tekrar rahatsız ediyorum , daha önce pm de atmıştım. Bende 28inde zaporozhye de olucam , ertesi gün tren otobüs artık ne bulursam odessaya geçicem.Eğer müsait olursanız orada yardımcı olun bir kahve ısmarlarım. Eğer müsait olamam dersenizde sizden birkaç üniversite tavsiyesi alayım ona göre avare avare gezmeyelim orda.İnternete yazınca sürüsüne bereket bir sürü üniversite çıkıyor.
    Özel mesajda da belirttiğim üzere ben yüksek lisans için gitmeyi düşünüyorum şuan işletme son sınıfdayım.Denklik meselesi çok mühim değil rusça öğrenmem bile çok büyük avantaj olur benim için , tabi olursa da hayır demem.
    Kiev'de taras shevchenko tavsiye edilmiş fakat fiyatları daha tuzluymuş sanırım.Bu üniversite dışında yaşadığınız şehirde,kiev ve lviv de tavsiye edebileceğiniz üniversiteler hangileri?

Ben 29unda gidiyorum.Gittiğimde ev arayacağım bi süre pek vaktim olmayabilir.Ancak evimi tutarsam size yardımcı olurum tabikii.

Kiev Taras Shevchenko çok iyi bir okul.Eğitimi zor fiyatlar tuzlu başkent olmasından dolayı.

Odessa National University'i tavsiye edebilirim.

• Hocam psikoloji için kıbrıs yabancı dillere puanım yetiyor. Galiba birkaç tane de özel üniversite. Ciddi ciddi gitmek istiyorum. Denklik sınavına falan girmek gerekiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Hocam psikoloji için kıbrıs yabancı dillere puanım yetiyor. Galiba birkaç tane de özel üniversite. Ciddi ciddi gitmek istiyorum. Denklik sınavına falan girmek gerekiyor mu?

Bakın size saydığım taban puanı şartı sadece Ukrayna için değil tüm ülkeler için geçerli..

Eğer taban puanınız ''BU SENE'' tutuyorsa evet gelebilirsiniz.

Mezuniyetiniz sonrasında ya sınavla ya da direk olarak denklik alabilirsiniz.Ancak direk denklik garantisini kimse size vermiyor.Verende yalan söylüyordur.
  • Konu günceldir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 1000 (bin) de ukreynadan uni var mı hocam başlığa yazmışsınız da, bunlar hangileri isimleri nedir hangi şehirdeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3O

İlk 1000 (bin) de ukreynadan uni var mı hocam başlığa yazmışsınız da, bunlar hangileri isimleri nedir hangi şehirdeler.

İlk 1000 olayı YÖK tarafından kaldırıldı.Şuan bu şekilde aldığı baraj sınırlaması vs hepsini geri çekmiş bulunmakta.Yani baraj sınırlama vs yok.İlerleyen günlerde tam bir metin duyurusu bekliyorum.

• Takipteyim hocam, eğer bu engeller kalkarsa kesin gelmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3O

Takipteyim hocam, eğer bu engeller kalkarsa kesin gelmeyi düşünüyorum.

Engeller şuan için kalktı hocam düşünürseniz yardımcı olayım.

• Merhabalar hocam bu okullara gidersek askerlik sıkıntısı çeker miyiz denklik olmadığından ötürü askerden çağırırlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Son Feci Azir

Merhabalar hocam bu okullara gidersek askerlik sıkıntısı çeker miyiz denklik olmadığından ötürü askerden çağırırlar mı?

Şuan bi şart yok denklik alabilirsiniz direk denklik alabileceğiniz bölümler var psikoloji rus dili edebiyatı ekonomi uluslarası ilişkiler vs gibi...Askerliğinizi tecil edebilirsiniz okurken..

• Hocam hazirlik sinifi icin fiyatlarInIz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: carissma11

Hocam hazirlik sinifi icin fiyatlarInIz nedir

Pm gönderdim hocam..

• Odessa Kiev ve Kharkiv de okumayı düşünüyorum istediğim bölüm inşaat mühendisliği hangi okullar bölümüme göre iyi eğitim vermekte birde şunu soracam hocalar derslerden bırakıyormuş rüşvetle geçiyormuşuz bu konu Hakkı'nda detaylı bilgi verirseniz sevinirim en merak ettiğim konu rüşvet son olaraktan Odessa kharkive göre pahalı diyor ne konuda pahalı ve şehirlerin yaşam fiyatları Nasıl bir durumda şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay828

Odessa Kiev ve Kharkiv de okumayı düşünüyorum istediğim bölüm inşaat mühendisliği hangi okullar bölümüme göre iyi eğitim vermekte birde şunu soracam hocalar derslerden bırakıyormuş rüşvetle geçiyormuşuz bu konu Hakkı'nda detaylı bilgi verirseniz sevinirim en merak ettiğim konu rüşvet son olaraktan Odessa kharkive göre pahalı diyor ne konuda pahalı ve şehirlerin yaşam fiyatları Nasıl bir durumda şimdiden teşekkürler

Kiev'e gidin..

Odessa-Kiev en pahalı şehirler..

• Arkadaşlar son zamanlarda bana Ukrayna'da Türkçe eğitim olup olmadığı soruluyor..

Lütfen bana bu konuda soru sormayın.Türkçe eğitim mantığı EuroStar isimli dolandırıcı yurtdışı eğitim şirketi tarafından atılmış bir yalandır.

YÖK açıklama yaptı kesin ve katı suretle Türkçe eğitim alacağınız diplomanıza denklik başvurunuzu reddedicek.

Bu açıklamadan sonraki yalanları ise eğitim Türkçe ama diploma İngilizce şeklinde..

Arkadaşlar bu başlı başına saçmalıktır.Ders içeriğini nasıl düzenleyecekler? Dersinize kimler giricek? Girecek olan kişilerin çalışma izinleri Ukrayna'da var mı? (YOK)..

Ee nasıl eğitim veriyor çalışma izni olmadan?

Bu soruları sorup bi de bilmişlik yapanlar var ben bu işi 5 senedir yapıyorum geleceğini yakmak isteyen bol bol para harcamak ve bir hiç ile ülkesine dönmek isteyen arkadaşlar bana kesinlikle danışmadan gitsinler..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.