Şimdi Ara

Uğur Dündar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
4
Favori
18.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
287 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağımlılık yaptı izledikçe tekrar tekrar izliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beton yetmez beton! 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oturup gerçekten sohbet etmek istediğim nadide insanlardan biri gerçekten gazeteci
  • Nihat genç denince aklıma hep şu video geliyor https://www.youtube.com/watch?v=2euEN7rICOM&feature=youtu.be

Edit: gazeteciliği nasıldır bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IT Engineer -- 7 Haziran 2020; 1:19:13 >
  • Böyle kaliteli insanlar kalmadı artık, tonlarca at katır sakatat geliyor. Hasta leş demeden yediriyorlar millete. İçine pislik katılmamış ürün bulmak zor artık be. Bir millet deney olsa bu kadar ezilmez. sonra da bu vatandaş matematik sınavında sıfır çekiyor, iyi sınava girmiş o da bir başarı. Katır sakatatı, sağlıksız ürünler ve ekmek ağırlıklı beslenen bir toplumuz. Kimse yok mok demesin. O tonlarca leşlerden uzay mekiği yakıtı yapıldığını mı düşünüyorsunuz 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Sana yada bir başkasına birşeyi,bir konuyu,bir fikrimi ispat etmek zorundayım da haberim yok galiba.Sakin şampiyon Uğur çok iyi bir adam.O bir halk kahramanı trilyonlarca insanın hayatını kurtardı tamam.

• Öz yeğenleri arkadaşımdı.Onlar da böyle efendi insanlardır.Büyük olan doktordur..

• Vay bea uğur abime bak adamsın 🤩😊😁😂🙃 kaliteli adam küfürü bile kaliteli ediyor bu şerefsizlere

• Acayip videoydu.
  • Bravo be uğur Dündar, işte minibüsçü taksici bilimum artistlik yapıp altı boş çapsız ları aha böyle döveceksiniz ama kibarca.
    Aslan Dündar.

• sething S kullanıcısına yanıt
    senin istediğin gibi cevap vermediğim için üzgünüm. Keşke nasıl bir cevap yazmam gerektiğinide yazsaydın öyle yazardım. :) ahh şu kafanızdaki kalıplar neyse kelime tüketilecek bir kişi olmadığınız belli siz sizin kalıplarınız ile yazışın.
  • Tüm bu koşuşturmaca hengame dürüstlük şimdikiler
    yesin diye yapabilmış ne acı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 7 Haziran 2020; 8:34:56 >
  • Bekçi yi dövdü diye sevinen mallar var . ama Bu video da ugur Dündar'ın ne olduğunu anlamış olduk. İzinsiz adamın özel mülküne gireceksin yetmedi orada bekçilik yapan adamı döveceksin. Bekçi ekmek yediği çalıştığı yeri elbette savunacak. Yazık bizde uğur Dündar'ı adam bilirdik

• quote:

Orijinalden alıntı: 210507

Bekçi yi dövdü diye sevinen mallar var . ama Bu video da ugur Dündar'ın ne olduğunu anlamış olduk. İzinsiz adamın özel mülküne gireceksin yetmedi orada bekçilik yapan adamı döveceksin. Bekçi ekmek yediği çalıştığı yeri elbette savunacak. Yazık bizde uğur Dündar'ı adam bilirdik
    Bekçi ilk yumruğu vuruyor, ayrıca ben böyle bir adamın yanında çalışmazdım, onu koruma görevini yapmazdım. Uğur Dündar gerçek bir vatansever gazetecidir.
    Katılıyorum

Bekçinin orada çalışması gayet normal. İnsanlar evini geçindirebilmek için bok çukurunda bile çalışıyor.ayrıca bekçi gitmelerini söylüyor
    uğur Dündar da mal gibi adama bu evi nasıl aldı diye soruyor . Adam evin nasıl alındığını nerden bilsin . Bekçi kendine verilen görevi yapmaya çalışıyor. Ugur Dündar'ın ne kadar küfürbaz oldugunuda öğrenmiş olduk.

Ugur dündar röportaj için randevu alıp o şekilde oraya gitmesi gerekirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 210507

Bekçinin orada çalışması gayet normal. İnsanlar evini geçindirebilmek için bok çukurunda bile çalışıyor.ayrıca bekçi gitmelerini söylüyor
    uğur Dündar da mal gibi adama bu evi nasıl aldı diye soruyor . Adam evin nasıl alındığını nerden bilsin . Bekçi kendine verilen görevi yapmaya çalışıyor. Ugur Dündar'ın ne kadar küfürbaz oldugunuda öğrenmiş olduk.

Ugur dündar röportaj için randevu alıp o şekilde oraya gitmesi gerekirdi.
    Bok çukurunda çalışmak başka devleti kazıkladım diyen adamı korumak başka, bu farkı anlamıyorsan yapacak bir şey yok.
    Gitmelerini söyleyeceğine veya yumruk atacağına polisi arayabilirdi. Ayrıca kavgada küfür normal bir şeydir, hayatında hiç kavga etmedin sanırım?

• Hiç beklemediğimiz bir kişiden beklemediğimiz hareketleri görünce istemsiz kahkaha attım. Adam küfür ederken bile diksiyonuna ve tonuna dikkat ediyor. Özellikle de EŞOLEŞEK demesi ne kadar naif bir insan olduğunu gösterdi. Edepli sövüyor adam yahu.
  • 210507 2 kullanıcısına yanıt
    Lan savunduğun adamın önce kim olduğunu bir araştır.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.