Şimdi Ara

uefa ya mail kampanyası..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turkopol (3 mesaj) Buzmavili (2 mesaj) fz18 (2 mesaj) Dharma Girişimcisi (2 mesaj) rainhard (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> uefa ya mail kampanyası..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2546 Mesaj
    bana, galatasaray UEFA kupasını kaldırırken azizin tepkisiymiş gibi geldi.
    quote:

Orijinalden alıntı: mw@ruw@ri

Uefa'da maili okuyan adamın tepkisi;

/>

|
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

Gsliler kendini Uefa'da da rezil etmeye devam ediyor.İngilizceniz ne güzelmiş.Hanimiş Cimbomum ne güzelmiş ingilizcen hadi git Uefa'ya git mail at hanimiş Cimbomum.Gelin de size biraz dil öğretelim.Hatta bizzat öğretebilirim.Gslilere bir kıyak olsun benden.Ayrıca yaptıklarınıza neremizle gülsek acaba.

Sizin sahanızada olanları o zaman Cas'a bildirmemiz gerekirdi.Biz o kadar düşmeyiz siz gibi.Bu ülkede bu zihniyet olduğu sürece siz bir adım yol katedemezsiniz.

herif kötü ingilizceyi bütün galatasaraylılara mal etti. iş fanatikliğe gelince zeka sınırlarını aşıyo insanlar
    |
    |

• Yarbay
    2546 Mesaj
    niye öyle diyorsun? bunların hepsi avrupa görmüş çocuklar. elbette böyle br ingilizceye gülerler.
    quote:

Orijinalden alıntı: Claymoré

quote:

Gsliler kendini Uefa'da da rezil etmeye devam ediyor.İngilizceniz ne güzelmiş.Hanimiş Cimbomum ne güzelmiş ingilizcen hadi git Uefa'ya git mail at hanimiş Cimbomum.Gelin de size biraz dil öğretelim.Hatta bizzat öğretebilirim.Gslilere bir kıyak olsun benden.Ayrıca yaptıklarınıza neremizle gülsek acaba.

Sizin sahanızada olanları o zaman Cas'a bildirmemiz gerekirdi.Biz o kadar düşmeyiz siz gibi.Bu ülkede bu zihniyet olduğu sürece siz bir adım yol katedemezsiniz.

herif kötü ingilizceyi bütün galatasaraylılara mal etti. iş fanatikliğe gelince zeka sınırlarını aşıyo insanlar
    |
    |

• Teğmen
    215 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2791 Mesaj
    Bu ne biçim cümle? Kaçın la kaçınnnnnnn!

Bu mailden UEFAya 1 tane bile gitse, adamlar ağızları hariç her uzuvları ile gülme hakkı elde ederler.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Claymoré

quote:

zeka sınırları bu kadar olduğu için forumdaki galatasaray taraftarınıda dalga geçtiğini görememiş biz bu arkadaşları DH kum havuzuna davet ediyoruz
    Dil öğretcekmiş bide Türkçe yazılanları okumayı öğrensin
    |
    |

• Binbaşı
    1404 Mesaj
    koptum ya bu kadarda kuyruk acısı olmazki kardeşim. istersen ben yollayım o maili uefaya?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    Bu nedirya?
    |
    |
  • Yarbay
    3468 Mesaj
    Bir masum mor menekşe ağlıyormu ne :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1227 Mesaj
    Forumun futbol kısmına hiç takılmazdım çok eğlenceliymiş burası yaw
    Ağlamayı bile beceremiyo bunlar yaw, gönderin gönderin
    |
    |
  • Yarbay
    2524 Mesaj
    which galatasaray players and match referees yöneticek of spades was injured turkey

Allah akil fikir versin ,adamlar halen hazmedemiyor yenilgiye
    |
    |
  • Yarbay
    3552 Mesaj
    Besiktaslıları gectiniz ya onlar uefaya Türkish English mail atmıyorlardı
    |
    |
  • Yarbay
    4377 Mesaj
    Maili yazan şimdi dil kursu arıyor herhalde, Nede olsa bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Amma adamın üstüne gittiniz.

Ya da Biz de mi batak oynasak arkadaşlar ?
    |
    |
  • Yarbay
    2826 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    3468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Bu ne rezalet bir ingilizce... Ne saçma bir mail... Galatasaray taraftarını rezil etmek için Fenerliler gönderebilir bence...

Geçmiş mesajlarına göz atdım bildiğimiz fanatik GS'li adam
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: orgulas

İşte vizyon, Fener olsa Ali Sami Yen'de şişe yağmuruna rağmen yenerdi

İşte vizyon,Fener istese papyonunu takar gelirdi
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.