Şimdi Ara

Ugandalı Yaman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ağlayıp durmana sinir oluyom. Ya adam gibi çalış ya da git sanayide çalış senin gibi ağlak tipleri tokatlayasım geliyo. Sana Uganda'dan iki tane işlerinde "Aktif" olan arkadaş bulurum. Onların yaptıkları davranışlar sonucu ağlamaya başlarsın.

Gerçek bir motivasyon konuşması örneği arkadaşlar. Eğer kendinizde çalışma isteği bulamıyorsanız benim size Uganda'dan iki tane Aktif bulacağımı hayal edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen o aktiflerden çok memnun kaldın galiba?

• askmeafavour A kullanıcısına yanıt

Yok beni babam beni yontmuştu. Ama sen ne dediğini bilmiyo gibisin sanırım ağzın boş kalmış istersen numaranı özelden at hemen çağırayım bir iki tane

• Şu gerginliğe bak ya. Ulan herkes istediğini yapar, yav size ne? Amacınız ne bilmiyorum ama her 3 saate bir bu çocukla ilgili konu açarak ekmeğine yağ sürmüş oluyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya reklamın iyisi kötüsü olmaz çocuğun reklamını yapıyorsunuz forumda, abone kazanmasa bile izlenme kazanıyor 1 izlenme 1 izlenmedir.

• Vallaha arada dersten kafam çok bunalıyor ve izleyip eğleniyorum.Ben sınavımı atlatıp iyi kötü fakülteye girmiş bir insanım.Gerisini bu arkadaş düşünsün.Ayrıca başlıkları açma sebebimiz foruma giren mezun arkadaşların biraz kafa dağıtıp eğlenmesi için.

• umutdarici kullanıcısına yanıt

sana ne la gerginlik istiyosan gösteririm gel

• Olay ne bro

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.