Şimdi Ara

UIQ 3.0 Program Tema Oyun Yardımcı Bilgiler... Son ekleme: 28.12 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
19.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: **green-eyes**

quote:

Orjinalden alıntı: hacker80

Arkadaşlar daha önce wi-fi den internete giriyodum geçen telefona reset attım aynı ayarlatı tekrar yaptım wi-fi ye bağlanabiliyorum ama internete bağlanamıyorum...neden olabilir acaba bilgisi olan varmı??

bi dönem aynısı bendede olmuştu. aynı kafede nete bağlanıyordum. daha sonra versiyon yükledim ayarları geri yükledim. sonra nete girememeye başladım.

ama daha sonra hafıza kartını sıfırladım, tele önce format sonra versiyon yükledim. ayarları geri yüklemedim.
    şimdi nete giriyor.

istersen dene

ilgilendiğin için teşekkürler ... dns ve ip girerek çözdüm...

• Arkadaşlar ellerinize sağlık, program paylaşımı iyi gidiyor.

Bununla beraber, takdir edersiniz ki benzer fonksiyonları olan çok fazla program var. Cep bilgisayarları için en iyi programların seçen bazı siteler var, örneğinwww.pocketpcmag.com. Her yıl en iyi programları ve ikincileri seçiyorlar, tüm adayları belirtiyorlar. Böylece her konuda başarılı programların isimlerine hemen ulaşıyorsunuz.

UIQ3 için bu şekilde bir listeleme yapan site biliyor musunuz ?
    Mesela ben hala Messenger için, Video oynatma için hangi programın en kullanışlı ve fonksiyonel olduğuna karar veremedim.

Benzer şekilde en iyi email kontrol etme programı, en iyi dosya yöneticisi, en iyi şifreleme, en iyi PDF okuma programı gibi bir liste olsa çok faydalı olur. Tabi bu listeyi hazırlarken veya ararken mümkün olduğunca objektif olunması gerekir. Yoksa herkes "ben X programını kullandım çok güzel" derse bir yere varılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 2 Ocak 2008; 9:30:33 >

• Arkadaşlar uzun zamandır kısa film işleri ile uğraştığımdan topic e ekleme yapamıyorum. Pazartesi finaller başlayacak 2 hafta kadar sürecek. Son upload lara başlayacam gene

Esen kalın
  • merhabalar p1i için tv kumandası programı varmıdır varsa link vb verirmisiniz
  • arkadaşlar powermovie diye bir programla olayı çözdüm ben mp4/divx/xvid oynatıyor. ışık kapanma, yavaş oynatma gibi dertler bitmiş bu programda

http://rapid-share.com/files/84804812/power_movie_player.rar (malum tire aslında yok)
  • doğuhan abi bunlar tema galiba? yoksa benmi yanlış anladım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DOĞUHAN

P990i ile ilgili en son ve en güncel bilgiler, temalar, oyunlar ve istemediğiniz kadar mükemmel program burada, mutlaka bir görün !
    ___________________________________________________________________________________________________________________

http://p990i-indonesia.blogspot.com/

http://p990i-indonesia.blogspot.com/search/label/SE%20P990i%20Applications

http://p990i-indonesia.blogspot.com/search/label/SE%20P990i%20Themes

Ben bu siteden download yapamadım üyelik mi gerekiyor acaba ?

• öncelikle teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut burada

benim problemim şu p990i min wi-fi bağlantısını sağlıyorum wi-fiye bağlı görünüyor ancak internete giremiyorum. ne yaptıysam hata veriyor(uzaktaki sunucunun yeri bulunamıyor) internete girmiyor.

ardından gprs i denemeye karar verdim ve vodafone in sitesinden bütün ayarları yaptım hattımın gprs i aktif zaten daha önce 6630 um ile gprs e giriyordum ancak bütün ayarları yapmama rağmen çabalarım gene sonuçsuz kaldı gene internetgiremedim üstelik gpr e de bağlı görünüyor telefonum ancak internete giremiyorum.

benimle aynı sorunu yaşayanlar var mı diye internette araştırma yaptım bir kaç kişi buldum ancak diğer forumlarda aynı sorunu yaşayanların soruları cevapsız kalmış.

lütfen biri bana yardım etsin bu telefon bir internet telefonu ama gprsten bile nete bağlanamıyorum.

