Şimdi Ara

Ukitap'ı kullanan kimler var aramızda? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
2
Favori
6.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar bende davetiye alabilirmiyim lütfen :((
  • Davetiye alabilir miyim zahmet olmazsa?
  • Bana da davetiye gönderebilecek olan varsa çok memnun olurum. Evimde 300den fazla kitap var. Almak istediğim kitaplaı takas yaparak daha uygun hale getirebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz okudum yazılan mesajları görünen o ki kimse tanımadığı insanları davet etmeye yanaşmıyor.anlamadığım site eğer duyduklarım doğruysa - yani takas vs. ile kitapların değerlendirilmesi - niye bu inisiyatifi varolan üyelere bırakmış anlamadım.işi yararlı tarafından saptırıp istismara düşürebilir bu durumu.ha bu arada zaten istemiştim ama eğer böyle anlamsız bir kıstası göz ardı edip tanımadığı bana davet gönderebilecek birisi varsa sevinirim.en azından elimdeki düzinelerce kitabı değerlendirme fırsatım olur.
  • dostum zaten senin yazdıklarını okudum.anlıyorum senin sakıncalarını senden de istemiyorum bu yüzden.hem insanların davetiye istemek için üye olmalarının ne mahsuru var ki.kitaba değer veren insanlar için önemli bir oluş bu takas sitesi ama bu kadar da mitleştirmek işi sadece itici yapıyor.
  • James.1907@hotmail.com

Varsa davetiyesi olan bende elimdeki kitapları bu site aracılığıyla değerlendirmek isterim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davetiyesi olan varsa davetiye istiyorum.

Özelden mail adresini atabilirim.
  • Ben gogogo. İsteyen ulaşabilir

• Davetiyesi olan varsa bende üye olmak isterim.

• Davetiye yollayabilecek varsa çok sevinirim.
  • Selamlar, davetiye göndericek kimse yok mu ya:(
  • davetiye için yazabilirsiniz msn nnizi ama girdikten sonra ben karısmam adam gibi sağlamlar mesaj atsın basıma bela almayayım sonra:)
  • Sitedeki tipler siteyi amacından saptırıyor. Yüzlerce kitabı takas listesien koyup ne önerirsen öner kabul etmezler,senden 10 liraya almak için 3 ay uğraşırlar ertesi gün 80 liraya satışa koyarlar falan. Uğraşılacak bir şey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pal

Sitedeki tipler siteyi amacından saptırıyor. Yüzlerce kitabı takas listesien koyup ne önerirsen öner kabul etmezler,senden 10 liraya almak için 3 ay uğraşırlar ertesi gün 80 liraya satışa koyarlar falan. Uğraşılacak bir şey değil

O üyeler burada ve diğer sitelerde de aynısını yapıyor. Bir iki üye hariç herkes iteleme peşinde.

• İlk üye olduğumda çok iyidi şimdilerde site ticarete dönüyor gibi geliyor bana. Normalde satacağın kitabın varsa etiketin yarı fiyatına koyabiliyorsun max ama artık bu kural pek önemsenmiyor 25 liralık kitabı 20 liraya koyuyorlar.

Şimdiye kadar 16 kitap alımı yaptım 2 kişiden kitaplar son derece temizdi. Aradığız kitaplarda genelde sitede birkac kişide bulunuyor. Konuşup anlaşıp kitap alımı veya takas yapabiliyorsunuz.

• Davetiye yollayabilecek varsa simdiden tesekkur ederim.

• Referans istiyor tekrardan, davet atarsanız mutlu olurum.
  • Davetiye yollayabilecek varsa bana yardımcı olursa sevinirim
  • Arkadaşlar davet edebilecek olan var mı?
  • Davetiye gönderirseniz memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.