Şimdi Ara

UFF YA SELÇUK MÜTHİŞ YAA <3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

her maç istikrarını koruyan, hiçbir zaman iyi seviyesinden aşağı oynamayan, takımı böyle atağa kaldıran, topla uyumu iyi, lüzumsuz hava pası atmayan, duran topları iyi kullanan, iyi pas döngüsü yapan, kimsenin adı duyulmazken hep kendisini ön plana atan, çevik, güçlü ... daha neler neler :((((

çok iyi futbolcu...

bakın mesela takım 3-1 önde, herkes bir şeyler yapıyor, o da arada kaynıyor çünkü sırıtmıyor o derece iyi futbolcu.. diyorlar ya mesela, takım iyiyse selçuk iyi diye, işte iyiliğinden kasıt takım iyi olur selçuk'ta arada kaynar.... o derece iyi futbolcu...

onu hep bu taktikler, sneijderlar melolar bozdu ya... aslan purçasuuu <3333333

frikik atıoo ooo asluann parçasuuu <333 bi tane o aslan purçasuu <3333

gs her şeyini ona borçluuu, olmasa olmazdukk <333333

• Otur hele bi soluklan kardeş.
  • Sen Selçuk yedek kaldığında forumu bırakıyordun niye kıvırdın? Geçen Türkiye kupası maçındaydı sanırım Selçuk yedekti. Adam gibi sözünde dursana?
  • Bakınız: Konu başlığından konuyu açan üyeyi tahmin etmek.
  • bakın mesela,

melo diyor ki ,

önümde arkamda sağımda solumda kim oynar bakmam, ben işime bakarım, elbette performansım oyunculara göre düşebilir ama beni ben yapan özellikleri sahaya yansıtmak ile mükellefim...

SELÇUK diyor ki,

yağmurlu havada oynamam, güneşli havada oynamam, ılık? oynamam. sneijder varsa oynamam, yoksa yine oynamam, melo varsa beni bozar oynamam, drogba frikik atarsa moralim bozulur oynamam, burak varsa oynamam, türk hoca isterim oynamam, türk oca varsa yine oynamam....

• patos - selçuk - gs

potur - sivok - bjk

şimdi bi fenerli daha gelicek sow'a laf edicek oda yeni popüler o olucak

nickimi değiştirmeliyim ben bile bazı şeyleri sizden iyi anlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

Sen Selçuk yedek kaldığında forumu bırakıyordun niye kıvırdın? Geçen Türkiye kupası maçındaydı sanırım Selçuk yedekti. Adam gibi sözünde dursana?

biraz mantığın olsaydı patosun ordaki yazdığı şeyin ne anlama geldiğini anlardın.
  • Aga senin derdin ne ?
  • b*kunu çıkardın artık. doğru söylediginde tamam dogrusun diyor herkes fakat su macta selcuk gayet iyi oynuyor. adam AMC değil ki her maç gol atsın asist yapsın ya da DMC değil ki melo gibi topa bassın. hem savunmanın bir ucundan hem hücumun bir ucundan tutup defans ile hücumu bağlıyor ne yapsın la daha
  • Küçükken okulda patos64 sürekli selçuk tarafından ezildiğinden kin tutmuş
    O yüzden böyle yapması doğal
  • Parçasuu <3 diyince ağzının üstüne çarpasım geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

patos - selçuk - gs

potur - sivok - bjk

şimdi bi fenerli daha gelicek sow'a laf edicek oda yeni popüler o olucak

nickimi değiştirmeliyim ben bile bazı şeyleri sizden iyi anlıyorum

Cristian var sow dan önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

b*kunu çıkardın artık. doğru söylediginde tamam dogrusun diyor herkes fakat su macta selcuk gayet iyi oynuyor. adam AMC değil ki her maç gol atsın asist yapsın ya da DMC değil ki melo gibi topa bassın. hem savunmanın bir ucundan hem hücumun bir ucundan tutup defans ile hücumu bağlıyor ne yapsın la daha

ne golü yahu ne golü?

2 senedir aynı cevapları vermekten bıkmıyorsunuz hala gol mu atacak diyor ya...

yahu melo'yu izlemiyor musun melo ne ara amc oldu?

adam topu alıyor bir fake bir 10 metrelik koşu topu ileri taşıyor, selçuk babanın oğlu mu arkadaşım? bu kadar savunuyorsun?

neymiş, savunmayla hücumu bağlıyormuş hadi yaaaa? ne büyük özellik.. erciyes in orta sahası şuan selçuk'la aynı oynuyor garibim frikik atamadığından erciyes'te anadolu topçusu bizimki maestro.

orta sahada durup sıfır risk oynayıp al ver yapmak mı bağlantı sağlamak? sen beylerbeyi değil gs'yi tutuyorsun haberin olsun bahsettiğimiz takım gs.
  • quote:

b*kunu çıkardın artık. doğru söylediginde tamam dogrusun diyor herkes fakat su macta selcuk gayet iyi oynuyor. adam AMC değil ki her maç gol atsın asist yapsın ya da DMC değil ki melo gibi topa bassın. hem savunmanın bir ucundan hem hücumun bir ucundan tutup defans ile hücumu bağlıyor ne yapsın la daha

Yalnız Selçuk'un olduğu bölge biraz çok yönlülük gerektiriyor. Topa da basar yeri gelir AMC de olur gibi..
  • Selçuk iyi oynayınca üzülüyorsun değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyendiz Bey

quote:

Yalnız Selçuk'un olduğu bölge biraz çok yönlülük gerektiriyor. Topa da basar yeri gelir AMC de olur gibi..

yahu bunlar ne bilio musun?

yenince mesela sabri ile alay eder reyiz derler işte bir şeyler yaptı derler, takım kötü gitsin bu ne biçim futbolcu derler...

adamların kafasına bir şey yerleşmiş selçuk büyük futbolcu diye adamlar yediremiyor. yahu bu adam vasat anadolu topçusu... bunu görememek nasıl bir şey ya?

melo sneijder drogba burak hepsi oynuyor takır takır,

seçuk efendi bunları izliyor.

yahu nerede kaldı tek yönlü adam? geri dur pas al ver... yahu chedjou bile semih bile daha iyi fake atıyor çalım atıyor top sürüyor orta alanı eçiyor selçuk'tan....
  • Patos'un Selçukla ilgili kötü bir anısı var anlaşıldı artık.
  • Top sürdü,çalım yaptı,paslar dağıttı tek eksiği gol atmaktı sanırım izlediğim sürede Selçuk ve Melo güzel oynadı.
  • Abi haklısın Selçuk çok göze batıyor bu aralar . Fakat üslup yakışmamış , her şeyi abartıyorsun bana kalırsa . Gündemde kalma çabaları vol 28000 .
  • bugün burakta selçukta beklenmedik hareketler yaptı laf etmeyelim bence
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.