• arkadaşlar merhaba;
    ben w960i kullanıcısıyım, ama gprs ve pop3 mail gibi teknik konulara hakim arkadaşlar burada olduğu için buraya soru sormamda umarım bir sakınca yoktur.

Benim sorunum turkcell gprs ayarları ile ( cepten internet ) pop3 mail hesaplarına erişemiyorum.
    kendi domain adim var ve ona kayitli info@domain.com diye mail adresim var.

ayarları yapıyorum, wireless bağlantısı ile sorunsuz bir şekilde mail gönderip alabiliyorum lakin tcell gprs ile bu veri alışverişini gerçekleştiremiyorum..

sorunun tcell'in sadece bazı domain adları için pop3 desteği verdiğinden kaynaklandığını düşünüyorum.
    sizin fikriniz nedir?
  • Arkadaşlar konu üst konu değil. Modlar konuyla oynamışlar. Ayrıca M600i yi sattım. Artık ekleme yapamıyacam konuya. Ama yakın zamanda P1i alabilirim. O zamana kadar esen kalın
  • quote:

Orjinalden alıntı: -dost-

dostum o tema gdesk teması. öncelikle gdesk programını kurman gerekiyor.
    daha sonra gdeskin temasını bu indirdiğin tema ile değiştirmen gerekiyor. load design yapıp bu temayı seçmen gerekiyor telefonda.
    ayrıca butonları değiştirmek için hafıza kartının içindeki resource klasörüne indirdiğin dosyadaki resource klasörünün içindekileri atman gerekiyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Tigerspeed

Arkadaşlar tema yüklerken veya bazı oyunları yüklerken şu hatayı alıyorum neden olabilir.

(80070005) Erişim engellendi

Birde bazı temelarda tek tek bir sürü proğram yüklemem lazım hangisinden başlamallıyım.Denedim ama görevi sonlandır diye windows uyarı veriyor.

UIQ 3.0 Program Tema Oyun Yardımcı Bilgiler... Son ekleme: 28.12

Arkadaşlar bu temayı nasıl düzgün şekilde yükleyebilirim.

Sağlam şekilde olan var mı? Bu tema harika yaa.

dostum şunu bi ayrıntılı anlatabilirmisiniz ya bunu yükleyemezsem çatlarım...
    adım adım anlatırsa bi bilen çok makbule geçer...
    gdesk te var ama yapamadım...
    teşekkür ederim saygıalar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luimwElrohir -- 31 Ocak 2008; 13:03:14 >

• quote:

quote:

Biraz paylaşım yapalım....

İçindekiler:

Vista Fontu
    Vista Teması
    Gdesk 0.11 (içinde gdesk vista için hazır dizayn var)
    Vista Status Bar
    13 Adet vista arkaplanı (gdeskte kullanmak için)

(G-Desk 0.13u indirmeniz tavsiye edilir 2 mesaj üstte)

İNDİR

http://rapid - share.com/files/58022288/DonanimHaber.Com.rar.html

KURULUM:

Arşivi açıyoruz öncelikle.Başlıyoruz

Dsma_style_Original_Vista_SP2 Bunun içindekilerden:

1-Dsma style Original Vista SP2.utz bunu telefona atıp temayı telefonumuza kuruyoruz....
    2-Original Vista Status Bar.zip bunu içindekileri karta atıyoruz. (D:/resource olacak şekilde)
    3-Original Vista Fonts.zip burdaki font klasörünü karttaki resource klasörünün içine atıyoruz
    4-gdesk.0.11a.zip burdaki sürüm 0.11http://gdesk.wetpaint.com/page/GDesk+versions buradan en üstteki yani son versiyonu indirin.
    5-indirdiğiniz zipin içindeki her .sis dosyasını kurun (gdesk ile başlar hepsi) .gdd dosyaları hazır tasarımlardır. gdeski açınca hazır şablon seçebiliyorsunuz veya kendi şablonunuzu kaydedebiliyorsunuz. Mesela yeni bir versiyon çıkınca şablonunuzu kaydedin sonra yeni versiyonu kurun ve şablonunuzu açın.
    6-gdesk.0.11a.zip burdaki Original Vista sidebar.gdd tasarımını gdeskte açın...
    7-Original_Vista_Walls_Sidebar.zip burdaki resimleri gdeskte arkaplan yaparak daha değişik vista temalarına sahip olabilirsiniz...

Telefonunuzu kapatıp açmayı unutmayın...

