Şimdi Ara

Ufak bir fikir verin S2 - 4S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba kisa acik ve net olarak sorucam. Su anda 3 aydir galaxy s2 kullaniyorum ama son gunlerde iphone 4s dusuncesi aklimda surekli. Acikcasi apple storedaki uygulamalar cok daha iyi diye duydum.Telefonum tr garantili bunu verip ustune 400 TL verip tr garantili iphone almak sizce mantiklimi aradaki para farkini hak edermi siz olsaniz verirmiydiniz ??? Üşenmeyip cvb verenlere simdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menalos -- 13 Ağustos 2012; 11:02:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonun yeterince iyi bence.Neden üstüne o kadar para katacaksın ki ?
  • Arkadaşım şimdi benim tercihim herzaman android ve hTc den yana fakat;

senin sorduğun soruyla ilgili olarak ben iphone 5 i bekle derim çok pahalı oulrsa yine 4 s alırsın.4s s2 ye fark atar apple kullandıktan sonra android kullanmak istemezsin.
  • Uzerine 400 TL vererek bulabilirsen kesinlikle kacirma. 4S ikinci eli zaten 1300-1400'den satilir en az Turkiye garantili. Senin cihazina 900TL verecek varsa veya sayacak kesinlikle girmelisin takasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum s2 nin fiyatı s3 cıktığı icin 2. elde baya bir düşüşe uğradı.aynısı 4s inde başına gelecek.eylül veya ekimde iphone 5 çıkacak ve 4s te de mutlaka bi fiyat düşüşü olacaktır.sıfırında olmasa bile 2.elde kayda değer bir düşüş yalar en azından.1-2 ay daha idare dersen telefonunla daha uygun fiyata bir 4s bulabilirsin.ki elindeki telefonda hiç kötü bir telefon değil.hatta ben olsam s2 yi satıp 4s bile almam yani öyle diyeyim.illa değiştirceksen bile i5 in çıkmasını bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıMilkShake

dostum s2 nin fiyatı s3 cıktığı icin 2. elde baya bir düşüşe uğradı.aynısı 4s inde başına gelecek.eylül veya ekimde iphone 5 çıkacak ve 4s te de mutlaka bi fiyat düşüşü olacaktır.sıfırında olmasa bile 2.elde kayda değer bir düşüş yalar en azından.1-2 ay daha idare dersen telefonunla daha uygun fiyata bir 4s bulabilirsin.ki elindeki telefonda hiç kötü bir telefon değil.hatta ben olsam s2 yi satıp 4s bile almam yani öyle diyeyim.illa değiştirceksen bile i5 in çıkmasını bekle

Aynen, çok doğru bir düşünce. Ben SIII almayı istiyorum şu aralar ama acele etmiyorum, iPhone 5 çıkınca SIII ün fiyatı bile en azından 100TL düşer bir de kampanya vs. olursa 200-300TL cebime kalır. Sabrın sonu selamettir :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.