Şimdi Ara

Uğraşılacak Bişey Arıyorum? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Bende böyle bır konu acmayı dusunuyodum isabet olmus bana gerek kalmadı. Mıllet benım durumda şu sekılde ; Ünide okuyorum , Evde Yalnız kalıyorum ,Okulumun saatlerı bunaltcak durumda degıl gunde 3 4 saat, Kalan vaktımde ne onerırsınız bana ? bazen cok boş sekılde pc de saatlerımı tukettgımı dusunuyorum , kendıme yararlı hıcbırsey yapmıyorum dogru durust üniye geldıgımden beri.

Bana önerileriniz Nelerdir ? photoshop benımde bıraz hosuma gitti , varmıdır kı mersınde kursu ?

Aynen bende o konumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇVK -- 15 Mart 2010; 20:45:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klyr

1) Ney alıp min. 1 ay notaları net olarak çıkarmak için uğraşabilirsin. Başarabilirsen eğer şarkılar çalmayı öğrenip tasavvufi bir hava yaratabilirsin :) Hem huzur verir hemde müzikle ilgilenen çevren varsa bir fark yaratabilirsin :)

2) İşsizsen iş arayabilirsin. Bu baya bi idare eder seni. İlla uğraşcam. Psikopata bağladım diyorsan ve işin varsa istifanı verip iş arayabilirsin :)

3) Akvaryum kurup onunla ilgilenebilirsin. Öle büyük değil. 20 L bir akvaryumda güzel bir erkek beta balığı besleyebilirsin..

4) Düşünüyorsun o halde varsın. Düşünebilirsin...

Hemen bir tane ney alıyorum.Teşekkürler.Fiyatları nedir?

• up , yenı fıkırler ıstıyorum
  • çok para vermeme gerek yok çabuk sıkılan bi tipim diyorsan 15-20 liraya plastik neyler var... Ama yok uğraşırım diyorsan 70 civarı başlar. Üst sınır nedir bilmem. Ben 80 küsüre almıştım gayette memnunum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: klyr

çok para vermeme gerek yok çabuk sıkılan bi tipim diyorsan 15-20 liraya plastik neyler var... Ama yok uğraşırım diyorsan 70 civarı başlar. Üst sınır nedir bilmem. Ben 80 küsüre almıştım gayette memnunum :)

Çabuk sıkılmam.Ders almam gerekir mi? internette yararlı şeyler bulabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.