Kendi tasarımım.. Load design yapıp hazır tasarım seçebilirsiniz...

--------------Sayfa 1-------------- -------------Sayfa 2--------------

http://rapid - share.com/files/58131495/Masauestuem.gdd.html

Eski versiyonunun anlatımını böyle yapmıştım dostum. Yeni versiyonda da bazı değişiklikler mevcuttur ancak ben kullanmadığım için anlatamıyacağım. Burdan temeli kaparsın kalanını keşfedersin zaten

• arkadaşlar selam

telefonumdan inanılmaz memnunum iphone haricide değiştirmeyi düşünmüyorum
    i phone ile kıyaslayabilecek kimse warmmı burda
    ayrıca youtube gibi sitelerden video izleyemiyorum
    bu uiq3 için media player göremedim ben bu konuda paylaşımda bulunabilecek kimse warmı acaba
    gözden kaçırdıysam özürdilerim
    sewgiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: enver_8

arkadaşlar selam

telefonumdan inanılmaz memnunum iphone haricide değiştirmeyi düşünmüyorum
    i phone ile kıyaslayabilecek kimse warmmı burda
    ayrıca youtube gibi sitelerden video izleyemiyorum
    bu uiq3 için media player göremedim ben bu konuda paylaşımda bulunabilecek kimse warmı acaba
    gözden kaçırdıysam özürdilerim
    sewgiler

malesef dostum telefonun bence en büyük eksikliği flash player yüklü gelmemesi ve hala da böyle bir programın geliştirilmemiş olması...onun için youtube izlenmiyor
  • firmalar farklı..öylesine programlama yapan biri de çıkıp yapmaz mı flash player ya(=
  • Bence de. Ya programlama ile uğraşan biri ortaya yapamaz mı bir flash player. Firmaları anladık da insanları da kısıtlayamazlar ya...
    quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

firmalar farklı..öylesine programlama yapan biri de çıkıp yapmaz mı flash player ya(=
  • Doğuhan abi bu konuda hakısın. mesela nokia'da mutlaka birşey eksik oluyor. bluetooth varsa kızılötesi yok, gprs varsa edge yok. gibi örnekleri çok. bişeyleri eksik bırakıyorlar.

bizim cihazın en büyük eksiği ses ve işlemci hızı. gerçi ses problemini bu gün cözdüm. küçük bir anfili aparat kullanıcam. ve canavar gibi olucak.
  • ya herzaman bişeyler eksik kalacakki arz talep döngüsü oluşacak
    mesela apple bilgisayarlar süper herşey mükemmel
    ama ekran kartları fiyasko
    1978 model pc lerde bile 64 mb ekran kartı yokken 2008 de 64 mb ekran kartı war vs.
    ewet iphone dada birtakım problmler war
    en başta garanti sıkıntısı we jailbreak gibi işlemler nedeniyle yaşanabilen problemler
    iphone da en hoşuma giden şeyler şimdi 16gb lık wersiyonu çıktı
    ipod mewzusu we kasa olarak çok şık
    990 dan inanılmaz memnunum
    heralde bundan sonra dokunmatik ekran we wireless olmayan bi telefon almam
    peki yakın cihazlar olarak p1 mi p990 mı daha iyidir
    görüntü olarak p1 iyi ama kullanışlılıkta 990 a rakip olabilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tigerspeed

Arkadaşlar tema yüklerken veya bazı oyunları yüklerken şu hatayı alıyorum neden olabilir.

(80070005) Erişim engellendi

Birde bazı temelarda tek tek bir sürü proğram yüklemem lazım hangisinden başlamallıyım.Denedim ama görevi sonlandır diye windows uyarı veriyor.

Arkadaşlar bu temayı nasıl düzgün şekilde yükleyebilirim.

Sağlam şekilde olan var mı? Bu tema harika yaa.

tek dosya birde yüklenir birde resource klasörü verilir sana ( tema iconlarının tolu halde bulunduğu klasör) temayı telefonuna atıp yükle resource klasörünüde telefonun c bölümündekinin üzerine yapıştır

http://uiq3.blogcu.com/ uiq3 platform

• quote:

Orjinalden alıntı: hc_tr

İlk sayfada bulunan programlar ve oyunlar Full mu ?

http://uiq3.blogcu.com/

burdan full oyunlar, güncel programlar .. burayı bi dene ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1860_h -- 7 Şubat 2008; 0:12:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.