Şimdi Ara

Ufak çaplı bir kaza(Tampon değişti toplam 800 lira tuttu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar az önce ufak çaplı bi kaza yaptık ufak bi göçük oluştu kaskomuz var tutanağımızı tuttuk alkol raporumuzu aldık şimdi servise gittiğimizde bizden başka evraklarda isteyecekler mi?(Ehliyet,ruhsat hariç tabi)Ayrıca bu tampon değişir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1.1 -- 23 Ağustos 2010; 20:11:05 >

• evet tampon kesınlıkle degısır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Larkyn

evet tampon kesınlıkle degısır

Acaba autoking onaramaz mı?
  • Geçmiş olsun..Tampon değişirse daha temiz olur diye düşünüyorum. Zaten plastik aksam olduğu için satarken sorun çıkarmaz. Bu fotoğrafları da saklarsanız eğer değer kaybınız olmaz. Lakin amacınız hasarsızlığı bozdurmadan Auto King sayesinde işin içinden sıyrılmaksa siz bilirsiniz. Yine de benim görüşüm bu tamponun onarılamayacağı yönünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

Geçmiş olsun..Tampon değişirse daha temiz olur diye düşünüyorum. Zaten plastik aksam olduğu için satarken sorun çıkarmaz. Bu fotoğrafları da saklarsanız eğer değer kaybınız olmaz. Lakin amacınız hasarsızlığı bozdurmadan Auto King sayesinde işin içinden sıyrılmaksa siz bilirsiniz. Yine de benim görüşüm bu tamponun onarılamayacağı yönünde.

Teşekkür ederim en iyisi servise bırakmak
  • benzer bir şekilde aracın arka tanponunu çarpmıştık hyundai servisinde tamiri yapıldı ve komple tampon yapıldı

ancak üzerinde 2 yıl geçtigi için ne kadar tutmuştu bilmiyorum servisinize bir sorun isterseniz
  • Arkadaşlar dediğiniz gibi tampon değişti 800 lira tuttu ve hasarsızlık bozulmadı
  • Geçmiş olsun...

Değiştirmekle en isaetli kararı vermişsiniz bana göre!

Adı üzerinde tampon bence değiştirilmesinde hiçbir sakınca yok, serviste orjinali ile değiştirilmiş daha ne....
    araç değerinide düşürmez ama siz pinpirikli müşteriler için fotoğrafları mutlaka saklayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frisby06

Arkadaşlar dediğiniz gibi tampon değişti 800 lira tuttu ve hasarsızlık bozulmadı

Merak ettim hangi kasko ile anlaşmanız!
    Şu nedenle sordum genelde çoğu kaskoda tampon değişikliklerinde hasarsızlık bozuluyor....
  • Kaldir at gitsin daha binilmez o arabaya satamazsinda :))) hasar buyuk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.