Şimdi Ara

Ufak Buz-Karlama Yapmayan BuzDolabı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bizim evde Arçelik marka bir buzdolabı var. Ancak boyutu biraz küçük. Büyük bir buzdolabına yerimiz olmadığından dolayı, ek olarak ufak bir model daha tercih etmek istiyoruz. Şu an evimizde Regal RGL900 90LT ufacık bir büro tip var ama o da yetmiyor.
    Yüksekliği 150-170cm arasında, genişliği ve derinliği de ufak olan bir buzdolabına ihtiyacımız var. Tabi statik modeller var ama onlar buzlanma yapıyor diye biliyorum.
    Sizin tavsiye edebileceğiniz buzlanma yapmayan bir model varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
    Hayırlı günler.
    Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSİBAY -- 10 Haziran 2019; 16:34:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• Merhaba, Arçelik 554271 MB modelini incelemenizi tavsiye ederim. İnternette güncel olarak 1799₺ gibi bir rakama bulunabiliyor. Ülkemizde çok fazla alternatif yok. Bu tip dar ve kısa cihazlar arasında şu an için en donanımlısı ve en iyisi Arçelik-Beko grubunda.
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Selamlar @Can@ Hocam,
    Öncelikle değerli cevabınız için çok teşekkür ediyorum. Böyle teknolojik bir ürünü bu boyutlarda görebilmek güzel aslında. Çünkü genelde büyük buzdolaplarında görüyoruz. Peki Bu model dışında, Arçelik ve ya Bekoda farklı model tavsiyeniz olur mu? Bu akşam gidip 554271 MB modelini bayide görmeye gidecem. Telefonla görüştüm ellerinde varmış. 1800 TL küsür fiyat çekti. En azından elimde farklı modeller olsa, hepsine birden bakarım diye düşündüm.
    Tekrar değerli mesajınız için teşekkür ediyorum.
    Saygılarımla...

• OSİBAY O kullanıcısına yanıt
    Aynı cihazın Beko versiyonu 954271 MB olarak geçiyor. Tamamen aynılar. Hangisi ucuzsa onu almak en mantıklısı. Bu iki cihaz dışında bir şey düşünürseniz BSH grubunda no frost A+ modeller var. Fakat onlar da Beko ve Arçelik modellerinden ya daha pahalılar ya da aynı fiyattalar. Kesinlikle fiyatlarını hak etmiyorlar bence. Daha önce dediğim gibi, şu an için bu boyutlardaki en kaliteli cihazı Arçelik ve Beko üretiyor bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Selamlar Hocam,
    Bahsettiğiniz modeli de inceleyeceğim inşAllah. Arçelik 554271 MB modeline baktım. Deri desenli kenarlar ve teknolojik olması çok iyi. Özellikle genişliği 54cm olması bizim için çok avantajlı. Beko modeline de baktıktan sonra, inşAllah kararımızı vereceğiz.
    İlginiz ve alakanıza çok teşekkür ediyorum.
    Hayırlı günler.
    Saygılarımla...

• OSİBAY O kullanıcısına yanıt
    aldınız mı hocam memnun musunuz?
  • Geçen ay içinde alıp kullanmaya başladık, bayıldık.
    Sessiz, güzel, şık bir buzdolabı.
    Tatil modu var, hızlı soğutma, hızlı dondurma var.
    Alacak arkadaşlara şiddetle öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, 2. bir ek dolap olarak kilere çok da iri olmayan bir NO FROST buzdolabı düşünüyorum.

BOSCH KDN28NW20N A+ ve Elektrik tüketimi: 255 kWh/yıl fiyatı 2690 tl

BEKO954271 veya ARÇELİK 554271MB A++ ve Elektrik Tüketimi : 259kwh/yıl fiyatı 2150 TL

Siz olsanız hangisini alırdınız? Bosch içimden geçiyor ama A+ sınıfında, Beko ve Arçelik A++ ancak yıllk elektrik tüketimleri BOsch'la hemen hemen aynı

Tavsiyenize ihtiyacım var arkadaşlar.
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Evet hocam mesaj gönderdiğim tarihte hemen gidip aldım. 2 Yıldır kullanıyorum. Çok memnunum. Hakikaten bu özellikleri bu kadar ufak bir buzdolabında görmek güzel birşey. Ayrıca şekli de çok hoş. Kenarları deri desenli. Motor sesi çok az.

• quote:

Orijinalden alıntı: OSİBAY

Merhabalar,
    Evet hocam mesaj gönderdiğim tarihte hemen gidip aldım. 2 Yıldır kullanıyorum. Çok memnunum. Hakikaten bu özellikleri bu kadar ufak bir buzdolabında görmek güzel birşey. Ayrıca şekli de çok hoş. Kenarları deri desenli. Motor sesi çok az.

bahsettiğiniz hangi model?

• quote:

Orijinalden alıntı: Taim1735

Geçen ay içinde alıp kullanmaya başladık, bayıldık.
    Sessiz, güzel, şık bir buzdolabı.
    Tatil modu var, hızlı soğutma, hızlı dondurma var.
    Alacak arkadaşlara şiddetle öneririm.

hangisi ?

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Arçelik 554271 MB modelini almıştım. Ben çok memnunum. Hatta diğer büyük buzdolabımdan bile daha çok memnunuz. Evinde buzdolabı kendisine yetmeyen, öğrenci evleri veya tek başına yaşayanlar için ideal. Bu boyutlarda no-frost olması, sessiz çalışması, tatil modu - hızlı soğutma ve dondurmanın olması gibi özellikleri çok iyi. Memnun kalmadığım yanı var mı diye sorarsanız aslında tek bir tane memnun olmadığım yanı var. Buzdolabının kapılarında tutma kolu yok. Onun yerine bir girinti var (zaten görsellerde görebilirsiniz) O araya bazen toz vs kaçabiliyor. Kapağı açarken o da kötü bir durum. Ama sık sık temizlerseniz sorun olmaz.
    Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: OSİBAY

Merhabalar,
    Arçelik 554271 MB modelini almıştım. Ben çok memnunum. Hatta diğer büyük buzdolabımdan bile daha çok memnunuz. Evinde buzdolabı kendisine yetmeyen, öğrenci evleri veya tek başına yaşayanlar için ideal. Bu boyutlarda no-frost olması, sessiz çalışması, tatil modu - hızlı soğutma ve dondurmanın olması gibi özellikleri çok iyi. Memnun kalmadığım yanı var mı diye sorarsanız aslında tek bir tane memnun olmadığım yanı var. Buzdolabının kapılarında tutma kolu yok. Onun yerine bir girinti var (zaten görsellerde görebilirsiniz) O araya bazen toz vs kaçabiliyor. Kapağı açarken o da kötü bir durum. Ama sık sık temizlerseniz sorun olmaz.
    Saygılarımla...

teşekkürler cevabınız için, küçük olduğunu dikkate almamışım aile için bakıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

teşekkürler cevabınız için, küçük olduğunu dikkate almamışım aile için bakıyorum ben.

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Umarım uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir buzdolabı alırsınız. Hayırlı günler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.