Şimdi Ara

Uefa Sıralaması Güncellendi, ilk 20'de Tek Türk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uefa Sıralaması Güncellendi, ilk 20'de Tek Türk

UEFA sıralaması güncellendi. Listede ilk 20 içinde sadece bir Türk takımı yer alırken ilk 100 içinde 3 takımız yer buldu.

Uefa Sıralaması Güncellendi, ilk 20'de Tek Türk

• Üzücü tablo
  • 3 takım ülkeyi yukarı çekmeye çalışıyor. Yazık, diğer takımlar eli kıçlarında maçlara çıkıyorlar.
  • Bizim takımın puanı neden düşük?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Bizim takımın puanı neden düşük?
    Son 5 yıl baz alınıyor.
  • Gielenberg G kullanıcısına yanıt
    merhaba dostum hiçbir zaman 3 takım yukarı cekmedi dönem dönem 3 buyuklerden en fazla 2 si puan toplar durur. sadece 3 buyukler olması gereken seviyede işler yapar ki bu her sene uefada en az ceyrek final seviyesine işte o zaman şu dediğinizde haklı olursunuz ama o zamama kadar bir sene gs puan toplar diğer sene fb vs. o yuzden 3 takım puan topluyor diğerleri asagıya cekiyor gibi birsey söz konusu değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

merhaba dostum hiçbir zaman 3 takım yukarı cekmedi dönem dönem 3 buyuklerden en fazla 2 si puan toplar durur. sadece 3 buyukler olması gereken seviyede işler yapar ki bu her sene uefada en az ceyrek final seviyesine işte o zaman şu dediğinizde haklı olursunuz ama o zamama kadar bir sene gs puan toplar diğer sene fb vs. o yuzden 3 takım puan topluyor diğerleri asagıya cekiyor gibi birsey söz konusu değil
    İyi akşamlar. Ben öyle düşünmüyorum bu 3 takım her zaman Avrupa'da diğer 2 takımdan daha iyi olmak adına elinden gelenin en iyisini yapıyor. Dönem dönem bazı takımlar gidemiyor, diğerleri varını yoğunu ortaya koyuyor. Benim bahsettiğim kısım kızım sana diyorum gelinim sen anla(Başakşehir) keza Avrupa kupalarına katılma hakkı kazanan Anadolu takımlarımızdan bir çoğu nasıl olsa burada bir halt yapamam ben lige odaklanayım kafasında olduğu için ben 3 lokomotiften bahsettim.

• 5 senedir 3 büyüklerin 3'nün de gruplara kaldıkları ilk sene bu. Umarım bir yükseliş ivmesi yakalarız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.