Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ufak bir tepe için direnen ypg Afrin'den neden çekildi ?

26
Cevap
0
Favori
1.836
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ufak bir tepe için direnen ypg Afrin'den neden çekildi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    451 Mesaj
    Bence abd kota koydu. En fazla 10 bin terörist öldürün yoksa...

Bu arada Egede Yunanlara bir ayar vermenin zamanı geldi ve geçiyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ÇAY - KEK - ORALET
  • Teğmen
    153 Mesaj

Hatay'a seyahat planlıyordum, Samandağ, Vakıflı köyü filan, çok geç kalmayayım bari, vize ile uğraşmak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    REV0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şehir merkezinde çatışma yok denecek seviyede.. ama son 2-3 gündür büyük punto lar ile pkk içindeki çözülme ve kaçma bilgileri paylaşılıyor idi. dolayısı ile kaçmalarına müsade edilmiş ihtimali de var..
    hani filmlerin genel bir repliği var...

başka bir gün savaşmak için bugün hayatta kal...

sözüm hatalı olur.. ve o itler çıkmamak üzere çıktıkları deliklere geri girmeleri ümidi ile

Çanakkale Geçilmez......
    |
    |

Orijinalden alıntı: arbiter

O kadar malzemeyi alıp o kadar hendeği kazıp kaçmak bir başka gülünecek vaka savaş bir sanattır, askeri strateji olarak beklemedikleri hamleler karşosonda ne hendek kullanabildiler ne ₺ silah bunu oyun mu sandınız

boşuna mı yapıldı askeriye içine emniyete ayıklama operasyonları, burada çoğu bebe askeriyeyı zayıflattılar yok bilmem ne diye ağlayıp dursun bu hastalıklı zihniyetleri askerden emniyetten atılmasaydı operasyonda kayıp ve süre inanılmaz artacaktı belki de yapılamayacaktı

Forumdakilerin hükümet için askeriyeyi zayıflattılar demesi fetö için değil ergenekon ve balyoz için sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır

Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin.
  • Teğmen
    114 Mesaj
    Zaten geri çekileceklerdi sadece tsk nın ilerlemesini yavaşlatmak oyalamak istediler tek dertleri zaman kazanmaktı, bu süreçte de fıratın doğusuna kaçıp abd nin kolları altına saklandılar.Asıl önemli olan bundan sonra tsk nın ne yapacağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Dark -- 19 Mart 2018; 9:22:37 >
    |
    |
    Eğer gizli bir anlaşma varsa, komplo teorisi olarak düşünürsek, ya saddam gibi bir plan var yada oralara bizim girmemizi istediler ve ileride bunu kullanrak Türkiyeden , suriyeden ve ıraktan bir miktar toprakları alıp birleştirerek temiz bir devlet kuracağız diyerek hem halkımızı hemde siyasilerimizi kandırabilirler tabi birleri çok kolay kanıyor.
    Mesela yani.
    |
    |
  • Yarbay
    7215 Mesaj
    hani ikinci vietnam olacaktı bu hevaller sırf kuru gürültü yollara bomba tuzaklayıp öğretmen işçi öldürmeyi bilirler sadece
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,712
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.