Şimdi Ara

UFO Black Line almayı düşünüyorum yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu model UFO Black Line almayı düşünüyorum notta "Uzaktan Kumandalı cihazlarda termostatla ısı kontrolü yoktur." deniliyor bu özellik bu model için artı özellik mi eksi özellik mi fiyatı 260 tl civarında diğer modellerden farkı nedir hayatım da ilkkez ısıtıcı almayı düşünüyorum. Daha önce UFO marka kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ? misal UFO nun 100 tl lik ısıtıcılarıda var ben özellikle iyi ısıtan ve az elektrik yakan modeli tercihimdir.

UFO nun hangi ısıtıcı alınması daha karlı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

merhaba arkadaşlar bu model UFO Black Line almayı düşünüyorum notta "Uzaktan Kumandalı cihazlarda termostatla ısı kontrolü yoktur." deniliyor bu özellik bu model için artı özellik mi eksi özellik mi fiyatı 260 tl civarında diğer modellerden farkı nedir hayatım da ilkkez ısıtıcı almayı düşünüyorum. Daha önce UFO marka kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ? misal UFO nun 100 tl lik ısıtıcılarıda var ben özellikle iyi ısıtan ve az elektrik yakan modeli tercihimdir.

UFO nun hangi ısıtıcı alınması daha karlı ?

Ufo star 1800 w modeli kuLlandim hala da kullaniyorum termostadi var ve baya da az tuketiyor ama kumnadali modeller hakkimda bilgim yok star serisini tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • termostatlı mı daha avantajlı yoksa ? kumandalılarda yok o özellik
  • ondan alana kadar veito karbon tip ısıtıcıları al feleket ısıtır ona göre az yakar.. özelikle dik olanlardan yerde kaplamaz..

http://www.veito.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

ondan alana kadar veito karbon tip ısıtıcıları al feleket ısıtır ona göre az yakar.. özelikle dik olanlardan yerde kaplamaz..

yeni çıkan ufolar ile eski ufolar arasında ısıtma ve elektrik tasarrufu var mı ?

veito markayı hiç görmemiştim ne kadar elektrik faturası geliyor ki ufo larla aynı ise fiyat olarak en uygun olanı neyse onu almayı düşünüyorum.
  • quote:

quote:

ondan alana kadar veito karbon tip ısıtıcıları al feleket ısıtır ona göre az yakar.. özelikle dik olanlardan yerde kaplamaz..

yeni çıkan ufolar ile eski ufolar arasında ısıtma ve elektrik tasarrufu var mı ?

veito markayı hiç görmemiştim ne kadar elektrik faturası geliyor ki ufo larla aynı ise fiyat olarak en uygun olanı neyse onu almayı düşünüyorum.

Elektrikli bir ısıtıcıda tasarruf söz konusu değildir. Saygılar.

• quote:

quote:

tasarruf açısından elektrikli ısıtıcılarda pek rakam arama yanlız şu var ısıtma iyise diğerlerine göe az yakar

veitolar bu konuda baya iyi 3 seneye yakın oldu dik olanından kullanıyorum çık iyi ufo bence daha ilkel

• arkadaşlar ben elektrikli ısıtıcı olarak EKOALA diye bir ürün çıkmış onu aldım .Türkiye'ye yeni gelmiş . Kolerifer peteğine bağlıyorsunuz bütün odayı hemencecik ısıtıyor .Elektrikle çalışıyor ama emin olun çay makinemden daha az elektrik harcıyor . Benden size tavsiye ÜRÜNÜ BURADAN İNCELEYİN İSTERSENİZ DAHA AÇIKLIYICI OLURwww.ekoala.com.tr
  • 7 Yıl ufo'da çalıştım hiçbiri tasarruflu değil odanızın m2 göre alırsınız zaten ne kadar yüksek alınırsa daha çok yakar.. (: Eski ufo ile yeni ufo arasında fark yok aynı malzeme aynı işcilik sadece yenilerde birkaç özellik var hepsi bu..Ayrıca uzaktan kumandalı termostat yok çünkü onda 5 kademe var yani 1000 wattdan başlar 5 bine kadar çıkar ve bunu sen ayarlarsın yerinden kalkmadan o yüzden termostata gerek yok.. (: Ben olsam uzaktan kumandalıyı alırım her odana göre ayarlarsın kademeni..
  • Sony Bravia grup televizyonlar ile kumanda sinyal çakışması mevcuttur. Aynı durum Diğer markalar ile de olabilir. Bu konuda UFO firmasının çözümü farklı odalarda kullanım şeklinde olmaktadır. Dolayısıyla televizyon ile aynı odada kullanmayacaksanız alın.
  • 3 yıllık konuyu hort ettiniz arkadaşlar şun söyliyeyim ufonun uzaktan kumandalı derce ayarlı olanından aldım malum derece ne kadara fazla ise ona göre faturaya yansıyor.
    arkadaşların dediği gibi istediğinizden alabilirsiniz hemen hemen aynı fatura geliyor. şuan doğal gazlı evdeyim elektirikler vss gidince devreye sokuyorum ısıtıcıyı
    saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.