Şimdi Ara

Ufak bir sorum/ricam vardi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
51
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kidemli bir mod ya da admin yardimci olabilirse sevinirim,

Niantic'in yeni AR oyunu Harry Potter Wizards Unite ile ilgili detayli ve kapsamli bir rehber hazirliyorum ve bitmek üzere, uzun bi sure Pokemon Go ana konusunda konu sahipliği yaptim. Ayni sekilde simdi de Wizards Unite icin yapmak istiyorum fakat bir sorun var, Pokemon icin Pokemon alt forumu kullaniyorduk. Bildigim kadari ile Harry Potter icin bir alt forum yok. Android ve iOS oyun forumlari da ayri kategorilerde. Nasil bir sey yapabiliriz acaba?

Alt forum acmak gereksiz olabilirdi ama bilemedim PoGo baya bir populerdi ayni sey Wizards Unite'a da olabilir.

Ya da tek bir baslik acsam, hem android hem ios oyun kategorilerinde gorunme sansi var mi?

Simdiden tesekkur ederim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rehber yazınız için başarılar dilerim, umarım Türk Wizards Unite oyuncuları için yardımcı bir rehber olur. Ben de Facebook üzerinden bir grup oluşturdum, Türklerin topluluk halinde durabilmesi açısından. Facebook kullanıyorsanız katılmanızı isterim. Katılmak isterseniz özelden bağlantısını atabilirim.
  • siz rehberi hazırlayın dilediğiniz kategorilere yansıtırız hocam.@IcyTea Lemon
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Anlaştık teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.