Şimdi Ara

SİLİNSİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lalalulayani

Abi seni cok seviyorum hayranimsin

• Üfler şişirilmiş bir balondur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 18 Mayıs 2021; 7:50:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi adam, severiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • her iki şahısta forumdaki üyem olur. Üfleride kardeşim gibi severim. mevzuyu bana anlattı. ben bi dinleyiciyim. bu şu demek değil ki; buraya geleceksiniz, mekanımıza davet edeceğiz, burada bize kinayeli kinayeli laflar sokacaksınız. yok tabldot yemem yok mundar. yani, adam zaten olayı düzeltmek için mevzuyu açıyor. ama siz düzeysiz bir konuşma yapıyorsunuz. yani kusura bakmayın ama sizin de karşınızda da çocuk yok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crux07 kullanıcısına yanıt

Hayırdır İngiltere Prensiyle mi konuşuyorum?

• Üfler forumun en kaliteli üyelerinden biridir

• @C0NSI

Gereksizini sevenler beni bloklasın. Ego makinesi iticiki karakterleri sevmiyorum.

Neymiş efendim her konuya yazanları sevmiyormuş, sevmezsen sevme ağladık şuan.

• Cübbeli Ahmet in bir tık altı üfler

• Bi tık üstü tepecikli

• @İnspiredTiger

Olum bana aşık mısın nesin, her konuda takip edip sürekli böyle şeyler yazıyorsun, get a life ... İsteyen bloklasın 185 kişi bloklamış zaten beni, ben de 500 kişi blokladım, çok güzel böyle forum

Ayrıca beni seven yoktur zaten forumda, çünkü niye sevsinler

• Yorumları görmemek için bloklaman zayıflığını gösterir, gerçek hayatta nasıl birisinin ne yaptığına engel olamıyorsan burada da öyle olacaksın. Gerçeklerden kaçma özgüvenin gelişir.

• gırgırına yapmış üfler hocam. ki tepeciklinin de forumdaki milleti cinsel konularla trollediğine eminim ama kanıtlayamam. (evet önceki zamanlarda aşşırı abarttığı yazıları var ben de hoş bakmıyorum troll olsa bile)

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

Yorumları görmemek için bloklaman zayıflığını gösterir, gerçek hayatta nasıl birisinin ne yaptığına engel olamıyorsan burada da öyle olacaksın. Gerçeklerden kaçma özgüvenin gelişir.

Ne alakası var ben bu internete para ödüyorum. Para ödemeyi geçtim foruma girdiğim zaman kişisel zamanımdan vakit ayırıp foruma girip bir şeyler yazıyorum. Çer çöp konu açıp duran veya her konuya bilgisi olsun olmasın troll maksatlı yazanların mesajları o vaktimden yiyor, yardıma ihtiyacı olanların mesajlarını veya konularını kaçırıyorum. Siz ne yaparsanız yapın beni ilgilendirmez, zayıf olduğumu söylemen sağ kulağımdan girdi sol kulağımdan çıktı, umurumda değilsin ne istersen söyle. Sen de boş insanın tekisin, sen ve tüm blokladıklarım

• Adı Üfler olan birinden zıplamasını değil üflemesini beklersin zaten...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.